Göz Çevresindeki Koyu Halkalar

Göz Çevresindeki Koyu Halkalar

Yoğunlukla madde bağımlısı kişilerde oluşan veya alkol , sigara bağımlısı kişilerde oluşan halkalar olarak bilinse de bu koyu halkaların birden çok sebebi vardır. Mesela bu koyu halkaların bir sebebi iç hastalık olabilir. Bir diğer sebep az su içmek olabilir. Ancak bilgisayar ile sürekli haşır neşir olan ya da işi bilgisayar üzerine olan meslek erbaplarındada olur bu göz çevresindeki koyu halkalar.

Göz Çevresindeki Koyu Halkalar
Göz çevresindeki koyu halkalar

Moral bozucudur. Çünkü herhangi bir iç hastalık yok ise kişi de veya herhangi bir zararlı alışkanlığı yok ise ve yeterince su tüketiliyor ise geriye en olası koyu halkaların sebebi olarak bilgisayara uzun süre bakmaktan geçiyor. Bazen uykusuz kalmaya sebep oluyor, yetersiz ve sağlıksız besleniyorsa bir kadın bu koyu halkalara maruz kalması olasıdır. Geçim kaynağı olan veya gerçekten bilgisayar ile zaman geçirmeyi seven kişiler bu koyu halkalara sürekli maruz kalacağını çözümü olmadığını düşünür ve üzülür.

Göz Çevresindeki Koyu Halkalar
Göz altı morluklarından kurtulmak 2

Biz kadınlar makyaj ile onları kapatmaya çalışırız. Ancak bazen o bile etki etmez. Ama doğal yöntemlerin kapısını çalıp ve iyi sonuçlar elde edilme olasılığı kimyevi ürünlerden kat be kat iyidir ve sağlıklıdır. Her zaman doğal bir güzellik anlayışı ile güzelliğimizi inşa etmenin ve onu korumanın yollarını öğrenmek en doğru çözümdür. Bu koyu halkaların devasına gelince en etkili olan “patates ile gelen mucize” olduğu bilinmelidir. Bu koyu halka sıkıntısından kurtaran bir etkiye sahiptir. Yapılması gereken;
*1 tane çiğ patatesi rendeleyip temiz bir bez üzerine koyup gözlerin üzerine 15 dakika boyunca yatar bir şekilde koyup beklemektir.

Göz Çevresindeki Koyu Halkalar
Patates ile göz altı morluklarından kurtulmak

Ardından ılık ve bol bir su ile yüzü yıkamak gerekir. Bu doğal bir çözümdür. 3 günde bir yapılmasının ve düzenli bir şekilde uygulanmasının çözüm sağladığı ve koyu halka sıkıntısını zaman içinde ortadan kaldırdığı görülecektir.

Göz Çevresindeki Koyu Halkalar
Göz altı morluklarından kurtulmak 1

Kadın demek müthiş fikirler kaynağı demek. Kadın gerçekten sadece isterse yapamayacağı hiç bir şey yoktur. Güzel olmak istiyorsa olur. Bir derdi var ise mutlaka ona bir çözüm bulur. Koyu halka imiş, tüy imiş, sivilce imiş, akne imiş vs. bunları çok büyütmez özgüvenli bir kadın. Çünkü özgüveni ve iradesi sayesinde herşeyin üstesinden gelmeyi başarır. Ve sen sevgili güzeller güzeli okurum sen, yeryüzündeki en değerli ve hassas varlıklardan biri olduğunu asla unutma , herhangi bir sıkıntıda üzülüp kırılma çözümlerini araştır . Bu devir öyle çaresizlik devri değil sakın unutma. Masum güzelliğin ile hep güzel ve özel kal lütfen.  


Hakkında Fatma Nazenin

Yazmak hobim. 10 Ekim'de 22 yaşıma gireceğim .Lisans mezunuyum. Okul hayatım cok aktif geçti özellikle insanlara yardım etme yol gösterme konusunda birçok etkinlik yönettim . Bir kaç kitap çalışmam var. Çeşitli gazete ve dergilerde makale,deneme,şiir gibi yazılar yazdım ve devam ediyorum. Insanlara birşeyler sunmaktan onlara yol göstermekten hoşlanıyorum. Cesaret,ilgi ve sevgi var bunun içinde. Modaya ve kadın hayatına rötuşlar ile dokunmak hoşuma gidiyor.Çirkin kadın yoktur bakımsız kadın vardır sözüne katılıyorum.. Son olarak: Kadına ve kadın güzelliğine yazılarımızdan ve sitemizden rahatlıkla ulaşabilir ve fikir edinebilirsiniz. Renk uyumundan kumaş kalitesine, tarihsel moda devriminden makyaj ürünlerine vs.dair araştırmalar ve öneriler üzerinde çalışıyorum. Takipte kalınız. Sevgilerle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir