Göz Altı Torbaları İçin En Etkili Formüller

Göz Altı Torbaları İçin En Etkili Formüller

Gözdür aşka davet veren. Gözdür söze imkan veren. Gözdür gönüle yol veren. Nice mecnunlar bir çift göze yandı. Nice sözler bir çift göz ile anlatıldı. Zaman eskiyip gider iken herşey kıymetini yitirir ve değişir iken hiçbir anlamı kaybetmeyen şey gözlerdir. Göz gündelik hayatta kişinin güvenliğini, huzurunu,konforunu,ihtiyaçlarını,düzenini vs. sağlamak için ön planda gelir. Gözün değerini sayfalarca anlatmak ile bitirmek mümkün değildir. Gözün başına gelen en ufak bir zarar kişiyi çok zor bir duruma sokar. Mesela bazen arpacık çıkması. Mesela makyaj ile uyunulması. Mesela önlem alınmadan çalışma yapılması. Evet bu örnekler çoğaldıkça çoğalır. Bir düşünsene senin gözüne en son kendi yaptığın bir hatadan dolayı ne geldi? Bak mesela uzun uzun çalışma yapan ve uykusuzluğa direnmeye çalışan Nazlı Su’nun gözleri şişti ve kan çanağına döndü üstüne üstlük bir de göz altı torbaları ile savaşmak zorunda kaldı. Uykusunu düzenli alması ve çalışmalarını biraz daha hafifletmesi hem o şişliği hem de o kan çanağı görüntüsünü yok etti ama göz altı torbaları hala devam ediyordu.

Göz Altı Torbaları İçin En Etkili Formüller
Göz altı torbaları

Ona verdiğim öneri ile bu durumdan da kurtuldu .
PEKİ GÖZ ALTI TORBALARINDAN NASIL KURTULDU?
Bir adet salatalık, süt tozu almasını istedim. Bu salatalığın sadece yarısı işe yaracak. Yarım salatalık rendeledi

Göz Altı Torbaları İçin En Etkili Formüller
Göz Altı Torbaları İçin Yapılması Gerekenler

Nazlı Su ardından ise süt tozu

Göz Altı Torbaları İçin En Etkili Formüller
Göz Altı Torbaları İçin Yapılması Gerekenler

ilave etti karıştırdı. Bunu 18-20 dakika arasında göz altına sürüp ayaklarını uzattı ardından ılık bir su ile duruladı. Bunu göz altı torbaları gidene dek tekrar etti .Elbette ki göz altı torbaları artık Nazlı Su’yu terketti. Eğer seninde böyle bir sorunun varsa mutlaka salatalık rendele ve için2deyken süt tozu ekle göz altı  sür 20 dakika bekle zamanla ortadan kalktıklarına şahit olacaksın. Ama bundan kurtulursan bana söz ver artık gözlerini yormayacak ve kendine çok iyi bakacaksın tamam mı? Çünkü insan sağlığını bir kaybederse pir kaybeder sakın unutma. Sağlığını her zaman koru ve kolla lütfen. Hayatta herşey kazanılır ama sağlık çok zor.

Sevginin ve güzelliğin tüm renkleri seninle olsun hoşçakal.


Hakkında Fatma Nazenin

Yazmak hobim. 10 Ekim'de 22 yaşıma gireceğim .Lisans mezunuyum. Okul hayatım cok aktif geçti özellikle insanlara yardım etme yol gösterme konusunda birçok etkinlik yönettim . Bir kaç kitap çalışmam var. Çeşitli gazete ve dergilerde makale,deneme,şiir gibi yazılar yazdım ve devam ediyorum. Insanlara birşeyler sunmaktan onlara yol göstermekten hoşlanıyorum. Cesaret,ilgi ve sevgi var bunun içinde. Modaya ve kadın hayatına rötuşlar ile dokunmak hoşuma gidiyor.Çirkin kadın yoktur bakımsız kadın vardır sözüne katılıyorum.. Son olarak: Kadına ve kadın güzelliğine yazılarımızdan ve sitemizden rahatlıkla ulaşabilir ve fikir edinebilirsiniz. Renk uyumundan kumaş kalitesine, tarihsel moda devriminden makyaj ürünlerine vs.dair araştırmalar ve öneriler üzerinde çalışıyorum. Takipte kalınız. Sevgilerle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir