Flormar Waterproof Eyeliner Mor Göz Kalemi İncelemesi

2
71
Flormar Mor Göz Kalemi 117 Numara

Merhaba arkadaşlar, bu yazımda sizlere Flormar Mor Göz Kalemi 117 Numara ile ilgili izlenimlerimi aktaracağım. Bu kalemi 2 yıl önce satın almıştım ve ürünün son kullanma tarihi geçtiği için kendisiyle vedalaşma vaktinin geldiğini düşünüyorum. Ürünü uzun bir dönem kullandım fakat tam olarak bitiremeden son kullanma tarihi geçti. Bu sebeple ürünle ilgili yorumlarımı sizlerle paylaşıp kendisiyle yollarımı ayıracağım.

Flormar Mor Göz Kalemi 117 Numara

Özellikle sonbahar ya da kış aylarında koyu renk makyaj yapmaktan hoşlanıyor ve mor rengi seviyorsanız bu göz kalemi sizin için biçilmiş bir kaftan. Şahsen, bordo ve moru çok seven biriyim. Sonbahar ve kış aylarına mürdüm tonlarında yapılan makyajları çok yakıştırıyorum. Flormar’ın 117 numaralı göz kalemide bu anlamda tam olarak aradığım renkti. Mat yapılı olması, sedefsiz oluşu da hoşuma gitmişti.

Flormar Mor Göz Kalemi 117 Numara
Flormar Göz Kalemi 117 Numara

Sürülüşü oldukça kolay. Yumuşak bir yapısı var. Aynı zamanda bu göz kalemi oldukça kalıcı. 7-8 saat boyunca kalıcılığını kaybetmiyor. Bir miktar göz pınarınıza akabiliyor fakat fazla dağılmıyor. Ben, gün içinde makyajımı tazeleme gereği pek duymamıştım fakat siz eğer göz kalemi göz pınarınıza akarsa yeniden sürebilirsiniz. Üzerinde de belirtildiği üzere, ürün waterproof bir yapıda. Bu nedenle kolay kolay akmayacaktır.

Ben bu göz kalemini yalnızca göz kalemi olarak değil göz farı olarak da kullandım. Göz kalemini göz kapağınıza sürdüğünüzde bir fırça yardımıyla veyahut parmaklarınızla dağıtabilir, gözünüzde buğulu bir görüntü oluşturabilirsiniz.

Gelelim bu göz kalemini hangi renklerle kullanmak gerektiğine; koyu bir mor rengi olduğu için bordo ve mürdüm tonlarında yapacağınız makyajlarda tercih edebilirsiniz. Vişne çürüğü renginde rujlarla da oldukça uyumlu bir görüntü oluşturuyor. Uzak durmanız gereken renkler ise; pembe ve pembenin tonları. Açıkçası bu göz kalemiyle pembenin iyi duracağını düşünmüyorum. Bununla birlikte, bordo ve bordonun tonlarına da dikkat etmelisiniz. Kiremit renginde ya da kırmızı alt tonlu bordo rujlarla da uyumlu olmadığını söyleyebilirim.

Ürünün fiyatına gelecek olursak, 7 TL’ye Gratis‘ten almıştım. İndirimsiz fiyatı bu şekildeydi. Ürünün, açıldıktan sonra 24 ay içerisinde tüketilmesi gerektiği de üzerinde belirtilmiş. Beğendiğim bir göz kalemi oldu fakat son kullanma tarihi geçtiği için kendisine elveda diyorum.

Flormar Mor Göz Kalemi 117 Numara kullananlarsiz de bu göz kalem hakkındaki yorumlarınızı bizlerle paylaşabilirsiniz. Sevgiler.

2 Yorumlar

Cevap Bırakın

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.