Sonbaharın Favori Rengi Camel Tonları

Sonbaharın Favori Rengi Camel Tonları

Sonbaharın Favori Rengi Camel Tonları. Ah şu moda. İnsanların yaşamında moda denen kavram olmasa insanların yaşamı nasıl şekillenirdi acaba kimi zaman düşünmeden edemiyor insan. Moda son derece önemli bir endüstri ve birçok insanın bu işten çok ciddi paralar kazandığı da açık ve net.

Nitekim bunun farkında olan modaya yön veren insanlar, bu alanda yılda birkaç kez bir araya gelerek, modanın o sezon ana akımlarının neler olacağını belirliyorlar.

Her sezon bir renk, bir desen, bir kesim ön plana çıkıyor. Bu sezon için baktığımızda ise renkler açısından öne çıkan belki de sonbahara en çok yakışan camel tonları.

Sonbaharın Favori Rengi Camel Tonları

Dökülen yaprakları ile aynı renk olan camel tonu doğru kullanılırsa yani kişinin kendi ten rengi ile uyumlu olan bir camel rengi seçilir ise kadını olduğundan daha güzel gösteriyor. Üstelik cool ve özel bir hava verdiği kesin. Çok daha entellektüel görünüldüğü ise kesin.

Nasıl Kullansak Acaba?

Sonbaharın Favori Rengi Camel Tonları

İşte belki de asıl soru bu. Camel rengini nasıl kullansak tepeden tırnağa bu rengin tonlarında giyinsek göze batar mı, spor mu takılsak, daha klasik mi görünsek diye bir kadın olarak kafanızdan çokça soru geçtiğine eminim.

Dilerseniz hemen bu sorunun yanıtını vereyim. Sizin de bildiğiniz üzere camel rengi pastel bir renk o yüzden bu renkten olan giysileri spor olarak da klasik olarak da kullanabilirsiniz. Yani herhangi bir kısıtlama yapmanıza kendinize gerek yok. Hatta gece elbisesi olarak da.

Burada birkaç kombin önerisi vermek gerekir ise kaban ya da palto olarak kullanıp içine özellikle soğuk kış günlerinde siyah balıkçı yaka kazaklar da giyebilirsiniz.  Bunun yanında ayakkabılarınızda da bu tonu kullanabilirsiniz. Ama tepeden tırnağa bu renk ile giyineceksiniz diye bir kaide yok.

Bunun yanında bu renklerde olan bir kazak, dar bir jean ile çok şık bir görünüm elde etmeniz mümkün.  Tercih tamamen size kalmış durumda.

Burada dikkat edeceğiniz husus makyajınıza dikkat etmeniz gerektiği. Soft tonlarda makyaj yaparak, abartıdan uzak doğal bir görünüm elde etmeniz gerekiyor. Yani kırmızı rujlardan falan uzak durmanız gerekiyor.  Konunun böylesine ince nüansları var. Bunlara dikkat ederseniz rahatlıkla kullanmanız mümkün.

Sonbaharın Favori Rengi Camel Tonları

 


Hakkında Fatma Rana Arıbaş

Ben Rana ARIBAŞ Danışman ve Mühendisim. Yazmak benim için tutku ve nefes almak gibi .

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir