Algenist Regenerative Anti-Aging Losyon Hakkında

Algenist Regenerative Anti-Aging Losyon Hakkında

Algenist Regenerative Anti-Aging Losyon normalden yağlı cilde sahip bu hafif nemlendirici, sıvı ve ipeksi bir yapıya sahiptir . Bunun yanında cildin yaşlanma belirtileriyle savaşmasına yardımcı olacak bazı mükemmel bileşenler içerir. Algenist, “keşfedilen” terkip maddesi alguronik asitini (yosun ekzopolisakaritleri olarak listelenmiştir) sundu.  Ancak herhangi bir yaşlanma karşıtı yararları olduğunu veya diğer gençliği arttırıcı maddelerden sayılmaya değer olduğunu kanıtlayan herhangi bir kanıtlanmış araştırma mevcut değildir.

Alguronik asit ile ilgili araştırma eksikliği bu durumda o kadar önemli değil.Çünkü bu nemlendirici, antioksidanlar, hücre ileten peptitler ve yardımcı cilt onarım maddeleri gibi kanıtlanmış bileşenlerle yüklenmiştir. Son teknoloji ürünü bir nemlendirici için bu kadar para harcamanıza gerek yok. Ancak Algenist’ten bir ürün denemek istiyorsanız, bu en iyi ürünler arasındadır.

Her ne kadar bu formül hakkında hevesli olmak için pek çok neden olsa da, bir dezavantajı, az miktarda kokulu bitki özlerinin eklenmesidir. Büyük olasılıkla miktarlar sorunlu olamayacak kadar düşüktür. Ancak koku cilt bakımına etki etez.

Ürünün Artı Yönleri

  • Güzel ipeksi, hafif doku.
  • Cildi etkileyici faydalı bileşen yelpazesine uygular.
  • İyi formüle edilmiş bir güneş koruyucu ile birlikte kullanıldığında, cildin yaşlanma belirtileriyle savaşmasına yardımcı olabilir. Tıpkı iyi formüle edilmiş nemlendiriciler gibi.

Ürünün Dezavantajlı Yönleri

  • Pahalı.
  • Hafif bir tahriş riski taşıyan az miktarda kokulu bitki özleri içerir.

Ürün Bileşenleri

Su, İsononil İsononanoat, İzoheksadekan, Gliserin, Pentilen Glikol, Askoril Glukozit, Butyrospermum Parkii Yağı (Butyrospermum Parkii (Shea Yağı), Butilen Glikol Stearat, Cetil Fosfat, Glikol Stearat, Sorbitan Stearat , Pyrus Malus Özü (Pyrus Malus (Elma) Meyve Özü),Bambusa Vulgaris (Bambu) Yaprağı / Kök Ekstresi, Oligopeptid-68, Palmitoil Oligopeptit, Palmitoil Tetrapeptid-7,Pisum Sativum Özü (Bezelye), Alaria Esculenta Özü, Tokoksil Asetat, Ergotionin, Kaprilik / Kaprik Trigliserit, Glukozamin HCL, Citrullus Vulgaris (Karpuz) Meyve Özü, Lens Esculenta Meyve Özü, Rosa Multiflora Meyve Özü, Karbomer, Sodyum Oleat, Setil Alkol, Heksilen Glikol, Disodyum DisodyumHidrojenlenmiş Lesitin, Kaprilil Glikol, Polisorbat 20, Koku, Sodyum PCA, Fenoksi etanol, Sodyum Laktat, Glisin Soja Yağı (Glisin Soja (Soya fasulyesi) Yağı), Etilheksilgliserin

Marka Hakkında

Güçlü Yönleri: İyi yüz temizleyici ve tonik; etkileyici bir yaşlanma karşıtı bileşen karışımı ile formüle edilmiş serumlar ve nemlendiriciler. Hedeflenmiş derin kırışıklık azaltıcı gerçekten kırışıklıkları daha az belirgin hale getirir.

Zayıf Yönleri : Pahalı; yıldız içerik maddesi (değiştirilmiş bir alg şekli) yaşlanma karşıtı etkinliğini desteklemek için güvenilir bir araştırmaya sahip değildir. Ayrıca kavanoz paketleme; nemlendiricilerin bazıları, güçlü bir tahriş edici olabilen okaliptüs yağı içerir.

Algenist, Sephora’da satılan ve yaşlanmayı geciktirmeye odaklanan küçük ve pahalı bir cilt bakım ürünleri yelpazesidir. Diğer birçok kozmetik şirketi gibi, Algenist markasını tek bir bileşene dayandırmıştır. İddia ettikleri bir bileşen cilt için üstün yararlar sağlar ve bu nedenle, ödenen fiyat etiketine değer. Bu durumda, alglerde bulunan bir maddenin “tesadüfi” keşfi idi. Hikaye devam ederken, bir grup biyoteknoloji bilimcisi, alguronik asit olarak bilinen bir bileşiğe rastladıklarında, yenilenebilir bir enerji kaynağı olarak mikroalga denilen bir şeyi kullanmanın yollarını arıyorlardı. Araştırmaları alguronik asidin alg hücrelerinin yenilenmesinden ve korunmasından sorumlu bileşiklerden biri olduğunu ortaya koydu.


Hakkında Fatma Rana Arıbaş

Ben Rana ARIBAŞ Danışman ve Mühendisim. Yazmak benim için tutku ve nefes almak gibi .

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir