Maybelline New York Kapatıcı Yılın Ürünü

Maybelline New York Kapatıcı Yılın Ürünü

Maybelline New York Kapatıcı: 12 renkte sünger uçlu aplikatörlü bir makyaj altı kapatıcısı

Maybelline New York Kapatıcı Yılın Ürünü

Ürünün Genel Özellikleri

O Maybelline güvencesinde yılın kapatıcısı ödülünü alan, dünyada çok elit bir kitlenin kullandığı kapatıcı. Maybelline New York Kapatıcı. Dilerseniz ürüne ana hatları ile bakalım.

Üstte de ifade edildiği gibi 12 rengi bulunur (“Nötrleştirici” ve “Düzeltici” dahil ancak bir saniyeden daha fazla bir anda etki ediyor). Her ten rengine uyan bir tonu var.Sıvı formülü süper pigmentli ancak dokusu oldukça ince. Tamamen koyu halkaları, gözlerinizin iç köşeleri boyunca bulunan gölgeleri, cildinize bariz bir cakey dokusu eklemeden burnunuz ve yanaklarınızda ki tüm kızarıklıkları kaplar. Kapatır. Cildinizin doğal dokusunu ve onu kullanırken ki parlaklığını bile anlayabilirsiniz. Ve çok ince olduğu için gerçekten, gerçekten kolayca cilde karışıyor; cildinize yaymak için fazla çaba harcamanız gerekmiyor.

Kullanımı nasıl derseniz çok kolay ve şöyle: Pigmenti yumuşak sünger ucundan yukarı ve dışarı doğru itmek için tüpün üst tarafını döndürün (bir veya iki tıklama size bir göz altı için yeterlidir). Sünger ucunu cildinize doğrultun ve parmağınızla karıştırın. Kullanımı bu kadar basit.

Bu kapatıcı formülünün bitiş noktasında duruşu da gerçekten önemlidir. Mat veya aydınlık değildir, lakin biraz parıltısı vardır. Kuruduğunda, cildinizin üzerinde toz gibi görünmez veya ince çizgilere yerleşmez. Bu, gölge nötrleştirici, kızarıklık gizleyici pigmentlerle birleştirildiğinde, göz altı gözlerinizin parlak, pürüzsüz ve tazelenmiş görünmesini sağlar. Formül ayrıca, zamanla koyu halkaları ve ince çizgileri karıştıracak goji meyvesi ve haloksil gibi bileşenler de içerir. Bu malzemeler ürüne ekstra güzellikler kazandırmaktadır.

Tüm cilt tiplerinde güvenle, her yaşta kullanılabilir. Cilt tipi ne olursa olsun herhangi bir yan etkiye yol açmaz. Cildiniz yağlı da olsa, kuru da olsa kullanılabilir. Cildinize bağlı olarak, bu kapatıcıyı fondöten yerine de kullanabilirsiniz.

Ülkemizde de birçok kadının tercihi olan ürün Gratis, Watsons ve diğer pek çok kozmetik satan mağazadan kolayca temin edilebilir. Fiyatı ise mağazadan mağazaya değişmekle beraber 30 ile 35 TL arasında değişiyor. Yani herkes zorlanmadan bu ürüne sahip olabilir.

Her kadının çantasında sadece 6 ml ebadında olan ürünü bulundurmasında fayda bulunuyor. Bizden söylemesi.


Hakkında Fatma Rana Arıbaş

Ben Rana ARIBAŞ Danışman ve Mühendisim. Yazmak benim için tutku ve nefes almak gibi .

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir