Kadını Neler Güzel Yapar ?
Güzel huylu kadın

Kadını Neler Güzel Yapar ?

Kadın her şeyden evvel çok özel bir varlık. Bazen bir kız çocuğu,bazen anne, bazen abla, bazen kız kardeş,bazen eş….Kadın kaşıyla gözüyle teniyle güzel olmaz sadece. Onu güzel yapan aynı zamanda özel nitelikler vardır. Kadını Neler Güzel Yapar ?

Kadını Neler Güzel Yapar ?

Kadını Neler Güzel Yapar ?
Tutkulu kadın

Kadının gerçekten en güzel yanı olarak şu söylenebilir; sırdaş olması. Yapılan birçok ankette bir kadınla uzun vadede ve ciddi bir boyutta birliktelik düşünen erkekler onda sırdaş olması ve sırlarını onlara açmasını ifade ederler. Erkekler bir kadını dış görünüşte öte bir güzellik kategorisine alırken onun davranışlarını da incelerler. “Kadının hayata karşı tutunduğu tavır,hayata olan tutkusu ,yaşamdan zevk alabilme boyutları onu güzel kılan başka konulardır .” Kadın kendine has bir üsluba sahip olunca ,yapmacık hareketlerde bulunmayınca ayrı bir hava katar kendine. Bir kadın nerde nasıl konuşması gerektiğini biliyorsa ondan güzeli yoktur.
Başka insanlar onu beğensin diye değil sadece kendisi istediği için süslenen bir kadın oldukça özgüvenli ve güzeldir . “Sevgi dolu olan,şefkatli ve çevreye duyarlı olan bir kadın güzellikte oldukça üst bir seviyededir. “

Kadını Neler Güzel Yapar ?
Kadın

YÜZÜ GÜZELE 1 GÜNDE DOYARSIN
HUYU GÜZELE 40 YILDA DOYAMAZSIN

Bir kadının güzel olduğunu görmek için konuşmasına iyice odaklanmak gerekiyor. Başkaları hakkında ileri geri konuşmayan, nerde nasıl hareket etmesi gerektiğini bilen,yerine göre konuşan,sempatik olan,eleştiriye ve yeniliğe açık olan bir kadın her zaman güzeldir. “ Sadece saçı başı bakımlı olan ,marka giyinen ,renk uyumuna özen gösteren vs. bir kadın dış görünüş bakımıyla güzel görünüyor olabilir. “ Ancak huy güzelliği bambaşka bir noktadadır. Buna sahip olan birçok kadın var. Eskilerden bir söz vardır “yüzü güzele 1 günde doyarsın,huyu güzele 40 yılda doymazsın.” Tıpkı siz güzel huylu okurlarım gibi. Kadını özel yapan huy güzelliğine sahip olmasıdır . Huy güzelliğini koruyabilmek ve kirletmemek önemli. Sözün özü: Kadın dışı ile ve huyu ile güzel olmalı ve bu güzelliğe sahip çıkmalıdır.

Kadını Neler Güzel Yapar ?
Güzel huylu kadın

Kadın hayattaki rolü ne olursa olsun ister eş,ister kardeş,ister evlat olsun her zaman rolüne uygun davranmalıdır. Kendi değerini bilmeli ve nadide bir varlık olduğunu bilmelidir. Ruh güzelliğiniz daim olsun. Ruh güzelliğiniz yüz güzelliğiniz ve sağlığınız olsun. Sağlıcakla kalınız. 


Hakkında Fatma Nazenin

Yazmak hobim. 10 Ekim'de 22 yaşıma gireceğim .Lisans mezunuyum. Okul hayatım cok aktif geçti özellikle insanlara yardım etme yol gösterme konusunda birçok etkinlik yönettim . Bir kaç kitap çalışmam var. Çeşitli gazete ve dergilerde makale,deneme,şiir gibi yazılar yazdım ve devam ediyorum. Insanlara birşeyler sunmaktan onlara yol göstermekten hoşlanıyorum. Cesaret,ilgi ve sevgi var bunun içinde. Modaya ve kadın hayatına rötuşlar ile dokunmak hoşuma gidiyor.Çirkin kadın yoktur bakımsız kadın vardır sözüne katılıyorum.. Son olarak: Kadına ve kadın güzelliğine yazılarımızdan ve sitemizden rahatlıkla ulaşabilir ve fikir edinebilirsiniz. Renk uyumundan kumaş kalitesine, tarihsel moda devriminden makyaj ürünlerine vs.dair araştırmalar ve öneriler üzerinde çalışıyorum. Takipte kalınız. Sevgilerle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.