Hayatınızı İyileştirebilirsiniz! İşte Müthiş Öneriler

Hayatınızı İyileştirebilirsiniz! İşte Müthiş Öneriler

Hayatınızı İyileştirebilirsiniz. Okul, sınavlar, stresli bir iş, ilişkiler, aile. En son ne zaman “tam olarak” nefes aldığınızı hatırlıyor musunuz? Derin derin, temiz havayı içinize çekerek. Ne zaman güzel şeylerin olacağını düşünerek, hayallere daldığınızı hatırlıyor musunuz? Ne zaman okulunuzu, stresli işinizi, müşterilerinizi, patronlarınızı, ilişkinizi, belinizi doğrultamadığınız maddi konuları düşünmediğiniz bir saniye veya bir dakika geçirdiniz? Ne zaman hayatınızda bütün dertleri ve sıkıntıları unutup, dakikalarca kahkaha attınız? Hatırlamıyorsunuz değil mi? Hayatınızı İyileştirebilirsiniz. Yeter ki siz isteyin.

Hayatınızı İyileştirebilirsiniz

Hayatınızı İyileştirebilirsiniz! İşte Müthiş Öneriler
Hayatınız İyileştirebilirsiniz. Hayat Güzeldir.

Herkesin hayatında istemediği kadar dertler var. Yaşı daha küçük kişiler için okul odaklı sıkıntılar oluyor. Anlaşamadığı öğretmenlerinden, zor olduğunu düşündüğü derslerinden, yaklaşan sınavlarından, ailelerin baskılarından sıkılan öğrenciler.. Gerçi şu anda “Bir tek derdim keşke okulum olsa.” diyenlerden misiniz?

Hiçbir şeyden memnun olmayan patronlarınız mı var? Siz istediklerini yaptığınız halde, suratı beş karış müşterileriniz mi var? Maddi konularda sıkıntı mı yaşıyorsunuz, belinizi bir türlü doğrultamıyor musunuz?

Ne yaparsanız yapın düzeltemeyeceğiniz bir ilişkiniz mi var? Ya da platonik bir aşk mı yaşıyorsunuz? Sizden memnun olmayan, her konuda şikayet eden bir eşiniz/ sevgiliniz mi var? Ailenizde problemler mi yaşanıyor? Anneniz babanız mı boşanıyor? Maddi konular yüzünden sorun mu yaşıyorsunuz, bu maddi problemler ailenizdeki huzuru mu tetikliyor?

Yalnızca şunu bilmelisiniz ki; gerçekten sorun siz değilsiniz. Hayatınız merkezini değiştirebilirsiniz. Hayatınızı iyileştirebilirsiniz. Nasıl mı? Güzel düşünerek. Belki de “Her şey beni buluyor.” “Her kötü olayı ben çekiyorum.” “Çok şanssızım.” diyerek negatif enerjileri kendinize çekebilirsiniz. Belki de çok sabırsız bir insansınız. Ama şunu bilmelisiniz ki; su akıyor, yolunu buluyor.

Size hayatınızın en kötü günlerinizi yaşadığınız, her şeyin üst üste dayanılmaz bir hale geldiğinde söyleyebilecek tek bir şey var; Güzel düşünmelisiniz. Düşünceniz, konuşmanız, iyi niyetiniz, hareketiniz ve sabrınız kaderinize de yansır. Karamsarlığa kapılmamalısınız, aksi takdirde bütün karamsarlıklar sizi bulur. Deneyin, görün. Bu zamana kadar kafanıza taktığınız tek bir olayı düşünün. O olayı aklınızdan çıkaramadınız, kafanızda pire iken, deve kadar büyüdü. Büyüdü, büyüdü, dağ gibi oldu. Ardından yeniden kötü bir şey sizi bulmadı mı? Dert üzerine dert, kötülük üzerine kötülük sizi bulmadı mı? Hani derler ya; “Bir şey oldu mu, bütün aksilikler seni bulur.” Kafanızda pireyi, deve yapmayın.

Hayatınızı İyileştirebilirsiniz! İşte Müthiş Öneriler

Sabah uyandıktan sonra, perdelerinizi açın. “Bugün çok güzel bir gün olacak, inanıyorum. Güzel haberler alacağım bir haftaya uyandım.” diyerek hayatınızı iyileştirebilirsiniz.” Bütün aksilikler beni buluyor” sözünün bütün aksiliklerin sizi bulmasına izin vermeyin. İnanın, birkaç hafta sonrasında teşekkür edeceksiniz.

Hayatınız İyileştirebilirsiniz yeter ki,siz bunu isteyin. Yeter ki “Evet, herşey güzel olacak” deyin.


Hakkında Yağmur Oluç

Ben Yağmur. 23 yaşında, makyajı ve bakımı çok seven, deneyimlere açık biriyim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir