Güzellik İpuçları: Modern Bir Etki İçin Kırmızı Mat Dudaklar

Güzellik İpuçları: Modern Bir Etki İçin Kırmızı Mat Dudaklar

Dudaklarınızı görünümünüzün odağı yapmak için cesaretiniz kadar cesur olun. Kırmızı mat dudaklar bu sezon çok moda. Cesur olun deneyin.

Kırmızı mat  dudaklar geleneksel rujlara göre çok farklı bir etki sağlar – daha hafif, daha modern ve doğru ışıkta biraz korkutucu hissettirirler ama çok da başka bir havaları vardır. Rochas’ta dünyaca ünlü makyaj sanatçısı Lynsey Alexander, bu “damgalı”kabul edilen  dudakları, minimal makyaj ve lüks bir karartıcı suratla giyilen güzellik görünümünün odak noktası haline getirdi. Dudakları nemli tutun ve kenarları temiz tutun ve cüret ettiğiniz kadar parlak olun.

 

Önerilen Markalar ve Rujları

Şimdi dünyaca ünlü markaların çok özel kırmızı mat rujlarını sıralayalım. Siz de kırmızı mat dudaklara sahip olmak istiyor iseniz aşağıda yazan rujları mutlaka denemeli ve farkı görmelisiniz.

1. Fenty Stunna Dudak Boyası Sansürsüz  
2. Christian Louboutin Kadife Mat
3. Rouge G De  Guerlain
4. Winky Lüks Dudak Kadife Mat Ruj Kirli S
5. Sisley Le Phyto Rouge Ruj Capri
6. Mary Kay Yarı Jel-Mat Poppy
7. Clarins Joli Rouge Kadife Ruj
8. Glossier  Ruj
9. RMS Lip2 Cheek
10. Nars Powermatte Ruj

Bu markaların çoğu size yabancı gelebilir ama son derece önemli markalar olup nereden temiz edebilirim derseniz İnternet üzerinden getirtebilir ya da ünlü AVM’ler içinde yer alan güzellik noktalarına uğrayabilirsiniz. Ülkemizde de kimi yerli markaların kırmızı mat rujları vardır.

Rakam olarak piyasada yer alan birçok rujdan pahalı olmalarına rağmen en önemli avantajları ürünleri dermokozmetik, doğal bileşen içeren ürünler olmalarıdır.

Dünyaca ünlü pek çok popüler insan da kullandığı için korkmadan rahatlıkla kullanılabilir.

Güzellik İpuçları: Modern Bir Etki İçin Kırmızı Mat Dudaklar

İşin Püf Noktaları

Düşünsenize üstte yer alan gibi bir cesur kıyafeti giydiğinizde bu kar kış günlerinde en ideal olan ruj bu kıyafete yakışır biçimde kırmızı mat rujlar olacaktır.

Bu yüzden de doğru bir kombin ile hem gündüz, hem gece yaşamında rahatlıkla kullanmanız mümkündür.

Kırmızı mat dudaklar aynı zamanda sizin cesaretiniz ve farkınızdır. Sizi sıradanlıktan, fabrikadan çıkmış gibi görünmekten de kurtarır.

Burada işin en önemli püf noktası tonunu doğru seçmektir. Doğru bir ton seçildiğinde her kadına her yaşta yakışacağı ise kesindir. Deneyin görün.


Hakkında Fatma Rana Arıbaş

Ben Rana ARIBAŞ Danışman ve Mühendisim. Yazmak benim için tutku ve nefes almak gibi .

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir