Evinizi Kendiniz Şekillendirin

Evinizi Kendiniz Şekillendirin, giyim, tarz ve stil gibi dekorasyon da her yıl yeni bir şeyler moda oluyor. Ancak bu yıl ve geçtiğimiz yıl özellikle ev dekorasyonda hem çok şık hem de uygun maliyetle yapılabilecek salaş dekoratif ürünler moda haline geldi. Bu sayede hem hobi haline getirebileceğiniz hemde uygun maliyete mal edeceğiniz bir birbirinden güzel ürünler oluştu.

Önümüzde ki dönem de evini yenileyenler ve yeni ev kuranlar çok iyi bilir ki artık ev dekorasyonu oldukça maliyetli bir iş o nedenle modaya uymadan evde ki ihtiyaçları gözeterek evini düzenlemeniz gerekir. Özellikle sadece aksesuar olarak kullanılan malzemelere tomarla para vermek oldukça mantıksız. Ancak bu tür maliyetleri göze alarak evinizi baştan yaratmaya kararlı iseniz siz birkaç küçük ipucu vermemizde fayda var.

Öncelikle bir odanın havasını tamamen değiştirecek temel ürün halı ve perdedir. Halı da seçtiğiniz renk ve model evin doğasını yansıtacaktır. Son dönemde en çok tercih edilen halı desenleri otantik desenler oldu. Bu yıl hayvan figürleri oldukça moda. Perde seçimi le halı seçimi birlikte yapmak her zaman önemlidir. Bu iki ürünün birbirine uyum sağlaması gerekir.

Ev Tasarımı İçin Koltuk Seçimi Nasıl Yapılmalı?

Koltuk seçiminde pastel renkler seçebilirsiniz. Bu yıl en çok kullanılan ren koyu mavi ve yeşil bu renklerin süet modelleri çok güzel görünüyor .Ancak süet kumaş üzerinde ki lekeler kolay temizlenmiyor. Son olarak odaya asmayı planladığınız tablo için bu yıl en çok tercih edilen geyik hayvan figürlerini öneririz.

Ev Tasarım Örneklerinden Bazılarını İnceleyebilirsiniz.

Hakkında BeautyPerry.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir