Dr. Smart Kağıt Maskeleri Ürün İncelemeleri

Dr. Smart Kağıt Maskeleri Ürün İncelemeleri

Dr. Smart Kağıt Maskeleri Ürün İncelemeleri  yazımda sizlere Migros mağazalarında gördüğüm indirimde olduğum için deneyim diyerek aldığım Dr Smart maskesi hakkında bilgi paylaşmak istiyorum.

Ben en başta ve en sonda yer alan ürünlerini kullanıyorum ve çok memnunum. Haftada bir kere aksatmadan kullanmaya başladım. Fiyat olarak rakamları ortalama ama denemeye değer. Düzenli kullanım ile de harika sonuçlar veriyor. Benden söylemesi. Demedi demeyin.

Dr. Smart Nemlendirici Toks Çözüm Maskesi Paketi (Siyah):

Ultra ipeksi nemlendirici siyah saç maskesi tasarımı cilde mükemmel şekilde yapışır, cilde etkili içeriklerin hızla nüfuz etmesini sağlar .Cilt durumunu iyileştiren, iltihabı önleyen ve gözenekleri sıkılaştıran yağ salgısını düzenler ve dengeler, ayrıca cilde gerekli olan besinleri sağlar. Tüm bunlara bağlı olarak da cildi daha  genç ve elastik bir biçimde bırakır. Cilde şekil verdiğini, sarkmalarını yavaş yavaş topladığını da bizzat gördüğümü belirtmem lazım.

Dr. Smart Kağıt Maskeleri Ürün İncelemeleri

Dr. Smart Nem Koruyucu Maske Paketi:

Ultra ipeksi nemlendirici kumaş, Nemi tutan ve nemi tutan ultra-ince bir yapı oluşturmak için beslenen Tencel kumaşı ile üretilir. Derhal cildi nemlendirir. Cilde parlaklık ve pürüzsüz görünüm kazandırır. Cildinizin esnekliğini ve saydamlığını arttırmak için anında etkili olan bir maske türüdür.

 Dr. Akıllı Beyazlatıcı Canlandırıcı Maske Paketi:

Ultra ipeksi nemlendirici kumaş, nemi tutan ultra-ince bir yapı oluşturmak için Tencel kumaşı ile dokunur ve beslenmenin emilimini artırır. Cildi yoğun bir şekilde parlaklaştırır, nemlendirir ve inceltilir, yaşlılık lekelerini azaltır ve cilt tonunu belirgin bir şekilde düzenler.

Dr. Smart Wrinkle Rejenerasyon Maske Paketi :

Ultra ipeksi nemlendirici kumaş, Nemi tutan ve nemi tutan ultra-ince bir yapı oluşturmak için beslenen Tencel kumaşı ile üretilir. *Cildinizin pürüzsüzlüğünü koruyarak, cildinizin nemini ve cildinizi nemlendirir, yumuşak ve tazelenmiş hissetmenizi sağlar

Dr. Akıllı Anti Gözenek Kliniği Maske Paketi:

Ultra ipeksi nemlendirici kumaş, Nemi tutan ve nemi tutan ultra-ince bir yapı oluşturmak için beslenen Tencel kumaşı ile üretilmiş.  Cildin yenilenmesine yardımcı olur. canlılık, gözenekleri küçültmek, cildi sıkılaştırmak, gözle görülür şekilde nemlendirilmiş, daha yumuşak ve pürüzsüz bir cilt yaratır.

 Dr. Akıllı Esneklik Maske Paketi:

Ultra ipeksi nemlendirici kumaş, Nemi tutan ve nemi tutan ultra-ince bir yapı oluşturmak için beslenen Tencel kumaşı ile üretilmiştir. Cilt için gerekli besinleri sağlarken, hafif, sıkı ve parlak bir cildin restorasyonunu destekler. Kollajen moleküllerini geri kazandırır ve yaşlanmanın tersine dönmesine ve genç sıkı cildin yeniden inşasına yardımcı olur. Ve cildiniz için gerekli besinleri sağlarken ışıltılı bir ten oluşmasına katkı sunar. Bu da diğer favori olan ürünüm.

Her iki ürünü de düzenli olarak haftada birer defa siyah olan banyo sonrası diğerini ise hafta için kullanıyorum. Sonuca inanmakta ben bile zorlanıyorum size öyle söyleyeyim gerisini siz anlayın artık.


Hakkında Fatma Rana Arıbaş

Ben Rana ARIBAŞ Danışman ve Mühendisim. Yazmak benim için tutku ve nefes almak gibi .

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir