Bir Kadını En Çok Yaralayan Şey Nedir?

Bir Kadını En Çok Yaralayan Şey Nedir?

Bir Kadını En Çok Yaralayan Şey Nedir? Bir kadını en çok yaralayan şey ilişkide yaşanan belirsizliktir. Hayatınızın kadınını buldunuz.Tanışma flört dönemi derken sıra ilişkinin adına koymaya geldi. İşte her şey birden olmaz zamanla demeyin, bahaneler üretmeyin.Bir şeyin ortası yoktur.  Ya vardır ya yoktur.Siz siz olun sakın bir kadına aşka meşke gelince canım cicim iş ciddiye binince de her şey zamanla olur demeyin.Bu kelimeyi sizden duyan kadın, değer verdiği adamın hayatının neresinde olduğunu sorgulamaya başlar.Bakın bu çok net. Hatta tecrübeyle sabit.Aslında kadın birinin hayatının hiçbir yerinde olduğunu da bilse de çabalar.Ta ki sizden ümidini kesene kadar kadını asıl yaralayan bu belirsizliğin ona hissettirdiği değersizlik duygusudur.Kadın ne kadar severse sevsin, birisinin hayatının hiçbir yerinde olmadığını anladığı an kendini değersiz hissedecektir.Öz güveni sarılacaktır.Size karşı ister istemez mesafeli davranmaya başlayacaktır.

Bir Kadını En Çok Yaralayan Şey Nedir?

Unutmayın Kadın Sildi mi Tozuna Kadar Siler

Unutmayın ki, bir kadın sizi ne kadar severse sevsin, arkasına bakmadan gider.Sildi mi de tozuna kadar siler.Sizin kendi hayatınızda nereye koyacağınızı bir türlü karar veremediğiniz o kadın var ya sizi hayatında öyle bir yere koyar ki feleğinizi şaşırırsınız.Nasılsa bu kadın beni seviyor asla ayrılamaz.Bensiz yapamaz, benden asla kopamaz diye düşünmeyin. Siz olun sevdiğiniz kadına ve sevginize sahip çıkın.Kadın zaten doğuştan analık duyguları ile yaratıldığından şefkat doludur.Hayattaki karşılaştığı onca zorluğa rağmen pes etmemesi de Allah vergisi bir özelliktir.Söz konusu yuvası ve çocuklarıysa aşamayacağı hiçbir engel yoktur.Kadına kendinizi değersiz hissettirdiğiniz an, onu kaybettiğinizin resmidir.Bir kadını En Çok Yaralayan Şey Nedir?Kadının kendini değersiz hissetmesidir.Bunu neden üstüne basarak söylüyor musunuz?Kadın yüreğine dokunan adamın bir ömür yasını tutar.İlişkiniz, evliliğiniz bitebilir, sevginiz bitebilir.Ama tüm bunları bir kadını kendisini değersiz hissettirecek şekilde tutarsız davranışlar sergilemeyin.Onun size olan sevgisini şekilde acımasızca kullanmayın.

Bir Kadını En Çok Yaralayan Şey Nedir?

Sizi Bir Ömür Sevecek Kadınlardan Bu Kadar Kolay Vazgeçmeyin

Kadın gururu incindiği için zırhlarını kuşanır.Canı o kadar çok yanmıştır ki,  artık kimseye güvenemez. İstese de kimseyi sevemez.Hep bir yanı eksik kalır.O değersizlik duygusunu yaşamaktansa kadın yalnızlığı yeğler.İşte bu nedenle bir kadını hayatınıza almadan önce iki kere düşünün ve ilişkinizde asla belirsizliğe izin vermeyin.Bir kadını En Çok Yaralayan Şey Nedir?Hakkını veremeyeceğiniz sevdayı yüreğinize yük etmeyin.Kadınların sezgileri sandığınızdan da güçlüdür.Siz bir kadına her şey zamanla derseniz.Bunun altında yatan mesaj şudur.Tamam, bir kenarında dur.Zamanla ben seni hayatımın neresine koyacağıma zamanı gelince karar veririm.

Bir Kadını En Çok Yaralayan Şey Nedir?

KIRILMA NOKTASI

İşte kırılma noktası dedikleri de tamda böyle bir şeydir.Kendini değersiz hisseden kadından size geri dönmesini de sizi eskisi gibi sevmesini de beklemeyin.Hatta o kadının 5 metre yakınından bile geçmeyin.Kendinize güvenemiyorsanız da yola çıkmayın.Sırf kendi egolarınızı için beş dakikalık bir zevk için sizi bir ömür sevecek kadınlardan böyle kolay vazgeçmeyin.

 


Hakkında Dilek Soyak

Yazarım ikinci kitabıma hazırlanıyorum. Yayıncılık hayatında 10 yılı aşkındır edindiğim tecrübeler ile daha geniş kitlelere ulaşmamı sağlayacak projelerde çalışmak, var olan bilgi dağarcığım ve bu tecrübenin verdiği güvenle bana verilen görevi en iyi şekilde yapabilmek ilk ve tek dileğimdir. Kariyer hedefim; Her kesimden kitleye hitap edip, onların sesi olup, gerek statik, gerek ise uygulama kısmında şiir, makale, haber, köşe yazsısı ve özlü söz gibi alanlarda görev alarak insanların hayatına bir şeyler katabileceğini düşünüyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir