Vicks'in İnanılmaz Faydaları

Vicks’in İnanılmaz Faydaları

Vicks'in İnanılmaz Faydaları

Her evde mutlaka bir kutu bulunan ve neredeyse her derde deva olan Vicks’in inanmayacağınız düzeyde pek çok faydası var. Belki bazılarını biliyor ve o doğrultuda kullanıyorsunuz. Ancak bilmediklerinizi de sizlerle paylaşmak için sunuyoruz. Gönül rahatlığıyla büyük küçük hiç fark etmez herkesin rahatlıkla kullandığı Vicks’i yazdıklarımızdan sonra sizde kullanmaya başlayacaksınız.

Vicks'in İnanılmaz Faydaları

Vicks’in Faydaları ve Kullanım Alanları;

Vicks'in İnanılmaz Faydaları

Vücudunuzda özellikle bacak ve karın bölgesinde oluşmuş olan çatlaklarınız için kullanabilirsiniz. Hatta kullananlar 3-4 hafta içinde görüntünün azaldığını, hafiflediğini söylüyor. Gece yatmadan önce güzelce çatlak bulunan bölgeye sürüp o gece onunla o şekilde uyumanız yeterli. Her ihtimale karşı bunu her gün art arda değilde belli günlerde yapmanızı öneririz. Sadece düzenli olmasına özen gösterin.

Vicks'in İnanılmaz Faydaları

Çatlamış ayak topuklarınızdan şikayetçiyseniz de Vicks sizin yardımınıza koşuyor. Burada da sadece Vicks’i sürüyorsunuz direkt olarak topuğunuza ardından eski bir çorap giyip o gece onunla uyuyorsunuz. Ertesi gün de ponza taşıyla ya da ayak törpüsü veya rendesiyle güzelce temizliyorsunuz. Yumuşacık topuklarınız olacağından emin olun. Hemde ilk kullanımdan itibaren faydasını göreceksiniz.

 

 

Vicks'in İnanılmaz Faydaları

Eğer baş ağrınız varsa şakaklarınıza yapacağınız masaj sayesinde baş ağrınız hafifleyecektir. Eğer kesilmeyen öksürüğünüz varsa da buharını soluyabilir kendinize buhar terapisi uygulayabilir ya da farklı bir yöntem olarak ayak tabanınıza Vicks sürüp o şekilde bekleyebilirsiniz. Bu yöntemlerde de öksürüğünüz hafifleyecektir.

Vicks'in İnanılmaz Faydaları

Vücudunuzun herhangi bir yerinde oluşmuş olan kas ağrılarınız varsa onun içinde Vicks kullanabilirsiniz. Hatta ağrıyan kısıma masaj için Vicks kullanmanız çok faydalı olacaktır. Özellikle içinde bulunan mentol sayesinde de serinlik hissi verecek ağrınızı azaltacaktır.

Vicks'in İnanılmaz Faydaları

Pahalı ürünler almadan, pahalı seansları olan yerlere gitmeden kendiniz evde basit bir işlemle bölgesel olarak zayıflayabilirsiniz. Şikayetçi olduğunuz özellikle basen ve göbek kısmınıza Vicks’i bolca sürün ancak masaj yaparak sürmeye özen gösterin. Ardından streç filmle güzelce sıkı sıkı sarın, tabi sizi kısıtlamayacak şekilde amaç terlemeyi sağlamak ve Vicks’in mentolünden kaynaklı yanma hissini arttırmak içindir. Bir gece öylece yatın. Ertesi gün değil ama sonra ki gün tekrarlayın. Yani her gün sık sık yapmayın, belli aralıklarla ancak düzenli olarak yapın.

Bu ve bunun gibi daha birçok faydası olan Vicks’i ihtiyacınız olduğu her an rahatlıkla kullanabilirsiniz.


Hakkında Ece Ordu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir