Hem Yüzün Parlasın Hem Hem de Gözeneklerin Küçülsün

Hem Yüzün Parlasın Hem Hem de Gözeneklerin Küçülsün

Bu başlık kulağa tuhaf mı geliyor? Aa! Hepsini bir arada sağlamak mümkün mü? Hem yüzüm parlayacak hem gözeneklerim küçülecek öyle mi? Diye bir çok soru geçiyordur aklından hatta pek inandırıcı gelmiyor olabilir . Ancak bu kanıtlandı ve mümkün.Yüzümüz bazen şişer bu şişkinlik bir çok sebebe bağlı olabilir. Bazen yorgunluk bazen yoğunluk veya bazen çeşitli rahatsızlıklar sebep olur yüz şişkinliğine ama en çok ağladıktan sonra uyuyup uyanırsak bu şişkinlik be yazık ki çok belirgin görünür. Çünkü biz kadınlar hassas ve nadide varlıklarız etliye sütlüye ağlarız . Bazen ağaçtan yaprak dahi düşse oturur ağlarız. Bazen yaslar bazen ayrılıklar bazen gurbet bazen özlem sebep olur gözyaşlarımıza. Ağlayıp deşarj oluruz ama yüzümüzün şişkinliği ile karşı karşıya kalırız. Buna çözümler ararız . Çirkin bir görüntü oluşturur çünkü. Yoğun bir tempoda çalışmak çok fazla uykusuz saat ayakta durmak cildi acayip gösterir kimi zamanda şişkinliklere sebebiyet verir. Hem yüzünüz ışıl ışıl parlasın hem de gözeneklerin küçülsün.

Hem Yüzün Parlasın Hem Hem de Gözeneklerin Küçülsün

Cildimiz yıpranmış ve cansız görünür. Ayrıca kimimizin cildi gözeneklidir. Ne yazık ki gözeneklerin büyük oluşu bir çok sivilceye ve akneye davet verir. Eğer gözenekler küçük olabilir ise bu durum ortadan kalkmaya niyetlenir. Ve daha az sıkıntı çıkarır. Oysa ne çok isteriz cildimizin parıl parıl parıldamasını , var olan o şişkinlik durumundan çıkıp kurtulmasını ve gözeneklerinin küçük olmasını. İç çekip durmayın size müjdem olsun çünkü bu mümkün! Hem de çok kolay bir yöntemle. Üçü bir arada durumu yaşayacaksınız .Hem yüzünüz parlayacak hem şişkinliği gidecek hem de gözeneklerin küçülsün.

Hem Yüzün Parlasın Hem Hem de Gözeneklerin Küçülsün

TERE’ YE MERHABA DEYİN!

Evet bu üçü bir arada durumunu bize tere kazandıracak. Çünkü tere güçlü bir antioksidan içeriğine sahip. Tere yemek olumlu faydalara sahip. Ama düzenli aralıklar ile tüketilmez ise hiç bir faydası olmayacaktır. Her gün tere yiyin. Belli bir süre sonra yüzünüzdeki şişkinlik sönüp gidecek. Cansız ve solmuş olan cildiniz parıl parıl parıldayacak. O kocaman ve sizi oldukça rahatsız eden gözenekleriniz yok olup gidecek. Tere oldukça fazla demir içeriyor ve bir antioksidan deposu.

Hem Yüzün Parlasın Hem Hem de Gözeneklerin Küçülsün

Bu özelliği sayesinde cildi parlatır ve gözenekleri küçültür tabi ki şişkinliği de alır götürür. Diyorum ya her gün tere yiyin olumlu gelişmelere söz kendiniz bizzat şahit olacaksınız. Biz nazenin varlıklar her zaman en güzel halimiz ile yaşamalıyız hayatı. Hayat biz güzel oldukça güzel.

Kendinize iyi bakın. Sağlıkla esenle ve mutlulukla kalın. Hoş kalın hoşçakalın ve hoşça yaşayın. Sevgilerimle. 


Hakkında Fatma Nazenin

Yazmak hobim. 10 Ekim'de 22 yaşıma gireceğim .Lisans mezunuyum. Okul hayatım cok aktif geçti özellikle insanlara yardım etme yol gösterme konusunda birçok etkinlik yönettim . Bir kaç kitap çalışmam var. Çeşitli gazete ve dergilerde makale,deneme,şiir gibi yazılar yazdım ve devam ediyorum. Insanlara birşeyler sunmaktan onlara yol göstermekten hoşlanıyorum. Cesaret,ilgi ve sevgi var bunun içinde. Modaya ve kadın hayatına rötuşlar ile dokunmak hoşuma gidiyor.Çirkin kadın yoktur bakımsız kadın vardır sözüne katılıyorum.. Son olarak: Kadına ve kadın güzelliğine yazılarımızdan ve sitemizden rahatlıkla ulaşabilir ve fikir edinebilirsiniz. Renk uyumundan kumaş kalitesine, tarihsel moda devriminden makyaj ürünlerine vs.dair araştırmalar ve öneriler üzerinde çalışıyorum. Takipte kalınız. Sevgilerle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir