Guy Tang Kimdir?

Guy Tang Kimdir?

26 Temmuz 1981’de Tulsa, OK, Amerika Birleşik Devletleri’nde doğan Guy Tang, Los Angeles şehrinin en ünlü saç stilistlerinden biridir. Saç stilisti saç modelleri,  güzellik, fitnes ve yaşam tarzı konularında hazırladığı videolarla YouTube’da oldukça popüler. Sosyal medyayı çok iyi takip eden ve kullanan Tang’ın instagram’da 2,1 milyon takipçisi, YouTube kanalının ise 1.8 milyon abonesi var. Jenks Güzellik Koleji’nden mezun olduktan sonra Paul Mitchell’in eğitim kurslarını aldı.

Guy Tang; 8000 Sunset Bulvarı, Batı Hollywood, CA 90046, ABD’de bulunan salonunda hizmet veren bir kuafördür. Aslında kuaför demek yanlış olur, o tam bir saç sanatçısı. Kendine özgü bir çok saç modeli tasarımına imza atan Tang, 2017 yılında damga vurması beklenen Glowing saç tasarımı ile şu aralar adından sıkça söz ettiriyor.

Guy Tang kendisinden şöyle bahsediyor;

Guy Tang Kimdir?

“Kim olduğumu bilmiyordum, hayatta ne yapmak istediğimi veya amacımın ne olduğunu bilmiyordum. Saça kadar! Amacımı, yönümü buldum – ve gerçekten hayatımı kurtardı. Kimliğimi buldum. Amacım bir fark yaratmak, dünyayı saçlarla değiştirmek için bir şeyler yapmaktı. Çünkü, kim olduğunuzu öğrendiğinizde hayal ettiğiniz her şeyi yapmak için cesaretiniz olur.

Guy Tang Kimdir?

Instagramdan bir videosunu hemen aşağıda izleyebilirsiniz.

Guy Tang Tarafından Tasarlanmış Saç Modelleri


Hakkında BeautyPerry.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir