Farmasi Aydınlatıcı Krem ve Sabun İle Cilt Lekelerine Elveda
Yeni ismiyle aydınlatıcı krem ve aydınlatıcı sabun. Eski ismiyle yüz beyazlatıcı krem ve yüz beyazlatıcı sabun

Farmasi Aydınlatıcı Krem ve Sabun İle Cilt Lekelerine Elveda

Cilt lekeleri birçok kişinin korkulu rüyası. Özelikle yaz aylarında güneş kremi kullanmamak veya uygun güneş kreminin kullanmamaktan dolayı cilt üzerinde belirli bölgelerde cilt lekeleri oluşmaktadır.  Piyasada tam olarak cilt lekeleri için geniş ürün skalası bulunmasada birkaç markanın ürünleri bulunmaktadır.  Farmasi’de bu markalardan birisidir. Bir Türk markası olan Farmasi DR. Cevdet Tuna ürünlerinden olan aydınlatıcı cilt kremi ve sabununu üretmektedir. Dr. Cevdet Tuna’nın altın kurallarından olan paraben içermemek bu ürünlerin en büyük artısıdır. Düğer markaların leke kremlerinin yerine Farmasi aydınlatıcı eski adıyla beyazlatıcı krem ve sabunu performansının yanında paraben içermemesi ve hayvanlar üzerininde deney yapmamasıdır. Farmasi’nin aydınlatıcı krem ve sabunu ile cilt lekelerine elveda edin.

Farmasi Aydınlatıcı Krem ve Sabun İle Cilt Lekelerine Elveda
Cilt aydınlığı

CİLT LEKELERİ, AYDINLATICI KREM VE SABUN ÜÇLEMESİ

Farmasi Aydınlatıcı Krem ve Sabun İle Cilt Lekelerine Elveda
Cilt tonu açmak ve aydınlatmak için en ideal ürünlerden ikisi.

 

Özelikle yaz aylarında bronzluk sevmeyen kişiler ve vücudundaki kararmalardan bunların yanında cilt lekelerinden rahatsız olan kişiler beyazlatıcı krem arayışına girmektedir.  Farmasi ürünlerinin çoğu ile beğenileri üzerine çekmektedir. BB krem, CC krem, anında sabitleşen mat rujlar ve dahası bunlara örnektir. Aydınlatıcı kremi ve sabunu pek bilinmese de deneyenlerin geneli memnun.

Kullanımına bakacak olursak sabah akşam öncelikle yüzü sabun ile yıkamak gerekmektedir. Sabun bütün sabunlar gibi cildi kurutmaktadır. Ancak diğer sabunlar gibi yüzde gerginlik hissi bırakmamaktadır. Ancak bu yönü de cilt üzerindeki sivilcelerin kurumasına ve cildin gerginleşmesine yardımcı olmaktadır.

Sabunu kullandıktan sonra hem gerilen cildi yumuşatmaya yardımcı hem de asıl aydınlık veren ürün olan Farmasi aydınlatıcı kremi cilt üzerinde eşit miktarda uygulanmalıdır. Dairesel hareketlerle iyice yedirerek cilt ile daha kolay özdeşmesini sağlanır. Krem cilt tarafından kısa sürede emilmektedir. Yapı olarak çok yoğun değildir. Ancak küçük bir miktar bile ihtiyacınız olan nemi ve aydınlığı sağlamaktadır.

Ürünün ancak düzenli kullanım da etkilerini gözlemlemek mümkündür. Bir çok üründe olduğu gibi yeterli özeni göstermeden kullanılan ürün beklenilen sonucu verememektedir. En önemli detay ise ürünler tek başına kullanımda da etkili bir sonuç vermemektedir. Krem ve sabunun birlikte kullanılması önerilmektedir.

Düzenli kullanım sonrası etkileri ise cilt üzerinde oluşan ton farklılıklarını gidermektedir. Cilt üzerinde oluşan lekeleri gidermektedir. Uzun süre kullanımda çilleri azaltmaktadır. Ayrıca cilt tonunu açarak daha aydınlık bir görüntü sağlamaktadır.

Cilt lekelerine elveda etmeniz için diğer yazılarımız; Cilt Lekelerini Gidermenin Yolları


Hakkında wellgroomedlady

Deneyimlerini kendince yorumlayan bir instablogger Her gün hayallere bir adım daha

1 Yorum

  1. Farmasi aydınlatıcı sabun ve sabunuyla kremini kullanıyorum gündüz kullanabılır miyim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir