Doğum Sonrası Anne Estetiği İle Tek Seansta İncelin

Doğum Sonrası Anne Estetiği İle Tek Seansta İncelin

Hamilelik süreci sonrasında bölgesel zayıflama  yöntemi ile  her hangi bir cerrahi müdahale gerekmeden vücudun her yerindeki bölgesel yağların tamamıyla giderilmeye yardımcı olur.Lazer lipoliz bölgesel yağlanma sorunu olanlar bu yöntem  sayesinde doğum sonra aldıkları kilolardan tek seansta kurtularak istediği ideal ölçülerine ulaşabilir.Lazer lipoliz kilo vermekten daha çok aslında bir tür vücut şekillendirme yöntemidir. Hamilelik sonrasında Vücudun istenilmeyen yağ fazlalıklarının alınarak vücudun olması gereken normal ölçülere ulaşmasını isteyenler Lazer lipoliz ile yağ aldırma yöntemi son derece güvenli olup, istenilen etkili ve başarılı sonuçlar elde edilmektedir.Bu uygulama sırasında oluşan şişlik morluk, ağrı ve az ve kısa süreli vücuttan atılamayan dirençli yağları etkili ve hızlı bir şekilde yok edilmesini sağlar. Anne estetiği ile tek seansta incelin.

Doğum Sonrası Anne Estetiği İle Tek Seansta İncelinDoğum Sonrası Anne Estetiği İle Tek Seansta İncelin

DOĞUM SONRASI BÖLGESEL ZAYIFLAMAYA LİPOSUCTİON İLE ÇÖZÜM

Doğum sonrasında yağ atılımı zor olan bölgelerde bölgesel yağlanma ve bölgesel kilolar lazer veya liposuction yardımı ile yağlar parçalanmaktadır. Yağ hücreleri parçalanarak yağın katı halden sıvı hale geçirildiği  bu yöntemde İle tek seansta istenilen sonuca ulaştırmak mümkündür yıllar olduğundan sonuç uzun kalıcıdır.Bölgesel yağlanma beslenme alışkanlıkları başta olmak üzere az  hareket etmeye bağlı olarak basen, bel, göbek gibi belli bölgelerinde yağlanma artışıyla çok sık karşılaşmaktayız. Bölgesel zayıflama ve incelme yöntemleri arasında  en çok uygulanan  ve tercih edilen Lazer Lipoliz, vücutta dokunun yumuşak olduğu yerler, daha önce liposuction uygulaması yapılmış bölgeler, sırt ya da erkek meme dokusu gibi sert  bu yöntem için uygun dur.Liposuction  kesinlikle ameliyatı değildir, vücut hatlarının daha orantılı hale getirmesi için uygulanır.

Doğum Sonrası Anne Estetiği İle Tek Seansta İncelin
Doğum Sonrası Anne Estetiği İle Tek Seansta İncelin
Doğum Sonrası Anne Estetiği İle Tek Seansta İncelin
Doğum Sonrası Anne Estetiği İle Tek Seansta İncelin

HAMİLELERE KİLO  ALAMAMALARI KONUSUNDA TAVSİYELER

Hamileliğin ilk aylarında annede depolanan yağlar ve hamileliğin ortasında ise  besin depolanması en yüksek seviyeye ulaşmaktadır.Bu nedenle  hamilelik süresince sağlıklı ve dengeli beslenmek aynı zamanda olası bir düşük ya da erken doğumu da önleyecektir. Hamilelik süresince fazla kilo almak akabinde sağlıkla ilgili problemler yaşamanıza neden olabilir. Özellikle basenlerde ve Kolların ve uyluklarının üst kısmında biriken yağ dokusunun doğum sonrası geri dönüşü çok zordur.Liposuction yardımı ile yağlar parçalanır Diyet ya da egzersizlerle yağ atılımı zor olan bölgelerde bölgesel yağlanma ve bölgesel kilolara etkili çözümler sunulmaktadır.

 


Hakkında Dilek Soyak

Yazarım ikinci kitabıma hazırlanıyorum. Yayıncılık hayatında 10 yılı aşkındır edindiğim tecrübeler ile daha geniş kitlelere ulaşmamı sağlayacak projelerde çalışmak, var olan bilgi dağarcığım ve bu tecrübenin verdiği güvenle bana verilen görevi en iyi şekilde yapabilmek ilk ve tek dileğimdir. Kariyer hedefim; Her kesimden kitleye hitap edip, onların sesi olup, gerek statik, gerek ise uygulama kısmında şiir, makale, haber, köşe yazsısı ve özlü söz gibi alanlarda görev alarak insanların hayatına bir şeyler katabileceğini düşünüyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir