Düzenli Kullanımda İstenmeyen Tüylere Elveda!

Düzenli Kullanımda İstenmeyen Tüylere Elveda!

Tüyler biz kadınları rahatsız eder. Çünkü güzelliğimizin önünde adete koca bir duvar örer. Rahtsız ettiği yetmiyormuş gibi inatla bedenimizi kuşatmaya devam eder. Daha önce bir veya iki yazımda tüylerden kurtulma yöntemlerini anlatmıştım. Ne kadar tecrübem olursa ve ne kadar çok bilgiye erişir isem devamlı yazacağım. Çünkü siz okurları önemsiyorum ve kendime ilke edindiğim ” herkesin hayatına küçükte olsa güzel bir dokunuş yap” öğretisine süreklilik kazandırmayı hedefliyorum. İstenmeyen tüylere elveda!

Evet dediğim gibi öğrendikçe ve tecrübe ettikçe size her zaman faydalı şeyler yazmaya devam edeceğim. Tüyler konusunda daha doğrusu istenmeye tüyler konusunda edindigim ve faydasına sizlerinde kendinizin şahit olmasını istediğim yepyeni kürümü takdim etmekten büyük sevinç duyuyorum.

Bu istenmeyen tüyler için hazırlanacak olan kür için malzemeler şöyle:
*Bir çay kaşığı toz şeker
*Bir çay kaşığı mısır unu
*Bir adet yumurta beyazı

Düzenli Kullanımda İstenmeyen Tüylere Elveda!
Yumurta beyazı

Bunu iyice çırpın lütfen. İstemediğiniz tüy bölgesi geniş ise malzemelerin oranını kendiniz arttırabilirsiniz.

Düzenli Kullanımda İstenmeyen Tüylere Elveda!
Mısır unu

Benim bu verdiğim ölçüler dudak üstü tüyleri gibi küçük bir bölgeyi hedef almaktadır. Evet bu kürü düzenli olarak hafta 3 kere kullanacaksınız. Bunu rahatsız olduğunuz tüy bölgesine sürün ve kurumasını bekleyin. Yüzünüzdeki maske kuruduktan sonra da ılık su ile yüzünüzü yıkayın. Eger devamlı bir şekilde bu kürü uygularsanız istenmeyen tüyleriniz yok olup gidecek. Onlarda istenmediklerini anlar anlamaz sizdeki kararlılık havasını koklar koklamaz cildinizi terkedip gidecektir.

Tüylerin azar azar azaldığını ve belli bir süre sonra da tamaman yok olup gittiklerini kendiniz göreceksiniz. Tek yapmanız gereken bu kürü düzenli aralıklar ile istemediğiniz tüylerin üzerine sürüp kurumasını beklemek ve ardından ılık su ile yıkamak. Böylece daha temiz ve tüysüz bir cilde sahip olacaksınız. Kadın bakımlarını asla ihmal etmemeli her zaman ve her yerde bakımlı olduğunu göstermelidir. İstenmeyen tüylerden tamamen böyle bir yöntem ile kurtulmak mümkün olduğu için tonlarca para , zaman ve emek harcamak artık yok. Evde rahatlıkla hazırlayın bu kürü ve uygulayın.
Güzellik yolunda bir aile olarak yol alıp ilerliyoruz.. Hayat bir yol bazen aksaklıklar ile karşı karşıya kalsakta her zaman yılmadan ve yenilmeden yeniden yeniden başlayacağız. Biz kadınız ve bizi hiçbir çirkinlik yıldırmamalı bizi sadece ve sadece güzellikler kalkındırmalı. Umarım güzellik ve sağlık ile başarı dolu bir hayat her zaman hepimiz ile olur . Hoşçakalın .


Hakkında Fatma Nazenin

Yazmak hobim. 10 Ekim'de 22 yaşıma gireceğim .Lisans mezunuyum. Okul hayatım cok aktif geçti özellikle insanlara yardım etme yol gösterme konusunda birçok etkinlik yönettim . Bir kaç kitap çalışmam var. Çeşitli gazete ve dergilerde makale,deneme,şiir gibi yazılar yazdım ve devam ediyorum. Insanlara birşeyler sunmaktan onlara yol göstermekten hoşlanıyorum. Cesaret,ilgi ve sevgi var bunun içinde. Modaya ve kadın hayatına rötuşlar ile dokunmak hoşuma gidiyor.Çirkin kadın yoktur bakımsız kadın vardır sözüne katılıyorum.. Son olarak: Kadına ve kadın güzelliğine yazılarımızdan ve sitemizden rahatlıkla ulaşabilir ve fikir edinebilirsiniz. Renk uyumundan kumaş kalitesine, tarihsel moda devriminden makyaj ürünlerine vs.dair araştırmalar ve öneriler üzerinde çalışıyorum. Takipte kalınız. Sevgilerle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir