Sağlam Parlak Ve Güzel Tırnaklar İçin

Sağlam Parlak Ve Güzel Tırnaklar İçin

Mevsim geçişleri , ağır mevsimsel şartlar,çalışılan işler vs. tırnakları bakımsız,kırılgan ve çirkin olmaya zorlar ne yazık ki… Sağlam Parlak Ve Güzel Tırnaklar İçin yapmanız gerekenler nelerdir?

Sağlam Parlak Ve Güzel Tırnaklar İçin

Sağlam Parlak Ve Güzel Tırnaklar İçin
Sağlam Parlak Ve Güzel Tırnaklar İçin

İLK İZLENİM
Yeni biriyle tanışırken ilk dikkat ettiğiniz nokta neresi? Benim eller ve tırnaklar. Istemsiz de olsa artık bir alışkanlık oldu bende. Başka birileri göz ,dudak,diş,ses,gülüş vs . gibi noktalara odaklanıyor bu herkeste farklılık göstermekte. Hepimiz farklı olduğumuza göre ilk izlenimlerde dikkat ettiğimiz noktalar elbette ki farklı olabilir.

BUNLARA DİKKAT EDİNİZ!
*Tırnak yeme alışkanlığına sahipseniz bu sizde bir kişilik bozukluğu olduğunun alameti olabilir. İçsel fırtınalarınızı böyle dışavuruyor olabilirsiniz. Bunun için bir kliniğe gitmeniz ve ruhsal halinize dair bir takım testler yaptırıp sorunu ortaya çıkarmaya ve uzman eşliğinde bir çözüm arayışına girmeniz gerekiyor olabilir .
**Ellerinizi sık sık yıkama alışkanlığı edinmelisiniz . Uzamış tırnaklarınızı kesmelisiniz. Tırnak altında kirlerinizden oluşan mikropları beslememelisiniz. Ne yazık ki bu durumu yapmakta diretirseniz üst solunum yollarınızdan enfeksiyon kapabilirsiniz. Yüzünüzde istemediğiniz o ağrılı sivilce ve türevlerini görmenizde en büyük olası sonuçlardan. Tırnaklarınızı çevreleyen ölü derileri söküp atın . Ellerinizi önce ılık su ve bol köpüklü sabunla yıkayıp durulayın. Ardından tırnaklarınızı alın,ölü derileri def edin. Parmaklarınızın kapısı olma görevini taşıyan tırnaklarınıza nefes aldırın .

Sağlam Parlak Ve Güzel Tırnaklar İçin
Tırnak bakım losyonu

*** Oje kullanıyorsanız; ojeleri tırnaklarınızda fazla tutmayın. Olabildiğince tez bir vakitte tırnaklarınızı arındırın. Günlük kullanım yapın akşam evinize gelince silin. Tabi kuruması ve temizlemesi biraz zamanınızı alacak. Ama kadın isterse yapamayacağı şey yoktur. Üşenmeyin . Ojeleri silip daha ferah bir uyku uyuyabilirsiniz.
**** Tırnaklarınız sürekli kırılıyorsa ve hiç parlak durmuyorsa bu durumda canınızı oldukça sıkıyorsa “canınızı sıkmaya gerek yok!” Tırnak bakın losyonları var. Tırnakları oldukça sağlam kılıyor. Bunlardan istediğiniz markayı tercih edip kullanmaya başlayabilirsiniz. İnsanlık hali belki fırsatınız ya da imkanınız yoktur . Bu losyonları alamıyor olmanız sizi üzmesin . Çünkü mevsim itibarıyla yaygın olan limon,portakal,mandalina vs. kestiğiniz anda ya da sıktığınız anda çıkan suyu bir kaba koyup tırnaklarınızı 5’er dakika içerisinde bekletip ardından ise ellerinizi yıkamadan ovuşturup öylece kurutmanız hem ellerinizin güzelliği hem de tırnak kırılmalarınızın önüne geçmek ve tırnaklarınızı patlatmak için birebir bir çözüm sunacaktır size. Düzenli aralıklar seçip ve bunu uygulamaya devam ederseniz isteğiniz harika sonuca ulaşacaksınız.

Sağlam Parlak Ve Güzel Tırnaklar İçin
Oje

KADIN ÇÖZÜMDÜR. HER ZAMAN VE GER YERDE GÜZELLIĞİNE KAPI ARALAYABİLİR . SADECE İSTEMESİ YETERLİ .KADIN GÜZEL İSE MUTLU İSE DÜNYA GÜZEL VE YAŞANILIR!


Hakkında Fatma Nazenin

Yazmak hobim. 10 Ekim'de 22 yaşıma gireceğim .Lisans mezunuyum. Okul hayatım cok aktif geçti özellikle insanlara yardım etme yol gösterme konusunda birçok etkinlik yönettim . Bir kaç kitap çalışmam var. Çeşitli gazete ve dergilerde makale,deneme,şiir gibi yazılar yazdım ve devam ediyorum. Insanlara birşeyler sunmaktan onlara yol göstermekten hoşlanıyorum. Cesaret,ilgi ve sevgi var bunun içinde. Modaya ve kadın hayatına rötuşlar ile dokunmak hoşuma gidiyor.Çirkin kadın yoktur bakımsız kadın vardır sözüne katılıyorum.. Son olarak: Kadına ve kadın güzelliğine yazılarımızdan ve sitemizden rahatlıkla ulaşabilir ve fikir edinebilirsiniz. Renk uyumundan kumaş kalitesine, tarihsel moda devriminden makyaj ürünlerine vs.dair araştırmalar ve öneriler üzerinde çalışıyorum. Takipte kalınız. Sevgilerle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir