Güzelliğinizi Tamamlayan Muhteşem Bir Detay; Protez Tırnak

0
19
Protez Tırnak

Güzellik günümüzde sadece fiziksel olarak algılanmaktan çıkıp yaşamımızın her alanına tesir eden bir etkene dönüşmüş olsa da hiç kuşkusuz fiziki güzellik karşımızdaki kişide bırakacağımız algı açısından ilk sıralarda ve çok önemlidir. Her alanda olduğu gibi bu alanda da teknolojinin de etkisiyle birçok gelişmeler yaşanmış, çokça yeniliklere imza atılmıştır. Geldiğimiz noktada değişik tırnak çeşitlerine sahip olabilme lüksümüz de bu yenilikler neticesinde elde ettiğimiz bir sonuçtur. Protez tırnak da bu tırnak çeşitleri arasında popülerliğiyle en çok öne çıkanıdır.

Protez tırnak son yılların en çok rağbet gören tırnak türlerindendir. Dünyada çok daha erken fark edilip kullanılmaya başlanan protez tırnak ülkemizde yapılan birtakım yanlış uygulamalar neticesinde daha yeni yeni popülerlik kazanmaktadır. Geç de olsa hak ettiği konumu elde etmeye başlayan protez tırnak hususunda bizim de Nail Stil olarak kaliteli hizmeti en uygun fiyata sunmak ve müşterilerimizin yüzünü güldürmek gibi bir misyonumuz var.

Şimdi kısaca merak edenleriniz için protez tırnak işleminin nasıl uygulanacağından kısaca bahsetmek istiyorum.

Protez Tırnak Nasıl Yapılır?

Bu işlem ikiye ayrılıyor. İlki iki takma tırnak takılarak yaptığımız işlem. Uzun tırnak istiyorsanız ya da tırnaklarınız zayıfsa bu işlemin sizin için ideal işlem olduğunu söyleyebilirim. Bu işlemin devamında takma tırnak takılıp, istediğiniz boya karar veriliyor ve yapıştırılma işlemi gerçekleştiriliyor. Sonra takma tırnağın üzeri kendi tırnak seviyenize değin törpüleniyor. Devamında tırnak renginizde özel bir jel sürülüp özel makinelerimizde beş saniye kadar kurumasını bekliyoruz. Son olarak bir daha törpüleyip yüksekliğini alıyoruz ve sonrasında özel desen talep ediyorsanız deseninizi yapıyor veya şeffaf jel sürüp sonra da kurutuyoruz.

Bir de ikinci protez tırnak işlemimiz var. Size kısaca ondan da bahsetmek istiyorum. Bu da kendi tırnağınızın üzerine jel sürülerek gerçekleştirilen işlem. Bu işlemin devamı da şöyle. Sizin kendi tırnağınızın üstünü törpülüyoruz. Devamında tırnak renginde özel jel sürüp özel makinelerimizde dört beş saniye kadar kurumasını bekliyoruz. Daha sonrasında bir daha törpüleyip yüksekliğini alıyor ve sonrasında özel desenler talep ediyorsanız deseninizi yapıyor veya şeffaf jel sürüp sonra da kurutuyoruz.

Ve tebrikler hanımlar! Artık muhteşem detaylara sahip bir protez tırnağınız var.

Tülin MUTLU
Nail Stil

0216 410 61 00
0541 453 84 10

Suadiye, Emin Ali Paşa Cad. No:75, 34744 Kadıköy / İstanbul

Cevap Bırakın

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz