Sağlıklı ve Kırılmadan Uzayan Tırnakların Sırrı

Sağlıklı ve Kırılmadan Uzayan Tırnakların Sırrı

Güzel Tırnaklara Nasıl Sahip Olunur ? Bugün sizlere sağlıklı kırılmadan uzayan tırnakların sırrını paylaşacağım. Tırnaklarım çok kırılıyor bir türlü sağlıklı uzamasını sağlayamıyordum. Sonunda araştırma yaparak bazı ürünleri denedim. Tırnaklarımın ince ince ayrılmasını, kırılmamasını ve sağlıklı uzamasını nihayet sağladım. Kullanıp memnun kaldığım ürünleri ve yöntemleri de sizinle paylaşmak istedim. İşte tırnak sağlığı için yapılması gerekenler.

Güzel Tırnaklara Nasıl Sahip Olunur ?

Tırnak Törpüsü SeçimiSağlıklı ve Kırılmadan Uzayan Tırnakların SırrıBen tırnaklarımı ya kağıt törpü ile ya da demir törpü ile törpüledim hep. Fakat ne kadar yanlış bir şey yaptığımı tırnaklarım kat kat ayrılınca ve tam uzamaya başlayıp kırılınca anladım. Piyasada güzel bir törpü ararken Golden Rose standına gittim ve oradaki bayan bana cam törpü kullanmamı önerdi “asla tırnaklarınız kat kat ayrılmayacak” dedi pek inanmadım açıkçası ama satın aldım. İyi ki almışım. Neden diye sorarsanız hani tırnaklarınızın üzerinde kırılmayı gösteren çizgiler olur ya, onlar yok oldu. Tırnaklarım daha sağlıklı görünmeye başladı. Oldukça memnun kaldım ve asla başka bir törpüye geçiş yapmam.

Mıxup Sulphur Tırnak Bakım Yağı

Sağlıklı ve Kırılmadan Uzayan Tırnakların Sırrı

Bu markanın saç uzatma ürününü denemiştim ve memnun kalmıştım. Baktım raflarda tırnak için olanı da var. deneyeyim dedim. Bu da iyikilerimden oldu. Ojesiz tırnaklarımın üstüne hatta tırnak etlerimde dahil olmak üzere masaj yaparak uyguluyorum. Zaten yağ kıvamında bir ürün. Gayet kolay bir şekilde sürülebiliyor. Tırnağınızı besliyor, esnekliğini kazandırıyor ve kırılmaları önlüyor. Ürünü sürüp, masaj yapıp ve iyice yedirdikten sonra kalanı pamuk yardımıyla siliyorum. Zaten gözle görülür şekilde sağlıklı bir tırnağa kavuştuğunuzu göreceksiniz.

Kalyon Tırnak Sertleştirici Ojesi

Sağlıklı ve Kırılmadan Uzayan Tırnakların Sırrı

Sert tırnaklar için ne yapılmalı?

Tırnaklarım kırılmasın diye mutlaka bir tırnak sertleştirici oje kullanıyorum. Birçok markanın ojesini denedim fakat istediğim sonucu alamadım. Tabi bu Kalyon ile tanışınca değişti. Ben Kalyon markasının bu ojesini kullanmıştım daha önce fakat o zamanlar demir törpü kullandığım için bir etkisini görmemiş ve rafa kaldırmıştım. Daha sonra cam törpüye geçip bir de mixup sulphur tırnak bakım yağını kullanmaya başlayınca bu tırnak sertleştirici ojenin oldukça etkisi olduğunu gördüm.

Bu üç ürünü mutlaka deneyin tırnaklarınızda ki değişimi görecekseniz. Farklı deneyimleriniz varsa mutlaka yorum olarak bırakın. Mutlu kalın. ❤️

Daha fazla tırnak bakımı önerisi ister misiniz? Hemen aşağıdaki makalelere bakın!

Sağlıklı ve Kırılmadan Uzayan Tırnakların Sırrı

Sağlıklı ve Kırılmadan Uzayan Tırnakların Sırrı

Hakkında FeyzaKurt

Merhaba? Ben Feyza. Makyajla ilgilendiğim için sizinle de bir şeyler paylaşmak istedim. Umarım beğenirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.