Kilo almak İstemeyen Kadınların Yapması Gerekenler

Kilo almak İstemeyen Kadınların Yapması Gerekenler

Sevgili kadınlar yemek yemek dünyadaki en güzel duygulardan biri. Özellikle sevdiğimiz yemekler varsa sofrada gerçekten kimse bizi tutamaz. Çoğu zaman kilomuzu ve yediklerimizin bize ne kadar kalori vereceğini bilmeden yemek yemeye dalıyoruz. Daha sonra ise oturup üzülüyoruz. Bu kilolar ile ne yapacağım? Ah keşke bunu yemese idim , bu kilo ile başım dertte vs. Gibi soru kümeleri bizi gerçekten çok üzüyor.Aslında çok basit bir yöntem ile sofrada kendimizi kaybedip yemek yemeye dalmayacağız, artık istesekte bizdeki tokluk hissi ile tabaklarımızı bitirip daha fazlasını yemeyeceğiz. Sadece yemeklerden önce “bir bardak salatalık suyu” içeceğiz ve bu tok tutmaya yarayacak. Böylece daha fazla kalori almamıza engel kalkanı oluşturacak.

Kilo almak İstemeyen Kadınların Yapması Gerekenler
Kilo almak İstemeyen Kadınların Yapması Gerekenler

Salatalık suyunu yemek yemeden evvel bir bardak içerek yaşattığı tokluk hissine kendiniz bizzat şahit olabilirsiniz. Salatalık suyu ayrıca bir idrar söktürücü olarak bilinmektedir. Düşünün ki bizim sadece salata yaparken kullandığımız salatalık sebzesi ; salatalık suyu olarak içinde tok tutmaya yaramaktadır, idrar söktürücü olarak işlev görmektedir yani vücutta bulunan toksinleri dışarı atmak konusunda oldukça yarar sağlamaktadır. Hatta cilt lekeleri için bile kullanılmakta lekelerin rengini ve ten rengini açma işlevlerine de sahiptir. Sadece düzenli olarak kullanılması gerekmektedir.

Kilo almak İstemeyen Kadınların Yapması Gerekenler
Kilo almak İstemeyen Kadınların Yapması Gerekenler

Tekrar etmek gerekirse salatalık suyu tok tutar,yemekte aşırıya kaçmak istemeyen kadınlar ve kiloları ile sorun yaşayan kadınlar yemekten önce bir bardak salatalık suyu içmeyi ihmal edilenler listesine almamalıdır. Salatalık suyunu yemek yemeden önce içmeye özen gösterilmelidirler.

Kilo almak İstemeyen Kadınların Yapması Gerekenler
Kilo almak İstemeyen Kadınların Yapması Gerekenler

Kadın doğa ile bütünleştiğinde yani doğanın ona koşulsuz şartsız sunmuş olduğu nimetleri kullanmasını öğrendiğinde doğanın güzelliği kadına geçer. Kadın çok büyük sağlık sorunları yaşamıyor ise onun elindedir kilosunun ne kadar olacağı. Ama çoğu zaman kendini dizginleyemeyip yemek yeme konusunu abartıyor olabilir bunun için de salatalık suyu içme konusu devreye giriyor. Salatalık öyle bir sebze ki doğrarsanız salataya işlev katıyor, sıkarsanız suyu tok tutmaya yarıyor, yüzünüze sürerseniz cilt lekelerinizi ve ten renginizi açmaya katkı sağlıyor. Kadın herşeyin en güzelini bilir. Sadece bazen yol ve yöntem konusunda eksiklik yaşayabiliyor. Işte bu noktada da yazılarım ve bu çok değerli kadın sitemiz ” beautyperry.com” sizlere hiçbir şart koymadan yardım etmeyi seve seve üstleniyor. Sizleri sevgi ile hürmet ile kucaklıyoruz esenler kalınız.


Hakkında Fatma Nazenin

Yazmak hobim. 10 Ekim'de 22 yaşıma gireceğim .Lisans mezunuyum. Okul hayatım cok aktif geçti özellikle insanlara yardım etme yol gösterme konusunda birçok etkinlik yönettim . Bir kaç kitap çalışmam var. Çeşitli gazete ve dergilerde makale,deneme,şiir gibi yazılar yazdım ve devam ediyorum. Insanlara birşeyler sunmaktan onlara yol göstermekten hoşlanıyorum. Cesaret,ilgi ve sevgi var bunun içinde. Modaya ve kadın hayatına rötuşlar ile dokunmak hoşuma gidiyor.Çirkin kadın yoktur bakımsız kadın vardır sözüne katılıyorum.. Son olarak: Kadına ve kadın güzelliğine yazılarımızdan ve sitemizden rahatlıkla ulaşabilir ve fikir edinebilirsiniz. Renk uyumundan kumaş kalitesine, tarihsel moda devriminden makyaj ürünlerine vs.dair araştırmalar ve öneriler üzerinde çalışıyorum. Takipte kalınız. Sevgilerle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.