Detoks Suyu Nasıl Yapılır?
Detoks

Detoks Suyu Nasıl Yapılır?

Detoks Suyu Nasıl Yapılır? Kış aylarında yediğimiz içtiğimiz her şey yaza kilo olarak geri dönüyor. Yaz ayları yaklaşırken şişkinliklerinizden kurtulmak fazla kilolarınızı eritmek için detosk suyu tüketebilirsiniz. Ayrıca önleyemediğiniz tatlı krizlerinizi detoks suyu ile çok kolay atlatabilirsiniz. Birazdan sizlere önereceğimiz detoks suyu sadece zayıflamanıza değil sağlık içinde faydalı bir sudur. Bu yazımızda dekoks suyunun yapılışının beraberinde bu suyun faydaları üzerinde duracağız.

Detoks Suyu Nasıl Yapılır?
Yaşam

Her şeyden önce dekoks suyunun hazırlanışından bahsetmekte fayda olacaktır. Detoks suyu için gerekli malzemeler bir litre su bir yemek kaşığı elma sirkesi bir şişe maden suyu, yarım limon ve son olarak taze nanedir. Bu malzemelerin tamamı bir kaba alınarak buzdolabında 5 saat kadar bekletilir. Bu süre dolduktan sonra isteğe göre tüm gün yanınızda taşıyarak su yerine tüketebilirsiniz.

Bu detoks suyu zayıflamanıza vücudunuzda ki şişkinlik ödemi atmanıza yardımcı olacaktır. Bunun yanı sıra kan şekerinizi dengeleyerek tatlı krizinizi açlık hissenizi ortadan kaldıracaktır. Bu detoks suyunu istediğiniz kadar aç ya da tok fark etmeksizin tüketebilirsiniz.

Ancak dekoks suyu karışımının yaklaşık 5 saat beklemesi oldukça önemlidir. Çünkü beş saatlik süre boyunca kabın içine attığımız malzemeler tadını bırakacak ve özlü bir su elde edeceğiz. Bunun yanı sıra karşımın tüm malzemelerinin tam olması oldukça önemlidir. Bu malzemelerden her hangi birinin olmaması detoks suyunun faydalı olmasını engelleyecektir.


Hakkında BeautyPerry.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.