Yüz Dolgunlaştırıcı Krem ve Serumlar

Yüz Dolgunlaştırıcı Krem ve Serumlar

Zamana karşı durmak imkansız. O yüzden de geçen yılların en büyük izleri yüzümüzde kendini belli etmeye başlıyor.  Zira hücre yenilenmesinin tamamlanması ile beraber yıllar izini yavaş yavaş belli ediyor.

Öncelikle ince çizgiler başlıyor, sonra sıkılık kayıpları, sonrasında şekilsel bozukluklar. Yüzde sarkmaların yanında çökmeler de başlıyor. Biz de bu yazıda yüz dolgunlaştırıcı krem, serum ve maskelerden en öne çıkan ülkemizde de satılan, kullananların memnun kaldığı ürünlere değineceğiz.

Bu ürünler, doğru, düzgün kullanıldığı zaman etkin sonuçlar veriyor. Bu arada şunu unutmamak gerekiyor. Cilt bakım ürünleri ya da diğer bir deyiş ile anti aging ürünler kendi içinde alt başlıklara ayrıldığından her ürünün tüm yaşlanma belirtilerine fayda edeceğine dair bir durum da yok.

Yüz dolgunlaştırıcı ürünlerde 40 yaş ve üstünde yüzü dolgunluğunu yitiren, çöken ciltler için olan ürünlerdir.Yani zamana bağlı ortaya çıkan deformasyon problemlerinde kullanılırlar. Ama kişinin yüzü doğuştan böyle ise yapacak bir şey yoktur.

Yüz Dolgunlaştırıcı Krem ve Serumlar
Anew Clinical Dolgunlaştırıcı Kalem A-F33 15 ml

Katalog yöntemi ile satılan bu ürünün mevcut rakamı şu an için 80 TL değerinde ama kimi zaman kampanyalar ile değeri düşebiliyor.

Bu ürün tüm cilt genelinde dolgunlaştırma yapmaz. Sadece çöken yüz bölümlerini, mimik çizgilerini dolgunlaştırır.

Yüz Dolgunlaştırıcı Krem ve Serumlar

L’Oreal Paris Revitalift Yüz, Hatlar & Boyun Kremi 50 ml

Yüz dolgunlaştırıcı ürünler içinde haklı bir yere sahip olan bir ürün var karşımızda. Ürünün hem gündüz, hece kremi var. Birlikte kullanıldığında, düzenli ve doğru kullanıldığında gerçekten cildi sıkılaştırdığı kanıtlanmış. Çok yünlü bir tematik ürün. Ayrıca cilt üzerinde yer alan kırışıklıkları yok ediyor. Cilt deformasyonlarının ortadan kalkmasına etki ediyor.

Ortalama olarak  her birinin fiyatı piyasada 90 TL rakamı ile satılan bir ürün. 40 yaş ve üstü için, sarkma ve yüzünde çökme olan kadınlar için ideal. Dünyada birçok kadının tercihi aynı zamanda.

Yüz Dolgunlaştırıcı Krem ve Serumlar

Delia A+ E+ F Vitaminli Yüz Boyun Serum

İşte size tamamen doğal bir ürün. Haftada 2 kere temizlenmiş olan cilde uygulanması yeterli. Fiyatı diğer ürünlere göre daha uygun 40 TL civarında. 2 aylık bir düzenli kullanım ile cildi ve boynu dolgunlaştırıyor. Nemlendiriyor.Cilde gerekli olan vitaminleri temin ediyor. Tüm cilt tiplerine uygun. Serum olmasının güçlü etkileri bulunuyor.

Arzu edilir ise diğer bakım ürünleri ile beraber kullanılabilir.

NIVEA Cellular Cilt Dolgunlaştırıcı  Gündüz ve Gece Kremi 50 ml.

Yoğun bakım yapan CELLULAR YAŞLANMA KARŞITI CİLT DOLGUNLAŞTIRICI GECE KREMİ cildin dolgunlaşma yeteneğini, yenilenme kapasitesinin  destekler.  Kolajen Tetikleyici ve Hyaluronik Asit  içeren Sarkma Karşıtı sistemi ile cilde gece boyunca süren nemlendirme sağlar ve hücreleri kolajen ve hyaluronik asit üretmek için tetikler. Hem gündüz hem gece kullanılabilir. Birlikte her iki ürün beraber kullanılmalıdır.

Tüm cilt tipleri için uygundur.Her bir ürünün ortalama fiyatı 90 TL civarındadır.


Hakkında Fatma Rana Arıbaş

Ben Rana ARIBAŞ Danışman ve Mühendisim. Yazmak benim için tutku ve nefes almak gibi .

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir