The Balm Pata Krem İncelemesi ve Kullanıcı Yorumları
The Balm Pata Krem İncelemesi ve Kullanıcı Yorumları

The Balm Pata Krem İncelemesi ve Kullanıcı Yorumları

The balm ürünlerini hepimiz az çok tanıyoruz. Özellikle cicili bicili ambalajları gözümüzü alıyor. Ambalajların üzerine birde içerikleri temiz olunca hemen hemen herkesin eli bir gidiyor bu markaya. Üstelik fiyat olarak performansa göre gayet uygun bir ürünler.

Farları özellikle çok revaçta. Tam farları mükemmel derken benim gibi fondöten olarak sıvı yapıdaki ürünleri sevmeyen ve çok çabuk terleyen, yüzündeki fondöteni hemen akan birisi için pata kremleri imdada yetişiyor. Bu yüzden The Balm pata krem benim için tam ideal oldu. Tesadüf eseri keşfettiğim bu ürün hayatımın merkezine yerleşti bile.

The Balm Pata KremThe Balm Pata Krem İncelemesi ve Kullanıcı Yorumları

Ürünün kapatıcılığı gayet iyi. Üstelik sürdükten sonra yüzde doğal duruyor. Yüzde aydınlanma sağlıklı bir görüntü oluşmasına yardımcı oluyor. The Balm Pata Krem benim için tam bir vazgeçilmez oldu.

Çünkü makyajında doğal bir görüntü sevenlerdenim. Üzerine birazcık allık, hafif bir ruj ve biraz maskara makyajımı tamamlamam da yeterli oluyor. Tabi bu günlük makyaj için. Birde özel günler ve gece makyajında bu ürünü kullanıyorum. Gece makyajı ve özel günlerde bu The Balm Pata Kremin üzerine matlaştırıcı transparan pudra uygulayıp kontur uyguluyorum. Matlaştırıcı pudra uygulamazsanız bile gayet hoş bir görüntü oluşuyor. Gece makyajların da ve özel gün makyajlarında mat görüntü seviyorum. Bu yüzden matlaştırıcı pudra kullanıyorum. Bu tamamen alternatif tabi.

The Balm Pata Krem ürünün renk skalası çok geniş değil. Ben en açık rengini kullanıyorum. Benimki light olan. 3 çeşit bulunuyor. Light, light/medium ve medium olmak üzere.

İçeriğini de paraben bulunmuyor en büyük artılarından birisi bu olsa gerek. Ayrıca çok bereketli bir ürün. Ben aşağı yukarı her gün kullanmama rağmen yılda 2 tane alıyorum sadece. Kapağı da oldukça sağlam. Çantada gönül rahatlığı ile taşıyabilirsiniz.

Eksi yönlerinden birisi yağlı yapıda olması sanırım. Ama yine de bende hiçbir şekilde sivilcelenme oluşturmadı. Yağlı bitiş sevmeyen birisi için pek önerilecek bir ürün değil. Ben doğal durduğu için bu ürünü tercih ediyorum. Cildim ile çok iyi özdeşleşiyor. Sabitleyici pudra ile birlikte kullandığımda gün boyu yüzümde hiç sorun yaşamadan kalabiliyor

İlginizi Çekebilir;

Wet’n Wild Comfort Zone Far Paleti İncelemesi ve Kullanıcı Yorumları


Hakkında wellgroomedlady

Deneyimlerini kendince yorumlayan bir instablogger Her gün hayallere bir adım daha

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir