Sivilceli Ciltlere Kesin Çözüm Kil Maskesi

Sivilceli Ciltlere Kesin Çözüm Kil Maskesi

Sivilce biliyorsunuz ki çoğunluk bayanlar’ın en korktuğu cilt hastalığıdır, çıktığı zaman sürekli ona yoğunlaşıp nasıl hemen geçiririz diye sürekli düşünür dururuz o küçük kızarıklık kabusumuz olur bazen. Tabi evde uygulayacağımız doğal maskelerle sivilce çıkmasını engelleyebiliriz ve geçirebiliriz. Bu maskelerden biri de kil maskesi sivilce konusunda çok etkili ve sadece sivilce ile kalmıyor birçok etkisi de var cildimize, sivilceli ciltlere kil maskesi gerçekten işe yarıyor.

Sivilceli Ciltlere Kesin Çözüm Kil Maskesi

Sivilceli Ciltlere Kil Maskesi

Kil maskesinin etkileri; sivilce de,cildin rengini eşitlemede, siyah noktalarda, güneş lekerinde, ve daha birçok cilt kusurlarında düzenli kullanımda gözle görülür bir şekilde etkisi vardır. Işıl ışıl parlak bir cilt istiyorsanız mutlaka düzenli bir şekilde kullanın bu maske gerçekten mucizevi kelimesinin tam anlamı.

Cildinizde sürekli olarak sivilce çıkıyorsa öncelikle doktora gitmenizi tavsiye ederiz. Onun haricinde evde yapacağınız kil maskesi de çok etkili olacaktır düzenli kullanımda, hele ki kil maskesi eğer yapmadıysanız hemen yapın ve etkisini görün, aktarlarda bulunuyor (yeşil kil).

Maskenin hazırlanışı; yüzünüze yetecek kadar alıp bir kase de çok az su ekleyip karıştırın yalnız suya dikkat edin fazla olmasın karıştırıp yüzünüze uygulayın hafif kuruduğu zaman elinizle nazikce ıslatarak durulayın bunu düzenli olarak haftada 2-3 kez uygulamaya dikkat edin yalnız her gün kullanılacak bir maske değildir cildinizi tahriş edebilir o yüzden en fazla hafta da 2-3 idealdir bu şekil düzenli kullandığınızda sivilcelerinizin çıkmadığını ve olan sivilcelerin geçtiğini göreceksiniz. Maskeyi uyguladığınızda cildinizde hafif yanma hissedebilirsiniz bu maskenin normal etkisi ama çok hassas bir cildiniz varsa minik bir bölge de test edip öyle uygulayabilirsiniz.

Sivilceli Ciltlere Kesin Çözüm Kil Maskesi

Yeşil kil maskenin yanı sıra birde beyaz kil maskesi var onunda etkileri hemen hemen aynı onun verdiği etki cildi pürüzsüzleştirir ve parlaklaştırır düzenli kullanımda ölü deriden arındırır dipte biriken tüm kirleri temizler ışıl ışıl parlak cilt sunar.

Kil maskesinin etkileri böyle sivilceli cansız mat bir cildiniz varsa kil maskesini mutlaka düzenli kullanın etkisini göreceksiniz sağlıklı ve parlak bir cilde kavuşabilirsiniz istediğiniz sonucu mutlaka alırsınız.

Siz kil maskesini günlük hayatınızda kullanıyor musunuz? Yazımızı beğendiyseniz bizimle yorumlar kısmından paylaşabilirsiniz.

Sivilce Karşıtı Cilt Maskesi


Hakkında Esra Demir

Makyaj, bakım ve moda ile ilgili deyimlerimi paylaşmayı çok seviyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir