Sivilcelere Karşı Etkili Çözüm - Kiehls Ürünleri

Sivilcelere Karşı Etkili Çözüm – Kiehls Ürünleri

Kiehls Ürünlerini Ücretsiz Deneme Boyu İle Keşfettim

Merhabalar ! Kiehls ürünlerini diğer markalardan ayıran özelliklere ve deneyimlediğim etkilerine değineceğim ancak baştan aklınızda olsun ürünlere ulaşmak ve denemek oldukça kolay. Bir Kiehls mağzası bulmanız yeterli. Hemen size ücretsiz cilt analizi yapacaklar ve ihtiyacınız olan ürünleri belirleyerek denemeniz için hediye edecekler. Bende bu şekilde keşfettim ve bıraktığı hissi oldukça sevdim. Şu anda bağımlısıyım ve kullanmaya devam ediyorum. Çünkü gözle görülebilir bir etkisi var. Yıllarca sivilce ve geniş gözeneklere sahip olmuş biri olarak – ki bunun faydasını ileride göreceğime inanıyorum çünkü yağlı cilde sahip olmak aynı zamanda geç yaşlanmak anlamına da geliyor- artık bu problemleri kontrol altına alabiliyorum.

Kiehls Ürünleri & Etkileri 

Dilerseniz ürünleri 3 Adımda İnceleyelim ;

1- Cildinize uygun bir temizleme ürünü alın. Ben şahsen köpürmeyen ürünlerden hoşlanmıyorum. Çünkü o zaman temizlik hissini alamıyorsunuz. Tabi karar sizin. Cildinizi her sabah ve mümkünse her akşam sıcak su eşliğinde temizleyin! Sıcak suyla yıkamak önemli bir püf noktası. Hem cildiniz yumuşayacak hem de daha çok temizlenecek. Sıcak su gözeneklerinize iyi gelecek.

İşte benim favori Kiehls ürünüm ; 1964’ten günümüze kuruluk hissi yaratmayan ; lekelerin, siyah nokta görünümünün azalmasına yardımcı olan bir ürün.

Blue Herbal Blemish Cleanser Treatment

Sivilcelere Karşı Etkili Çözüm - Kiehls Ürünleri
Kiehls Yüz Temizleyici

 

2- Mutlaka kil maskesi kullanın. Genelde haftada bir kez kullanın derler ama cilt problemleriniz yoğunsa haftada iki ya da üç kez de uygulayabilirsiniz. Aloe Vera-Amazon Beyaz Kili ikilisini tercih edebilirsiniz. ?Not : Gerçek kil ürünü olmasına dikkat edin kalitesiz ürünler etkisiz kalacaktır.

İşte benim favori Kiehls ürünüm ; Gözenekleri tıkayarak cildi donuk gösteren kir ve ölü yüzey hücrelerinin temizlenmesine yardımcı olan ve cildin  daha sıkı bir görünüme kavuşmasını sağlayan bir ürün.

Rare Earth Deep Pore Cleansing Masque

 

 

Sivilcelere Karşı Etkili Çözüm - Kiehls Ürünleri
Kiehls Kil Maskesi

3- Nemlendirici ; Eğer yağlanmadan şikayetçiyseniz yine kil içeren nemlendiricileri tercih edebilirsiniz.Ya da gece yatmadan önce kullanılan nemlendiricileri deneyin derim.

İşte benim favori Kiehls ürünüm ; Bu nemlendirici elastikiyet kaybı, pürüzlü doku, sıkılık kaybı, çizgi ve kırışıklıklar ve yüz hatlarının genç görünümünü yitirmesi gibi yaşlanmanın başlıca tüm işaretlerine çözüm sunuyor.

Super Multi-Corrective Cream SPF 30

Sivilcelere Karşı Etkili Çözüm - Kiehls Ürünleri
Kiehls Nemlendirici

Ancak oldukça pahalı ve lüx sayılabilecek bir ürün. Ben yalnızca deneme boyunu kullandım ve inanılmaz bir etkisi olduğunu gördüm. Bunu kullandıktan sonra diğer nemlendiricilere elveda diyeceğinize eminim.En kısa zamanda vazgeçilmezim olacak.

Dip Not ;2 haftadan itibaren cilt üzerindeki gözle görülür etkisinin, 4 hafta sonunda iki katına çıktığı kanıtlanmış.

* Genelde güneş koruyucu kullanmadan dışarıya çıkmayın derler cilt problemleriyle savaşanlara.

Lakin ben bunu uygulayan biri değilim. Çok da gerekli olduğunu düşünmüyorum. Birazcık güneş enerjisi olmadan ne güne başlanır ne de gün devam eder. Dolayısıyla ben bu nemlendiriciyi geceleri ve makyaj yapmadan önce kullanmayı tercih ediyorum.

 

 

 


Hakkında fassioncloud

Şu anda 25 yaşındayım. Dünyayı gezme serüvenim 19 yaşında iken başladı. 1 sene kadar yabancı bir ülkede tek başıma yaşadım. İlk defa gerçekten özgür olunabileceğini hissederek yollara düştüm. Yaklaşık 15 ülke ve 3 kıtayı minimal bir bütçe ile ; otobüs garlarında,havaalanlarında,tren garlarında sabahlayarak parklarda uyuyarak dolaştım. Yurt dışında daha çok BRAVEGIRL olarak bilinirim. (: İnstagram üzerinden seyahat ve stil önerilerimi paylaşıyorum. Moda,güzellik üzerine oluşturduğum içerikleri de bu platform aracılığıyla sizlere ulaştırmak benim için büyük bir keyif olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir