Sivilce ve Lekeler İçin - La Roche Posay

Sivilce ve Lekeler İçin – La Roche Posay

La Roche Posay Temizleme ve Bakım Seti yorumlarım ile herkese merhaba,

Bu yazımda sizlere kullanmaya yeni başladığım ve bir çok kullananın memnun kaldığı sivilceler, siyah noktalar ve lekeler için tedavi edici bir üründen bahsedeceğim.

La Roche Posay

Ünlü bir Fransız cilt bakım markası. Ben daha önce hiçbir ürününü kullanmamıştım ama çoğu kez duymuş ve çevremde görmüştüm. Fiyatları biraz yüksek olsa da alacağınız verim de aynı oranda yüksek. Şimdi gelelim benim kullandığım ürüne. Ben ergenliğimden beri  sivilce sorunu yaşayan birisiyim.
Bir çok bitkisel ürün denedim, cildiyecilerin yazığı ilaçları kullandım, o malum sivilce haplarına kadar kullandım ama yan etkilerini duyunca cesaret edemediğimden devam etmeden o tedaviyi de bıraktım. Haliyle sivilce lekelerim de oluştu bu süreçte.
Sivilce ve Lekeler İçin - La Roche Posay
Arkadaşımın önerisi ile en sonuda La Roche Posay Effaclar adlı sivilce karşıtı serisinden üzerindeki Duo (+) yazan kremini ve yıkama jelini eczaneden temin ettim. Ürünün hem büyük boyu hemde benim aldığım şekilde olanı yani tanışma kiti diye geçen küçük boyları mevcut.
Fiyat konusuna gelirsek büyük boyları, la roche posay yüz yıkama jeli  200ml + krem 40ml ikisi toplam 90₺ yi buluyor. Ama ara ara indirime girdiği de oluyor takip etmek lazım. Benim aldığım tanışma kitinin la roche posay yüz yıkama jeli 50ml + kremi 15ml fiyatı 24.90₺. 
Sivilce ve Lekeler İçin - La Roche Posay

La Roche Posay Etkileri

Etkilerine gelecek olursak da ben yaklaşık on gündür kullanıyorum. Tabi ki şu an aman aman bir değişiklik yok yüzümde. Ama daha ilk kullanımda yüzümde yumuşaklık hissi oluştu. Üçüncü kullanışımdan itibaren de yanaklarımdaki sivilce kızarıklıkları gözle görülür şekilde azalmaya, şişkin duran sivilcelerim de sönüp git gide kurumaya başladı.

Fakat şunu da söylemeliyim ki yeni sivilceler de çıkarmaya başladım. Çünkü ürünün amacı yüz yıkama jeliyle cildin altındaki sivilceleri çıkarıp sivilce kremi ile de o sivilceleri kurutmak ve lekelerin rengini açarak yüzü kalıcı olarak pürüzsüz hale getirmek.Ayrıca siyah noktalar üzerinde de çok etkili bir ürün. Ve ek olarak makyaj altına baz olarak da çok iyi sabitleyen, makyajın kalıcılığını arttıran ve gözenek görünümünü o anlık azaltan bir ürün. Devamlı kullanımda da kalıcı olarak gözenekleri sıkılaştıran bir ürün.

La Roche Posay kullanım şekli ise, sabah ve akşam olmak üzre günde iki kere önce jel ile yüzü yıkayarak sonra kremi tüm yüze uygulamak.

Düzenli kullanımda dört haftada cildi %80 oranda düzelteceğini vaad ediyor. Umarım öyle olur. Sabırla kullanıp bekleyeceğim.
Sivilce ve lekelerin tedavisi için – La Roche Posay ürünü kullandım ve yorumlarımı sizinle paylaştım. La roche posay kullananlar var ise sizler de lütfen yorum ve düşüncelerinizi bizimle paylaşın.
İlginizi Çekebilir;

Hakkında BeautyPerry.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir