Ölü Hücrelerden Bu Peeling İle Arının

Ölü Hücrelerden Bu Peeling İle Arının

Yüz bir insanın dış görünüş konusunda en önemli noktasıdır.Yüz bir çok şeye tanık olur.Yüz bir çok şeye maruz kalır.Bazen kalitesiz kozmetik ürünler ile mağduriyet yaşar bazen çok kötü hava şartları ile . Ne yazık ki nefes almasına, rahatlamasına engel oluruz . Bu engellemeler onu sürekli bir tahribat altına alır. Uğradığı kimyasal saldırılar onu yorar ve yıpratır. Haftanın her günü makyaj yapmak onu yıpratır. Güneş ile temas yaşar ise yıpranır. Soğuk havalar ile teması olursa yıpranır. Yüzümüzü o kadar çok yıpratıp yoruyoruz ki bu listeyi iyice örnekler vererek çoğaltmak mümkün. Yüzümüz ölü hücrelerin yuvası olur bazen. Yuva yılanın yuvası olmaz derler ancak yüzümüzdeki bu ölü hücreler yuvasını dağıtırsak herhangi bir zarar görmeyiz. Aksine bir çok avantaj elde ederiz . Yüzümüz ile barışık olma halimiz hep devam eder . Ölü hücrelerden bu peeling ile arının .

Ölü Hücrelerden Bu Peeling İle Arının
Ölü hücreye veda 1

ÖLÜ HÜCRELERİN YUVASINI DAĞITMA TARİFİ

Öncelikle bunu aralıklar ile yapmanızı ve bir süreklilik temeline oturtmanızı istiyorum sizden. Çok fazla bir malzemeye ihtiyaç yok. Sadece düzenli bir şekil ile sürekliliğini sağlayın bu sizin için oldukça faydalı olacaktır
Malzemeler:
1 tatlı kaşığı zeytinyağı
1 tatlı kaşığı Türk kahvesi
Gereken süre:9/10 dakika

Ölü Hücrelerden Bu Peeling İle Arının
Ölü Hücrelerden Bu Peeling İle Arının

Ikı malzemeyi yeterince karıştırın ardından önceden yıkanmış olan yüzünüze hafif masaj hareketleri ile ile yüzünüze ova ova sürün 9 veya 10 dakika sonra yüzünüzü ılık bir su ile yıkayın. Bu karışım hem yüzünüzü ölü hücrelerden arındıracak hem de yumuşacık yapacak.

Ölü Hücrelerden Bu Peeling İle Arının
Ölü Hücrelerden Bu Peeling İle Arının

Hayat sizin ölü hücreleriniz ile savaşma yolundaki tüm doğal kaynakları ile sunulmuş vaziyette. Yeter ki doğru bir yol seçin ve yeter ki sürekliliğini sağlayın. Süreklilik kazanan hiç bir durum umutsuz sonuca gebe olamaz. Sadece zaman vermek ve süreklilik ile hareket etmek gerekir. Bu yüzden hangi ürünü kullanırsanız kullanın hangi maskeyi yaparsanız yapın isteğinize göre değil isteğiniz dahilinde olan ama bu isteğinizin her zaman bir rotada yani bir düzende olmasına özen gösterin. Bu sayede her zaman güzel kalmayı başaracak ve özgüvenli bir hayatın tadını hep doruklarda tadacaksınız.

Sevgi ve ilgi ile dokunmuş bir hayat güzel ve özel yaşanmak dışında başka hiçbir olumsuzluğu haketmiyor. Güzelliğimizin kıymetini bilelim sevgili okurlar! Bu güzelliği korumaya ona teşekkür etmek namına ilgi gösterelim. Onu yormayalım ve yıpratmayalım. Sevgilerle güzellikler ile kalınız efendim. Ölü hücrelerden bu peeling arının ve taze ferah bir cildin tadını çıkarın.


Hakkında Fatma Nazenin

Yazmak hobim. 10 Ekim'de 22 yaşıma gireceğim .Lisans mezunuyum. Okul hayatım cok aktif geçti özellikle insanlara yardım etme yol gösterme konusunda birçok etkinlik yönettim . Bir kaç kitap çalışmam var. Çeşitli gazete ve dergilerde makale,deneme,şiir gibi yazılar yazdım ve devam ediyorum. Insanlara birşeyler sunmaktan onlara yol göstermekten hoşlanıyorum. Cesaret,ilgi ve sevgi var bunun içinde. Modaya ve kadın hayatına rötuşlar ile dokunmak hoşuma gidiyor.Çirkin kadın yoktur bakımsız kadın vardır sözüne katılıyorum.. Son olarak: Kadına ve kadın güzelliğine yazılarımızdan ve sitemizden rahatlıkla ulaşabilir ve fikir edinebilirsiniz. Renk uyumundan kumaş kalitesine, tarihsel moda devriminden makyaj ürünlerine vs.dair araştırmalar ve öneriler üzerinde çalışıyorum. Takipte kalınız. Sevgilerle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir