Nivea Yeni Değerli Yağlar İçeren Losyon Serisi

Nivea Yeni Değerli Yağlar İçeren Losyon Serisi

Nivea’dan cildiniz için yeni seri! Nivea değerli çiçek yağları ile değerli cildinize en iyisini verebilmeniz için harika bir losyon serisi çıkardı. Yağların keyif veren bakımını hızlı emilen bir losyonda denemeye ne dersiniz?  Nivea değerli yağlar içeren losyon ;

Nivea Yeni Değerli Yağlar İçeren Losyon Serisi

KENDİNLE VE YENİ NIVEA DEĞERLİ YAĞLAR İÇEREN LOSYON İLE BAŞ BAŞA ZAMAN GEÇİR

Nazik kokular, ışıltılı ve pürüzsüz bir cilt için hızlı emilen losyonda değerli yağları ile birleşti. Yeni NIVEA Değerli Yağlar içeren Losyon serisi, cildini hızlı emilen losyonda şahane kokularla şımartırken değerli yağların keyfini sunar. Bahar cildine geldi ve bu inanılmaz bir his! Kiraz Çiçeği & Jojoba Yağı, Gül &Argan Yağı ve Vanilya & Badem Yağı olmak üzere üç kokudan birini seçin. Sana özel “Kendimle baş başa” zamanı için modunu ayarla, ışıkları karart, mumları yak, rahatlatıcı bir müzik koy ve karşı konulmaz derecede pürüzsüz ve ışıltılı bir cilt için cildini şımart mottosu ile losyon serisini çıkaran Nivea, kendini ve cildini seven kadınların bakım rutinine yeni bir dokunuş sağlıyor.

Nivea Yeni Değerli Yağlar İçeren Losyon Serisi

Pürüzsüz bir cildin tek sırrı; ona zaman ayırmak. Değerli yağlardan oluşan losyonlar ile cildinizin bakımını maksimum ve zahmetsiz bir şekilde yapabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey; seride en sevdiğiniz kokuyu bulmak. Siz en çok gül kokusunu mu seviyorsunuz? Yoksa kiraz çekirdeğini mi seviyorsunuz? Yoksa vanilya kokusunu mu seviyorsunuz? 3 losyondan biri muhakkak sizin koku zevkinize uyacaktır.

Nivea Yeni Değerli Yağlar İçeren Losyon Serisi

Keyifli bir günün ardından, rahatlamak için mum ışığında, klasik müzik eşliğinde önce banyo yaparak, ardından da keyifli kokuların eşliğinde vücudunuza bakım yapmaya ne dersiniz? Kış aylarında vücudumuz normalin üzerinde 2 kat daha fazla kurur. Üstelik, düzenli olarak nemlendirilmezse, kuruluk 5 kat daha fazla olabilir. Böylelikle, cildiniz çatlar ve pul pul dökülmeye başlar. Nivea değerli yağlar içeren losyon kullanmaya başladığınızda, pul pul dökülen cildinizi şımartacaksınız.

Normal ve kuru ciltler için uygundur. Yağlı bir his bırakmadan cildinizi 24 saat boyunca nemlendirir ve besler. Kuru ve çatlamış cildinizi anında rahatlatır ve yumuşatır. Düzenli kullanımda ışıltılı bir cilt elde edersiniz. Her gün düzenli bir şekilde veya ihtiyaç duyduğunuzda kullanabilirsiniz.

Nivea Yeni Değerli Yağlar İçeren Losyon Serisi

Sizin Nivea değerli yağlar içeren losyon larda favori kokunuz nelerdir? Bizimle yorumlar kısmından paylaşabilirsiniz.

Nivea Yeni Değerli Yağlar İçeren Losyon Serisi Kullanalar, yorumlarınızı paylaşmayı unutmayınız…


Hakkında Yağmur Oluç

Ben Yağmur. 24 yaşında, makyajı ve bakımı çok seven, deneyimlere açık biriyim.

1 Yorum

  1. Vanilya kokusu şahane?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir