ZEITGARD Serox Prüzsüz ve Sıkı Bir Yüze Sahip Olmak İser misiniz? Evinizde Doğal Botoks Formülü

ZEITGARD Serox Prüzsüz ve Sıkı Bir Yüze Sahip Olmak İser misiniz? Evinizde Doğal Botoks Formülü

ZEITGARD Serox Ürünleri Kullanımı

Evinizde Doğal Botoks Formülü

Botoks bir çok kadının daha güzel görünmek için başvurduğu bir yöntemdir. Genellikle senede iki kez alanında uzman doktorlar tarafından uygulanır. Kimi insanlar bu yola çeşitli sebeplerden başvurmazlar ve alternatif çözüm yolu ararlar. Piyasada bir çok “botoks etkisi yaratan” krem mevcut durumda. Peki bunlara nasıl güvenebiliriz? Sizlere bir çok ünlü isminde kullandığı ve herkes tarafından ulaşılabilir ürünler sunan firmanın Serox isminde bir ürün setinden bahsetmek istiyorum.

ZAMAN GARD Serox

ZEITGARD Serox Prüzsüz ve Sıkı Bir Yüze Sahip Olmak İser misiniz? Evinizde Doğal Botoks Formülü

LR Health & Beauty Systems’in geliştirmiş olduğu ZEITGARD Serox ile göz çevresinde, alında ve burun bölgesindeki kırışıklıkları azaltabilirsiniz. Özel ve en uygun şekilde hazırlanmış Argireline®, Ameliox® ve Hyaluronic Spheres®‘den oluşan etkin madde kombinasyonu cildinizde hissedilebilir bir elastikiyet kazandırır. LR ürünleri Alman kalite standartlarına sahiptir. Bilimsel Kurulu (Prof. Kerscher, Prof. Clancy, Dr. Voss) yenilikçi ham madde araştırma faaliyetlerinin, analiz ve incelemelerin profesyonelce ve sürdürülebilir şekilde yapılmasını sağlamaktadır. Böylece, araştırma uzmanları ve bilim adamlarından oluşan bir uzman ekip LR ürünlerinin mükemmelleştirilmesi üzerinde büyük bir özveriyle çalışmaktadır. Aynı zamanda üretmiş olduğu ürünler SGS INSTITUT FRESENIUS Kalite İşaretine ve Dermatest onayına sahiptir.

LR ZEITGARD Serox kimlere hitap ediyor?

 • ortalama 35’li yaşlardaki
 • ağız, göz ve alın bölgelerindeki mimik kırışıklıklarına sahip olan
 • sürekli olarak güzellik merkezlerine giden ve evde profesyonel bakım uygulamak isteyen
 • pürüzsüz bir cilde sahip olmak isteyen
 • cilt kuruluğundan kaynaklanan çizgilerini azaltmak isteyen
 • kendine güzel bir ışıltı katmak isteyen kadınlara yöneliktir.

ZEITGARD Serox Profesyonel Göz Pedleri

 • Güzellik salonu kalitesinde profesyonel göz pedleri
 • Mimik kırışıklıklarının daha pürüzsüz görünmesini sağlar.
 • Dondurularak kurutulmuş kolajen içerir.

Kullanım Yöntemi

Sıvıyı bastırarak ped bölmesine geçmesini sağlayın ve pedler tamamen nemlendiğinde ikili paketi açın.  Pedleri pürüzsüz kısmı yüze gelecek şekilde cilde yerleştirin ve 15 dakika boyunca etkisini göstermesini bekleyin. Cilt uygulama sonrasında bakım yapılmış ve tazelenmiş olur. Uygulamayı haftada bir tekrarlayın.

ZEITGARD Serox Kırışıklık Bakımı  

 • Mimik kırışıklıklarını önler.
 • Yüksek etkili içerik maddeleri barındırır.
 • Kanıtlanmış etki (Dermatest GmbH)

Kullanım Yöntemi

İlgili cilt bölgesine yapılan amaca yönelik ve doza dikkat ederek yapılan uygulama düz formdaki kırışıklıkları hedef alır. Günlük kırışıklık önleyici bakımınız dahilinde sabah ve akşamları yoğun konsantreli kırışıklık bakım kreminden bir damla uygulayın ve hafifçe cilde yayın. Gün içinde ihtiyaç duyulduğunda ilgili bölgeye hafif hafif dokunarak uygulama yapın.

ZEITGARD Serox Yoğun Sonuç Krem ve Anlık Sonuç Serum

 • Yüksek etkili içerik maddeleri içerir.
 • Mimik kırışıklıklarının daha pürüzsüz görünmesini sağlar.
 • Onaylanmış etki (Dermatest GmbH)

Kullanım Yöntemi

 1. Adım: Instant Result Serum: Instant Result Serum’u günde 2 kez yüzünüzü temizledikten sonra özellikle mimik kırışıklıklarının olduğu bölgelere uygulayın, nazikçe masaj yaparak yayın.   
 2. Adım: Intensive Result Krem: Bu kremi olabildiğince her zaman için Serox serisinden Instant Result Serum ile birlikte kullanın. Kremi basitçe serumun üstünü yumuşakça masaj yaparak uygulayın.

NOT: LR ürünlerinin internetten satışı (n11, gittigidiyor vs) kesinlikle yasaktır. Ürünleri temin etmek veya bilgi almak için İnstagram @lr.gram sayfasına ulaşabilirsiniz.


Hakkında BeautyPerry.com

2 yorumlar

 1. Ceren Güloğlu

  Benim kafama takılan doktorlar sende iki kere uygular diyorsunuz siz on beş günde bir tekrarlayın her hangi bir sorun yan etkisi?

  • Merhaba Ceren Hanım,
   Doktorların senede iki defa uyguladığı “botoks”dur. Benim bahsettiğim Serox Göz Pedleri haftada 1 defa uygulanır. Cilde her hangi bir zarar vermez. Botoksla sadece bazı içerikleri aynıdır. Bunun haricinde tamamen farklı şeylerdir. Şu ana kadar hiçbir yan etki gözlenmemiştir.
   Ayrıca bir farkı;
   Botoks nöronlardan kaslara gönderilen elektriksel uyarıları bozar. Airgeline nöronlardan gönderilen elektriksel uyarıların ilk etapta serbest bırakılmasını önler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir