Estee Lauder Advanced Night Repair Eye

Estee Lauder Advanced Night Repair Eye

Estee Lauder:Advanced Night Repair Eye Supercharged Complex Synchronized Recovery ya da Türkçe ismi ile  Gelişmiş Gece Onarıcı Göz Süperşarjlı Kompleks Senkronize Geri Kazanım, daha önce Gelişmiş Gece Onarıcı Göz Senkronize Kompleks II olarak bilinen bu ipeksi göz “jel krem” in üçüncü enkarnasyonudur.

Estee Lauder markasının göz kremleri için tipik olduğu gibi, bu cildiniz için faydalı içeriklerle doludur. Güzel ipeksi, krem ​​jel bir yapıya sahiptir ve kokusuzdur. Buradaki sorun, Lauder’in hala bunu bir kavanozda paketlemesidir; bu, birinci sınıf göz kremindeki antioksidanların ve diğer kırılgan fakat faydalı bileşenlerin hepsinin her kullanımda daha az etkili olacağı anlamına gelir; hassas bileşenler ürün bozulmaya başlar. Elbette, parmaklarınızı bir kavanoza batırmakla gelen hijyen sorunu da var ve bu da içerikleri daha da azaltıyor. Ne utanç.

Daha iyi bir ambalajda, tüm cilt tipleri için bu şiddetle tavsiye edilir. Pürüzsüzleştirici, sıkılaştırıcı ve parlatıcı yetenekleri kırışıklıkların, ince çizgilerin, koyu halkaların ve sıkılık kaybının görünümünü azaltmaya yardımcı olabilir, ancak en iyi göz kremleri ve tedavileri listemizdeki seçeneklerin en başında değildir.

Ürünün Avantajlı Yönleri

  • Gür, krem ​​jel dokusu cilt üzerinde kayar.
  • İnce çizgileri ve kırışıklıkları yumuşatır.
  • Karanlık noktalardaki göz altı alanını aydınlatır.
  • Antioksidan ve yenileyici maddeler ile yüklenmiştir.
  • Kokusu yoktur.

Ürünün Dezavantajlı Yönleri

  • Kavanoz ambalajı, bu formülün en iyi bileşenlerinin etkili kalmasına yardımcı olmaz.
  • Yaşlanma karşıtı iddiaları biraz abartılıdır çok uzun süreli bir etkisi yoktur.

Ürün Bileşenleri

Metil Trimetikon, WaterAquaEau, Bifida Fermente Lizat, Dimetikon, Dimetikon / Vinil Dimetikon Crosspolymer, Propanediol, Petrolatum, Sükroz, Yosun Özü, Hypnus Musciformis (Algae) Özü, Acrylamid / Sodyum Acryloy Glude Ate! , Sodyum Hyaluronat, Lactobacillus Fermenti, Sodyum RNA, Citrullus Vulgaris (Karpuz) Meyve Özü, Poria Cocos Sclerotium Özü, Lens Esculenta (Mercimek) Meyve Özü, Pyrus Malus (Elma) Meyve Özü, Anthemis Nobilis (Chamomile) Çiçek Özü, Narb Tata Bulus, Özü, Kafein, Sodyum PCA, Tokoferil Asetat, Fitosfingosin, Trehaloz, Glisin Soja (Soya fasulyesi) Çekirdeği Ekstresi, İzopropil Jojobat, Betula Alba (Huş) Özü, PEG / PPG-18/18 Dimetiton, Etilheksilgliserin,Gelidiella Acerosa Özü, Trometamin, Polisorbat 80, Artemia Özü, Hidrolize Aljin, Isoheksadekan, Jojoba Alkol, Jojoba Esterleri, Gliserin, Akrilatlar / C10-30 Alkil Akrilat Crosspolimer, Hidrojenlenmiş Lesitin, Polisüllil, SiliLil, CluL, CluL, Susolit. Potasyum Sorbat, Fenoksi etanol, Demir Oksitler (Ci 77491), Demir Oksitler (Ci 77492).


Hakkında Fatma Rana Arıbaş

Ben Rana ARIBAŞ Danışman ve Mühendisim. Yazmak benim için tutku ve nefes almak gibi .

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir