Cilt Lekeleri İçin En Etkili Karışım

Cilt Lekeleri İçin En Etkili Karışım

Tüm kadınların neredeyse hepsinin başı dertte veya derde girdi. Kimi sivilce lekesi kimi akne lekesi kimi güneş lekesi kimi yara lekesi vs. Ama hepsinin ortak adı “cilt lekesi” . Her kadının cilt lekeleri ile başı derttedir.

Cilt Lekeleri İçin En Etkili Karışım
Cilt lekeleri

Gerçekten kimyasal bir yola başvurmadan kalıcı sonuç elde etmek mümkün mü?

Elbette mümkün. Özellikle kahverengi lekeleri olanlar onlardan kurtulmayı en sağlıklı yoldan başarmak mümkün. Cilt lekeleri moral bozucu. İnsan kafaya taktıkça ve aynaya baktıkça huzursuz olur. Bundan dolayı kendini çirkin hisseder . “Zaten bu his dahi insanı büyük bir strese sokar ve cilt yenilenmesi yaraların iyileşmesi imkansız bir hale gelir neredeyse. “

BU KARIŞIMI NOT EDİN!

İşinize kesinlikle yarayacağını düşündüğüm ve kendi üzerimde deneyip sonuç aldığım bir karışım olma özelliğini taşıyor. Ama belli bir süre denedikten sonra sıkılıp bıraktım daha doğrusu yoğunluktan ve yorgunluktan dolayı hatırımdan çıktı. Ama siz unutmamaya özen gösterin lütfen. Bende tekrar başlayacağım. Hatta artık elimizde akıllı telefonlar var. “Bu teknolojik gelişme olarak çok iyi. “Alarm kuralım. Bu kurduğumuz alarm günde bir kere ve en müsait olduğumuz gün diliminde olsun.

Cilt Lekeleri İçin En Etkili Karışım
Zeytinyağı
Cilt Lekeleri İçin En Etkili Karışım
Limon
Cilt Lekeleri İçin En Etkili Karışım
Bal
Cilt Lekeleri İçin En Etkili Karışım
Yoğurt

1)Her gün 2 saat kalacak yüzde
2) Bir yemek kaşığı bal, 1 çay kaşığı zeytinyağı, 3 damla limon ve 1 yemek kaşığı yoğurt.
3) Hepsini bir kaseye koyun ve iyice karıştırın. Ardından soğuk suyla tertemiz yıkadığınız yüzünüze çok nazik ve daire şeklinde masaj yaparak uygulayın. Yüzünüzde 2 saatten fazla kalmasına gerek yok. 2 saat kaldıktan sonra ılık suyla yıkayın ve yumuşacık bir havluyla kurutun.
Not: “Alerjiniz var mı diye mutlaka deneyinizi yapın.” Daha sonra kullanın. Her hangi bir kaşıntı ve kızarma hissederseniz derhal karışımı yüzünüzden bol suyla uzaklaştırın.

Güzelleşmeyi her daim öncelik olarak görme arzusunda olan kadınlar yılmadan ,usanmadan ve sabırla bir çaba içinde oldukları sürece her zaman güzel olacaklar ve kraliçeliklerini her zaman koruyacaklar.” Sadece sabır ve ilgi gerekiyor..” Unutmayın sadece ve sadece sabır ve ilgi… Hayatınızı güzel kılın ve güzel kalın… Cilt lekeleri ile başı dertte olanlar, bu karışım sayesinde rahatlıkla cilt lekelerinden kurtulabilirler.


Hakkında Fatma Nazenin

Yazmak hobim. 10 Ekim'de 22 yaşıma gireceğim .Lisans mezunuyum. Okul hayatım cok aktif geçti özellikle insanlara yardım etme yol gösterme konusunda birçok etkinlik yönettim . Bir kaç kitap çalışmam var. Çeşitli gazete ve dergilerde makale,deneme,şiir gibi yazılar yazdım ve devam ediyorum. Insanlara birşeyler sunmaktan onlara yol göstermekten hoşlanıyorum. Cesaret,ilgi ve sevgi var bunun içinde. Modaya ve kadın hayatına rötuşlar ile dokunmak hoşuma gidiyor.Çirkin kadın yoktur bakımsız kadın vardır sözüne katılıyorum.. Son olarak: Kadına ve kadın güzelliğine yazılarımızdan ve sitemizden rahatlıkla ulaşabilir ve fikir edinebilirsiniz. Renk uyumundan kumaş kalitesine, tarihsel moda devriminden makyaj ürünlerine vs.dair araştırmalar ve öneriler üzerinde çalışıyorum. Takipte kalınız. Sevgilerle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir