Çay Ağacı Yağı Faydaları ve Farmasi Çay Ağacı Serisi

Çay Ağacı Yağı Faydaları ve Farmasi Çay Ağacı Serisi

Merhaba, sevgili beautyperry.com okurları, son zamanlarda adını sık sık duyduğumuz Çay Ağacı Yağı ve Çay Ağacı Yağılı ürünleri inceleyelim istedim.

Çay Ağacı Yağı Faydaları ve Farmasi Çay Ağacı Serisi

Çay Ağacı Yağı Faydaları;

Çay ağacı yağı cilt bakımında, sivilce tedavisinde, dudaklar da ya da genital bölgede çıkan uçukların tedavisinde, çıban ya da ayak mantarlarını geçirmede, siğil tedavisinde ve ağız iltihaplanması da, dolama ve tırnak batmasına kadar bir çok faydası var. Çay ağacı yağı ile bu tür cilt sorunlarına karşı oldukça başarılı sonuçlar alabilirsiniz. Bir çok marka da çay ağacı yağı içeren merhem, bb krem, losyon, serum, tonik vs. gibi ürünler bulunmaktadır. Ancak bu markaların başında Farmasi geliyor. Markanın ürünlerini tanıtmadan önce yağdan biraz daha söz etmek istiyorum.

Mutlaka denemenizi öneririm.

En önemlisi sivilce tedavisinde sağladığı yararlar, düzenli kullanımında sivilcelerinizin söndüğünü, kuruduğunu ve kabuk halini alarak yok olduğunu göreceksiniz. Tedavi süresince sabırlı ve düzenli ilerlemeniz gerekiyor. Yinede yinelemekte fayda var; dermatoloğunuza danışmadan kullanmayınız!

Çay ağacı yağı özlü ürünler için önerebileceğim bir marka sorarsanız, bu tip ürünleriyle yeni tanıştığım ve çok memnun kaldığım Farmasi Çay Ağacı Serisi ürünlerini gönül rahatlığı ile öneririm.  Farmasi günümüzde altın çağını yaşayan, ürettiği temiz içerikli ürünler ile de göz dolduran ve bir çok blogger tarafından övülen bir marka.  Tamamı doğal ve temiz olan ürünleri gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Bunların başında Doktor Cevdet Tuna‘nın üzerinde çalışmış olduğu çay ağacı ürünleri oldukça meşhur..

Farmasi Çay Ağacı Serisi

Bu seride aşağıdaki ürünler bulunmaktadır;

  • Çay ağacı yağı ıslak mendil
  • Çay ağacı yağı yüz yıkama jeli
  • Çay ağacı yağı nemlendirici kremi
  • Çay ağacı yağı temizleme toniği
  • Çay ağacı yağı SOS serum
  • Çay ağacı yağı naneli diş macunu
  • Çay ağacı yağı BB krem
  • Çay ağacı yağı duş jeli
  • Çay ağacı yağı sabunu ve
  • Çay ağacı yağı dudak balmı

Sivilce tedavisi gören kişiler tarafından BB kremi çok fazla övgü topluyor. Ben bu tip sivilce ya da akne sorunu yaşamadığım için deneyimleme fırsatım olmadı ama çevremde bu tip sorunlar yaşayan arkadaşlarımdan oldukça olumlu dönüşler aldım.

Sitemizde yayınlanan Farmasi BB krem inceleme yazısını aşağıdaki bağlantıdan okuyabilirsiniz.

Farmasi Çay Ağacı Serisi ürünlerini aranızda kullananlar varsa yorumlarınızı bizimle paylaşabilirsiniz.


Hakkında Esra AYDIN

Yazmak en iyi terapidir . ? Gelin bu serüveni beraber deneyimleyelim ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir