Bebek Teni Gibi Yumuşacık Bir Ten İçin
Doutzen Kroes

Bebek Teni Gibi Yumuşacık Bir Ten İçin

İlk doğduğumuzdaki gibi bir tenimiz olsa ne güzel olurdu. Bebek teni gibi yumuşacık bir teni kim istemez ki. Çevresel faktörler ve fiziksel değişimler ile tenimiz zamanla sert olur , güneş etkisi ile kızarıklık ve lekeler oluşur vs. Minik bir bebeğin yanaklarına dokunun ne kadar yumuşacık ne kadar pürüzsüz değil mi? Peki biz büyüdük artık bebek gibi bir tenimiz olma ihtimali yok mu diye soruyor musunuz? Evet sorun sormakta da haklısınız. Korkmayın ve üzülmeyin bebek gibi bir ten sahibi olabilirsiniz.
Güzel bir cilt sahibi olmak hepimizin dileği ve tabi ki de bu güzel cilt her zaman sağlıklı da olmalı. Bebek teni gibi narin ve yumuşacık bir ten için yapmanız gerek bir kaç malzeme edinmek ve bu malzemeler ile bebek gibi bir tene sahip olmak için adim atmak.

Bebek Teni Gibi Yumuşacık Bir Ten İçin
Bebek Teni Gibi Yumuşacık Bir Ten İçin

Bu malzemeler sırası ile; bir tatlı kaşığı bal, yarım çay kaşığı tuz, bir yumurta sarısı,bir tatlı kaşığı süt,bir çay kaşığı limon suyudur.

Bu malzemeleri lütfen yeterince karıştırın. Şimdi de yüzünüzü güzel bir şekilde yıkayın ve kurutun. Ardından bu karışımı bir tabaka olarak yüzünüze sürün. 9-10 dakika bekleyip ardından ikinci tabakayı da sürün tekrar 9-10 dakika bekleyip üçüncü tabakayı da sürün tabi yine 9-10 dakika bekleyip yüzünüzü ılık bir su ve sabun ile yüzünüzü yıkayın. Her zaman hangi nemlemdiriciyi kullanıyor iseniz şimdi de o nemlemdiriciyi sürün yüzünüze. Eğer bu karışımı üç haftada bir yaparsanız harika sonuçlarına kendiniz bizzat şahit olacaksınız.
Böylece yüzünüz botoks yaptırmış gibi gergin bir hal alacak. Yani tonlarca para harcayıp botoks yaptırmanıza bile gerek kalmadı artık 🙂 Ayrıca bebek gibi yumuşacık ve sağlıklı bir cildiniz olacak. Sadece düzenli olarak bunu tekrar edin .

Bebek Teni Gibi Yumuşacık Bir Ten İçin
Yumurta ile

Yüzünüzdeki değişimi farkedeceksiniz. Bu güzel değişimi farkedince daha da güzel ve mutlu bir havaya sahip olacaksınız. Evet bebek teni gibi yumuşacık bir tene sahip olurken botoks yaptırmış gibi gergin bir cilde de ulaşmış olacaksınız. Bir maske ile iki harika sonuca ulaşmak işte sadece bu kadar malzeme ve düzenli kullanım ile mümkün.

Bebek Teni Gibi Yumuşacık Bir Ten İçin
Süt şifası

Zaman ilerlerken her an her saniyemiz güzellik ile taçlanmalı biz kadınlar her şeyin güzelini hakediyoruz. Ruhumuzdaki güzelliği cildimize de yansıtma yollarını araştırmalıyız. Harika sonuçlara ihtiyacımız var sevgi ile kalınız.


Hakkında Fatma Nazenin

Yazmak hobim. 10 Ekim'de 22 yaşıma gireceğim .Lisans mezunuyum. Okul hayatım cok aktif geçti özellikle insanlara yardım etme yol gösterme konusunda birçok etkinlik yönettim . Bir kaç kitap çalışmam var. Çeşitli gazete ve dergilerde makale,deneme,şiir gibi yazılar yazdım ve devam ediyorum. Insanlara birşeyler sunmaktan onlara yol göstermekten hoşlanıyorum. Cesaret,ilgi ve sevgi var bunun içinde. Modaya ve kadın hayatına rötuşlar ile dokunmak hoşuma gidiyor.Çirkin kadın yoktur bakımsız kadın vardır sözüne katılıyorum.. Son olarak: Kadına ve kadın güzelliğine yazılarımızdan ve sitemizden rahatlıkla ulaşabilir ve fikir edinebilirsiniz. Renk uyumundan kumaş kalitesine, tarihsel moda devriminden makyaj ürünlerine vs.dair araştırmalar ve öneriler üzerinde çalışıyorum. Takipte kalınız. Sevgilerle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.