Yengeç Burcu Kadınlarına Özel Güzellik İpuçları

Yengeç Burcu Kadınlarına Özel Güzellik İpuçları

Gezegenler ve yıldızlar bize bir şeyler fısıldıyor… Duyuyor musunuz? Burçlar arasında hisleri en kuvvetli olanlar arasında bulunan, git gellerin insanları: Yengeç Burcu Kadınları. Güzellik ve bakım ile ilgili size özel söyleyeceklerim var : ) İşte Yengeç Burcu Güzellik İpuçları !

YENGEÇ BURCU GÜZELLİK İPUÇLARI

Astrolojide Yengeç burcunun yönetici gezegeni Ay’dır. Malum Ay’ın etkisiyle oluşan gel gitlerden herkes haberdar. Sizin de duygu ve düşünceleriniz sürekli değişim dönüşüm halindedir. E hal böyleyken güzellik ile ilgili yapabileceğiniz uygulamalar ile ilgili de karar vermekte zorlanabilirsiniz. En güzeli alışverişe çıkarken, kuaföre giderken ya da evde özel bakım kürleri yaparken yanınızda birinin olmasıdır. Bu kişi ailenizden biri olursa daha da keyifli olur. Kardeşiniz gibi sevdiğiniz bir arkadaşınız da uygun tercih olacaktır.

Yengeç Burcu Kadınlarına Özel Güzellik İpuçları

 

Ufak şeylerden bile mutlu olmayı başarabildiğiniz için güzelliğinize dair küçük dokunuşlardan bile memnun olursunuz. Kuaföre gidip iki lafın belini kırın. Mesela kendinize ara ara küçük takılar alın ve üzerinde ay simgesi olsun. Ay taşı da pozitif enerjinizin artmasına yardımcı olur.

Ellerinizin çok becerekli olduğunu biliyorum. Bu yüzden kendi cilt bakımı maskelerinizi evde kendiniz hazırlayabilirsiniz. Mutfakta huzurlu hissedersiniz. Bu huzur da stresten sizi uzaklaştıracak ve iyi hisler bedeninizin de güzelleşmesine katkı sağlayacaktır. Geleneksel tarifleri denemeyi de seversiniz. Belki annenize ya da anneannenize danışarak eskilerin bakım tariflerini öğrenip, deneyebilirsiniz.

Nostaljik havası olan retro giysiler size çok yakışır. Bu yüzden vintage dükkanlar gezerek güzel elbiseler seçebilirsiniz. 2. el kıyafetler de ilginizi çekebilir. Hele ki bu kıyafetlerin hikayeleriyle ilgili hayallere dalmak sizin için ayrı bir keyif kaynağı da olacaktır.

Yengeç burcu göğüs bölgesini temsil eder. Siz aşırı dekoltelerden hoşlanmasanız da ufak göğüs dekoltelerinin size çok yakıştığını da söylemeden geçemeyeceğim. En azından kapalı kıyafetler tercih etseniz bile uzun kolyelerle kombinlerinizi tamamlamanızı öneririm.

Makyaj konusuna gelirsek… Doğallığı seversiniz o yüzden ağır makyajlar pek size göre değildir. Ancak pırıl pırıl gözlerinizi öne çıkaracak rimeller ile pembe tonlarındaki allıklar yüz hatlarınızı daha hoş hale getirecektir. Yalnız bir uyarı: malum duygusalsınız bu yüzden ağlayınca kolay dağılmayan malzemeleri seçmeniz avantaj sağlayacaktır.


Hakkında Şeyda Şıpar

5.8.1986 Aydın doğumluyum. İstanbul Bilgi Üniversitesi'nde sinema-tv ve işletmeyi burslu okudum. Reklam ajanslarında yazarlık yaptım ve kamera arkasında sanat asistanı olarak çalıştım. Ayrıca astroloji eğitimi de aldım. Kişisel gelişim ve spritüel konulara meraklıyım. Müzik ve resimle de ilgileniyorum; ukulele ve kahon çalıyorum. Gerçek potansiyelimizi kullandığımız sürece huzurlu hayatlar sürebileceğimize inanıyorum, benim hayallerimin ve çevremdekilerin hayallerinin gerçekleşmesi için elimden geleni yapmak hayattaki en büyük mutluluğum. Zihin açan ve keyifli paylaşımlarda buluşmak dileğiyle...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.