Kova Burcu Kadınlarına Özel Güzellik İpuçları

Kova Burcu Kadınlarına Özel Güzellik İpuçları

Sizin için bilgi her yerde ve her kaynaktan öğrenilecek bir şey vardır. Gökyüzü de bize sırlar veriyor… Çevremizde her nerede bir eşitlik, özgürlük kavgası var, siz oradasınız. İyi ki varsınız. Çevrenize kafa yormayı bırakıp biraz kendiniz ve güzelliğiniz ile ilgilenmeye ne dersiniz? İşte Kova Burcu Güzellik İpuçları.

KOVA BURCU GÜZELLİK İPUÇLARI

Tarzınız ve güzelliğiniz için sizi bir kalıba sokmaya çalışmak çok saçma olur. Siz modaya ayak uydurmazsınız, moda size ayak uydurur. Siz yeni stillerin öncüsü, cesur kıyafetlerin taşıyıcısı, bohem makyajların öncüsüsünüz. Sizin kadar marjinal takılar takıp, bunları sizin kadar güzel taşıyabilen başka burç yoktur. Size bakıp “A, ne kadar değişik görünüyor…” diyerek aynı stil parçalarını deneyen herkes ne yazık ki aynı iyi sonucu alamaz.

Kova Burcu Kadınlarına Özel Güzellik İpuçları

Teknolojiden hoşlandığınız için güzellik ile ilgili son teknolojiyle donatılmış güzellik merkezleri ilginizi çekebilir. Ya da mesela spor yapmaya mı karar verdiniz? Telefonlardaki spor ile ilgili koçluk uygulamaları da motivasyonunuzu yükseltecektir. Gruplarla ilerlemeyi sevdiğiniz gibi özgürlüğünüze de düşkünsünüzdür. İkisini bir araya getiren özgür doğada yapılan grup koşularına katılabilirsiniz. Gerçi siz programlara sıkıştırılmış şeyleri pek sevmezsiniz. O yüzden kendi koşu arkadaşlarınızı kendiniz belirleyip, istediğiniz saatlerde spor yapmanız daha uygun olur. Yalnız uyarmakta fayda var. Kova burcu baldır ve ayak bileklerini temsil eder. Bu yüzden vücudunuzda bu bölgeler hassas olabilir. Çok yüklenmemeye çalışın.

Bizim size güzellik için şu diyeti uygulamalı, şöyle sağlıklı şeyler yemelisiniz dememize gerek yok. Zaten araştırmacı ruhunuz ile yeni trendlerin hepsinden haberdarsınızdır. Yalnız merak duygunuzu biraz dizginlemenizi tavsiye ederiz. Her yeni çıkan form tutmak takviyesi faydalı olmayabilir.

Hem teknolojik hem sağlıklı cihazlar olan masaj koltukları ya da masaj aletlerinden edinebilirsiniz. Böylece güzelliğiniz için en önemli şey olan stresten arınma konusuyla ilgili harika bir aracı edinmiş olursunuz.

Sıradışılığın gezegeni olan Uranüs Kova burcu yöneticisidir. Bu gezegenin sembolünü üzerinizde taşımanız iyi hissetmenize destek olur. Çivit mavisi, mor, fuşya, kurşuni gridir uğurlu renkleriniz arasındadır. Kıyafet, makyaj malzemesi, aksesuar seçerken bu renkleri tercih edebilirsiniz.


Hakkında Şeyda Şıpar

5.8.1986 Aydın doğumluyum. İstanbul Bilgi Üniversitesi'nde sinema-tv ve işletmeyi burslu okudum. Reklam ajanslarında yazarlık yaptım ve kamera arkasında sanat asistanı olarak çalıştım. Ayrıca astroloji eğitimi de aldım. Kişisel gelişim ve spritüel konulara meraklıyım. Müzik ve resimle de ilgileniyorum; ukulele ve kahon çalıyorum. Gerçek potansiyelimizi kullandığımız sürece huzurlu hayatlar sürebileceğimize inanıyorum, benim hayallerimin ve çevremdekilerin hayallerinin gerçekleşmesi için elimden geleni yapmak hayattaki en büyük mutluluğum. Zihin açan ve keyifli paylaşımlarda buluşmak dileğiyle...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir