İkizler Burcu Kadını İle Yaşamak

İkizler Burcu Kadını İle Yaşamak

21 Mayıs 21 Haziran tarihleri arası burcu İkizler Burcu. Yani bugünlerde ikizler burcundayız ve biz de buna istinaden ikizler burcu kadını hakkında bir yazı yazalım istedik.

Önce İkizler Burcu kadını olarak bilinen en ünlü örnekleri sıralayalım daha sonra yazımıza başlayalım:

  1. Türk sinemasının efsanesi Adile Naşit
  2. Dünyaca ünlü top model Naomi Campbell
  3. Türk dizilerinde güçlü kadın rollerinin vazgeçilmez oyuncusu Vahide Gördüm
  4. Kıskandığımız ama bir o kadar hayran olduğumuz Angelina Jolie
  5. Çok söze gerek yok diva Bülent Ersoy
  6. Milli Yengemiz Adriana Lima
  7. Ünlü tenisçi Anna Kournikova
  8. Türk pop müziğinin her alanda güçlü vokali Sıla
  9. Dünya sinemasının gelmiş geçmiş en unutulmaz kadını Marilyn Monroe
  10. Türk pop müziğinin en güçlü sesi Nilüfer

Aslında bu liste kabarık ama biz en çok öne çıkanları listeledik.

İkizler Burcu Kadını İle Yaşamak

Yukarıda bahsettiğimiz kadınların ortak noktalarına baktığımızda çok güçlü kadınlar olduğunu anında söyleyebiliriz. Bir diğer önemli özellikleri kendi çizgilerinden duruş noktalarından ödün vermeden tabir-i caiz ise eyvallah demeden kendi yollarında ilerlemeleri.

İkizler Burcu Kadını İle Yaşamak

Ama yaşayanlar ve bu burçtan olanların çok iyi bildiği üzere İkizler Burcu kadını olmak zordur ama ikizler burcu kadınları ile yaşamak daha bir zordur. Çünkü ikizler burcu kadını kimselere benzemez. Klişelere sığmaz. Dışarıdan dengesiz gibi görülüp tutarsız olarak addedilse bile aslında kendi içinde bir dengesi olan insanlardır. Onların dengesi kendilerine müdahale edildiğinde ortaya çıkar.

Evet değişken görünürler ama bu aslında samimiyetlerinden kaynaklanır. Kendilerini kasmaz ve hiçbir şart altında ikiyüzlü davranmazlar, zira ikizler burcu insanları Hava grubu burcu insanlarıdır ve bu grubun tüm özelliklerini taşırlar.

Hava grubunda da olmalarından dolayı iletişime oldukça açıktırlar ki kimi zaman amma da çok konuşuyorsun gibi diye laf duyarlar ama aldırmazlar zira özgüvenleri oldukça yüksektir. Bilgiye aç bir yapıda da olduklarından bilimden sanata hemen her konuda ciddi bir alt yapıları vardır ki, bu tür insanların yanında sıkılmak diye bir kavram kişi kendisini kasmadığı sürece ortaya çıkmaz.

Bu insanlar kolayca sıkılabilmektedir. Özgürlüklerine çok düşkündürler ki, onlar ile yaşamayı düşünen erkekler onlara güvenmek ve özgürlüklerine engel olmamak durumundadır.

Verdiği görüntünün aksine ikizler burcu kadını çok kolay sevemez ve sevdiği zaman da gözü başka bir şey görmez ama o muhteşem zekaları kendisine söylenen yalanı kolayca anlamasını sağladığından karşısındaki insanı ne kadar severse sevsin, aldatılırsa, yalan söylenir ise anında çekip gidecek kadar cesur yürekli olan kadınlardır ki, bu kadınlarla yaşamak sıradanlıktan uzak yaşamaktır o yüzden ikizler burcu kadınları ile yaşamak isteyenlerin onun ritmine uyarak yanında yürümesi yeterlidir. Ertelemeden, ötelemeden, anlamaya çalışmadan. O haliyle.

Eğer çevrenizde böyle bir kadın varsa ki hemen fark edersiniz zaten onunla olmanın keyfini sonuna kadar çıkarın ve sıradanlıktan uzaklaşın. Hayat biraz da bırakın böyle aksın. Olmaz mı?


Hakkında Fatma Rana Arıbaş

Ben Rana ARIBAŞ Danışman ve Mühendisim. Yazmak benim için tutku ve nefes almak gibi .

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.