Güneş Yengeç Burcunda ve Evlerde
güneş yengeç burcunda evlerde

Güneş Yengeç Burcunda ve Evlerde

Astroloji bilgileri artık her yere yayılıyor. Basit doğum haritaları internetten ücretsiz olarak çıkarılıyor. Herkes uzman astrologlara danışamayabiliyor. Üzülmeyin : ) Basit bilgilerle kendi haritanızı basit şekilde kendiniz de yorumlayabilirsiniz. Her gezegen haritanızda bulunduğu yere göre sizi etkiler. Bu yazıda Güneş Yengeç burcunda ve evlerde kişiyi nasıl etkiler sorusunun cevabını bulacaksınız.

GÜNEŞ YENGEÇ’TE VE EVLERDE

Güneş Yengeç Burcunda ve Evlerde

Güneş Yengeç’te 1. Evde

Güçlü ama orantısız bir beden olabilir. Özellikle eller belirgin ve beceriklidir. Yan yan yürüme ve sakarlık göze çarpan özellikler arasındadır. Alıngan ve kırılgan bir yapı vardır. Sevmek, korumak için çok istekli olsa da ilk tanışmada hemen iç dünyasını karşısındakine açmayabilir.

Güneş Yengeç’te 2. Evde

Para kazanmak ve güvende hissetmek için çok önemlidir. Tutumludur ve özellikle çaba göstererek sahip olduğu maddi manevi tüm değerlere çok bağlıdır. Sahip olduğu her şeyi özellikle ailesiyle ve yakınlarıyla paylaşmaktan keyif alır.

Güneş Yengeç’te 3. Evde

Özellikle duygusal bağ kurduğu olayları hafızasına kazır ve kolay kolay unutmaz. Kardeşleriyle özel bir ilişkisi vardır. Anaç bir kardeşe sahip olabilir ya da o kardeşine anne gibi yaklaşabilir. Derin bir zihin dünyası vardır, bazen içinde kaybolabilir. Bu zenginliği yeteneği olduğu yazı alanına ya da özellikle eliyle ortaya koyacağı işlere yönlendirirse çok başarılı olabilir.

Güneş Yengeç’te 4. Evde

Aile çok önemlidir.Kendi de tam huzuru bulabileceği bir aile kurmalıdır. Sahiplenici hatta anaç denebilecek özelliklere sahip bir baba figürü olabilir. Home ofis çalışmak ona mutluluk verir. Ev ortamında organizasyonlar yapmaktan zevk alır.

Güneş Yengeç’te 5. Evde

Dünyaya çocuk yetiştirmek ve çocukları sahiplenmek için gelmiş gibidir. Çocuklarla doğal olarak sıcak bir ilişki kurabilir. O farkında olmasa bile çocuklar ondaki bu enerjiyi fark eder. Sanat ve yemekle ilgili bir hobisini profesyonelliğe varacak tarzda geliştirebilir.

Güneş Yengeç’te 6. Evde

Evden çalışmayı sevebilir. İş arkadaşlarına aileden gibi yaklaşabilir. Kendini iş hayatında gösterebilmesi ona iyi gelecektir. Doğurganlık ile ilgili sağlık sorunları yaşamaya yatkın olabilir, bu konuya dikkat etmelidir.

GÜNEŞ YENGEÇ’TE HARİTADA ÜSTTE

Güneş Yengeç’te 7. Evde

Duygusal, anaç ve güvenilir insanlarla ilişki kurmak ister. Dışarıdan soğuk ve mesafeli gibi görünse de aslında kendisi de içten içe duygusal bir yapıya sahiptir. Evlenmek ve ortaklaşa işler yürütmek ona iyi gelir. Kendini daha iyi ortaya koyabilmesini kolaylaştırır.

Güneş Yengeç’te 8. Evde

Sezgileri güçlüdür. Ortak kaynakları ile ilgili ekstra korumacıdır. İçten içe hep ailesiyle yan yana olmak istese de bir tarafı daha özgür olmak da ister. Bu konuda kendi içinde çelişkiler yaşar. İkisi ucu tek potada eritebilmeyi öğrenmesi gerekir. Mesela dünyayı gezmek istiyor ama ailesinden ayrılamıyorsa onlarla birlikte gezebilmek için karavan kiralamayı düşünebilir.

Güneş Yengeç’te 9. Evde

Hayata bakışı daha geleneksel çerçevedendir. Yüksek eğitim ile ilgili sanat, resim, fotoğraf ve yemek gibi konulara eğilebilir. Bu alanlarda yıldızı parlayabilir. Tatillerde memlekete gitmeyi tercih ederek daha mutlu olabilir.

Güneş Yengeç’te 10. Evde

Kariyerde kendini kolay gösterebilir zaten kariyerine ağırlık vermesi ona iyi gelir. Kariyer basamaklarını hızlıca değil güvenli adımlarla çıkmayı tercih etmelidir. Öğretmen ve danışmanlığı iyi yapabilir. Toplum onu genelde sevip sayar. Çalışmasa da bile sosyal statüsü sağlam olur; mesela ev hanımıysa da parmakla gösterilen biri olabilir.

Güneş Yengeç’te 11. Evde

Arkadaşlığa çok önem verir. Arkadaşlarına çok anaç bir yaklaşımı vardır. İdeallerinin hayallerinin peşinden koşarken sosyal çevreden kopmamalıdır. Hatta ikisini birleştirebilmeyi denemelidir.

Güneş Yengeç’te 12. Evde

Aileyi kaybetmekten veya aile kuramamaktan çok korkabilir. Aslında özünde doğal bir aile kurma yeteneğine ve gücüne sahiptir. Sezgilerine güvenmeli, iç sesinin yönlendirmelerine kulak vermelidir. İç dünyasının çelişkilerinden kendini arındırmalıdır. Hatta bu konuda çalışmalar yaparak başkalarına da destek verebilir.


Hakkında Şeyda Şıpar

5.8.1986 Aydın doğumluyum. İstanbul Bilgi Üniversitesi'nde sinema-tv ve işletmeyi burslu okudum. Reklam ajanslarında yazarlık yaptım ve kamera arkasında sanat asistanı olarak çalıştım. Ayrıca astroloji eğitimi de aldım. Kişisel gelişim ve spritüel konulara meraklıyım. Müzik ve resimle de ilgileniyorum; ukulele ve kahon çalıyorum. Gerçek potansiyelimizi kullandığımız sürece huzurlu hayatlar sürebileceğimize inanıyorum, benim hayallerimin ve çevremdekilerin hayallerinin gerçekleşmesi için elimden geleni yapmak hayattaki en büyük mutluluğum. Zihin açan ve keyifli paylaşımlarda buluşmak dileğiyle...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir