Güneş İkizler Burcunda ve Evlerde
güneş ikizler burcunda evlerde

Güneş İkizler Burcunda ve Evlerde

Astroloji bilgileri artık her yere yayılıyor. Basit doğum haritaları internetten ücretsiz olarak çıkarılıyor. Herkes uzman astrologlara danışamayabiliyor. Üzülmeyin : ) Basit bilgilerle kendi doğum haritanızı basit şekilde kendiniz de yorumlayabilirsiniz. Her gezegen haritanızda bulunduğu yere göre sizi etkiler. Bu yazıda Güneş İkizler burcunda ve evlerde kişiyi nasıl etkiler sorusunun cevabını bulacaksınız.

GÜNEŞ İKİZLER BURCUNDA VE EVLERDE

Güneş İkizler Burcunda ve Evlerde

Güneş İkizler’de 1. Evde

Genelde zayıf bir bedene ve hızlı hareketlere sahiptirler. Yaşını belli etmez. Hayata karşı meraklıdır. El parmakları ve kollar vücuda göre uzun olabilir. Değişken bir karakteri vardır.

Güneş İkizler’de 2. Evde

Zekidir ve aklıyla para kazanma ihtimali yüksektir. Çift gelire sahip olabilir. Akıllı ve parasal olarak iyi durumda bir baba figürü olabilir. Mantıklı ilerledikten sonra maddi manevi sahip olmak istediği her şeye ulaşabileceğini düşünür.

Güneş İkizler’de 3. Evde

İletişim yeteneği çok güçlüdür. Yazıyla ya da sözlü olarak insanları kolayca etkisi altına alabilir. Kolay öğrenir. Yetenekli ellere sahiptir. Özellikle zihnini ön plana çıkaracak el yeteneklerini kullanırsa başarılı olma ihtimali yüksektir. Konuşkan kardeşler ve komşulara sahip olabilir.

Güneş İkizler’de 4. Evde

Entellektüel bir aileye sahip olabilir. Birden çok yaşam alanına sahip olma olasılığı vardır. Aileye zekayı ispatlama isteği yoğundur.

Güneş İkizler’de 5. Evde

Öncelikle akla hitap eden oyunlardan hoşlanır. Beyin jimnastiği yapmayı sağlayan hobilere sahip olabilir. Aşkta da dış güzellikten önce zekaya önem verir. İkiz çocuğa sahip olma ihtimali vardır. İyi oyuncu olabilir, sahnede kendini iyi hisseder.

Güneş İkizler’de 6. Evde

Günlük rutininde özellikle iş ortamında sürekli konuşmalar vardır. Dingin bir günü geçmiyor gibidir. İşte iletişim becerisini kullanarak ön plana çıkabilir. Akciğerler hassas olabilir. Bu yüzden nefes egzersizleri yaparak bu konuda kendini güçlendirmelidir.

GÜNEŞ İKİZLER’DE HARİTADA ÜSTTE

Güneş İkizler’de 7. Evde

Yakın ilişki kuracağı kişilerin akıllı olması çok önemlidir. Zeki eş, iş ortağı, arkadaş edinmek ister. Birden çok evlilik yapabilir. İş kuracaksa birden fazla ortağı olabilir. Hayatın farklı alanlarında ortaklıklara girmesi ve bu çeşitlilik onun özüyle uyumludur.

Güneş İkizler’de 8. Evde

Bilinmeyen, gizemli olaylara, cinselliğe dair önüne geçemediği özel bir merakı vardır. Çok değişken olan ve her konuya merak salan insanları anlamak bazen ona kriz gibi gelse de aslında kendisi de öyledir. Benliğiyle ilgili yaşadığı bu çelişkileri mantığıyla çözmelidir. Başkalarının kaynakları ile ilgili danışmanlık verebilir.

Güneş İkizler’de 9. Evde

Hayat felsefesi içinde mantıkla açıklanamayan batıl inançlara yer yoktur. Yüksek öğrenim hayatı başarılı geçer. Hatta akademisyen olabilir. Hem önemli araştırmalara imza atabilir hem de konuşmalarıyla etki yaratır. Uluslararası arası arenada da yıldızı parlayabilir.

Güneş İkizler’de 10. Evde

Kariyer hayatında birden çok alanla ilgilenebilir. Toplumun sevdiği hatta ünlü bir kişiye dönüşebilir. Sosyal statü olarak güçlü yerlere kolay gelir, kolay ön plana çıkar.

Güneş İkizler’de 11. Evde

Çok sosyaldir ve çevresi hep kalabalıktır. Muhabbeti ile herkesi mıknatıs gibi çekebilir. İdeallerinin peşinden koşmalı, bu yolda iletişim becerilerini kullanmalıdır.

Güneş İkizler’de 12. Evde

Fikirlerini ifade edememekten ve değişimden korkar. Aslında içsel olarak iletişim becerisinin ve değişime ayak uydurabilme kabiliyetinin farkında olmaya çalışmalıdır. Zaman zaman tek başına kalarak derin benliğine ulaşma çalışmaları yapmak ona iyi gelecektir.


Hakkında Şeyda Şıpar

5.8.1986 Aydın doğumluyum. İstanbul Bilgi Üniversitesi'nde sinema-tv ve işletmeyi burslu okudum. Reklam ajanslarında yazarlık yaptım ve kamera arkasında sanat asistanı olarak çalıştım. Ayrıca astroloji eğitimi de aldım. Kişisel gelişim ve spritüel konulara meraklıyım. Müzik ve resimle de ilgileniyorum; ukulele ve kahon çalıyorum. Gerçek potansiyelimizi kullandığımız sürece huzurlu hayatlar sürebileceğimize inanıyorum, benim hayallerimin ve çevremdekilerin hayallerinin gerçekleşmesi için elimden geleni yapmak hayattaki en büyük mutluluğum. Zihin açan ve keyifli paylaşımlarda buluşmak dileğiyle...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir