Güneş Boğa Burcunda ve Evlerde

Güneş Boğa Burcunda ve Evlerde

Astroloji bilgileri artık her yere yayılıyor. Basit doğum haritaları internetten ücretsiz olarak çıkarılıyor. Herkes uzman astrologlara danışamayabiliyor. Üzülmeyin : ) Basit bilgilerle kendi haritanızı basit şekilde kendiniz de yorumlayabilirsiniz. Her gezegen haritanızda bulunduğu yere göre sizi etkiler. Bu yazıda Güneş Boğa burcunda ve evlerde kişiyi nasıl etkiler sorusunun cevabını bulacaksınız.

GÜNEŞ BOĞA BURCUNDA VE EVLERDE

Güneş Boğa Burcunda ve Evlerde

Güneş Boğa’da 1. Evde

Yavaş ve rahat tavırları vardır. Sağlıklı ama kilo almaya meyilli bir bedeni olur. Değişimi çok çabuk ayak uyduramayabilir. Güzel bir yüzü vardır, gamze olabilir. Odağı huzurlu ve güvenli bir hayattır. İnsanlara da güven veren biridir. Ses güzelliği verir ayrıca iyi bir gurmedir.

Güneş Boğa’da 2. Evde

Para onun için önemlidir. Para kazanmayı ve parayı yönetmeyi de iyi bilir. Riskli değil güvenli yatırımlara yönelir. Tutumludur. Maddi manevi tüm değerlerine çok bağlıdır ve bu değerleri korumasını da iyi bilir. Para kazandıkça kendini daha güvende hisseder ve kişiliğini daha iyi ortaya koyar.

Güneş Boğa’da 3. Evde

Sabit fikirli olabilir. Zihni sakin ve yavaş çalışır. Bu yüzden yavaş öğrenip yavaş konuşuyor olabilir. Sanatsal yazarlık konusunda yetenekli olabilir. Acele etmeden yazarlık yapabileceği alanlarda ya da el becerilerini kullanabileceği sektörlerde başarılı olabilir. Huzur veren kardeşler ve komşular olabilir.

Güneş Boğa’da 4. Evde

Aile çok önemlidir. Yeni bir aile kurmak da çok önemlidir. Kendini ailesine ispatlayabildiği sürece mutlu hisseder. Ev hayatı konforlu ve huzurlu olmalıdır. Mümkünse bahçeli evler tercih edilmeli ve fazla ev değişikliği yapılmamalıdır.

Güneş Boğa’da 5. Evde

İyi ebeveynlerdir. Sanatsal veya yemek ile ilgili hobiler olabilir. Bu alanlarda profesyonel olarak da ilerleyebilirler. Sahne işleriyle ilgilenebilirler çünkü sahnede rahattırlar. Aşkta güven ve huzur en önem verdikleri değerler arasındadır.

Güneş Boğa’da 6. Evde

Düzenli, rutin işleri daha çok severler. Karmaşık günlük rutinler onlara göre değildir. Kendilerini yaptıkları iş üzerinden tanımlama eğilimleri vardır. İşte kişiliklerini ortaya koyabilmelidirler. Çalışma arkadaşlarını kollarlar. Boğaz sorunlarına yatkınlık vardır.

GÜNEŞ HARİTADA ÜST BÖLÜMDE

Güneş Boğa’da 7. Evde

Ortaklık, sevgililik, arkadaşlık ilişkilerinde aradığı en önemli şey güvendir. Zor güvenir ve zor evlenir. Aslında aile olmak, yakın arkadaşlar edinmek onun için çok değerli olsa da kolay kolay birine yaklaşmaz ve kendini de hemen açmaz. İşin ilginci tam da kendi gibi insanlardan hoşlandığı için bir tanışmanın yakın ilişkiye dönmesi aşamasında çok uzun flört dönemleri yaşayabilir.

Güneş Boğa’da 8. Evde

Özellikle başkalarının paralarına dair (eşin geliri, miras, nafaka, kredi, burs) riskler almayı aslında sevmezler. Fakat çevresinde birinin bu konularla ilgili risk almadığını görünce de sinirlenebilirler. Bu konularda kendileriyle çelişebilirler. Risk almakla güvenle ilerlemek konularını aynı potada eritebilmeye çabalamalıdır.

Güneş Boğa’da 9. Evde

Kariyer basamaklarını yavaş ve emin adımlarla çıkar. Mevkii değil huzur arayışı vardır. Hayat görüşü sağlamdır ve pek değişmez. Akademisyenlikte ya da yabancı kültürlerle bağlantılı işlerde ışığı parlayabilir.

Güneş Boğa’da 10. Evde

Para işleri, sanat ve yemek ile ilgili iş kollarında yıldızı parlayabilir. Hatta ünlü olma şansı da yakalayabilir. Risk almayacağı, kendi içinde bir rutini olan bir meslek seçmelidir. Kolay yükselip, başarılı olabilirler.

Güneş Boğa’da 11. Evde

Sağlam ve kalıcı dostluklar kurmak ister. Hayali ve hayattan beklentisi güvenli ve huzurlu zamanlar geçirmektir. Çevresinde sözü dinlenen ve saygı duyulan bir kişilik olarak görülür. Onu çok yormayacak şekilde sosyalleşebileceği ortamlarda bulunmalı mesela keyifli akşam yemeği organizasyonları düzenlemelidir. Sosyal çevrelerde kolayca yıldızı parlayacak bu da pozitif enerji verecektir.

Güneş Boğa’da 12. Evde

Zaman zaman tek başına kalmalı ve inzivaya çekilmelidir. Kalabalıklar arasındayken bile özel bir alanı olmalıdır. Parayı yönetememekten ve hayatta bir düzen kuramamaktan korkabilir. Bu korkularını aşabilmelidir çünkü aslında bu konularda yeteneklidir.


Hakkında Şeyda Şıpar

5.8.1986 Aydın doğumluyum. İstanbul Bilgi Üniversitesi'nde sinema-tv ve işletmeyi burslu okudum. Reklam ajanslarında yazarlık yaptım ve kamera arkasında sanat asistanı olarak çalıştım. Ayrıca astroloji eğitimi de aldım. Kişisel gelişim ve spritüel konulara meraklıyım. Müzik ve resimle de ilgileniyorum; ukulele ve kahon çalıyorum. Gerçek potansiyelimizi kullandığımız sürece huzurlu hayatlar sürebileceğimize inanıyorum, benim hayallerimin ve çevremdekilerin hayallerinin gerçekleşmesi için elimden geleni yapmak hayattaki en büyük mutluluğum. Zihin açan ve keyifli paylaşımlarda buluşmak dileğiyle...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir