Güneş Başak Burcunda ve Evlerde

Güneş Başak Burcunda ve Evlerde

Astroloji bilgileri artık her yere yayılıyor. Basit doğum haritaları internetten ücretsiz olarak çıkarılıyor. Herkes uzman astrologlara danışamayabiliyor. Üzülmeyin : ) Basit bilgilerle kendi haritanızı basit şekilde kendiniz de yorumlayabilirsiniz. Her gezegen haritanızda bulunduğu yere göre sizi etkiler. Bu yazıda Güneş Başak burcunda ve evlerde kişiyi nasıl etkiler sorusunun cevabını bulacaksınız.

GÜNEŞ BAŞAK’TA VE EVLERDE

Güneş Başak Burcunda ve Evlerde

Güneş Başak’ta 1. Evde

Çaba göstermeden incecik kalabilirsiniz. Simetrik bir fiziğe sahip olsanız da aslında çok yakından bakılınca ilginç orantısızlıklar olabilir. İnce ince, titiz titiz ilerlemek sizin işiniz. Dünyayı kusursuz kılmaya kafayı takmış olabilirsiniz. Bu yeteneğinizle ön plana çıkabilirsiniz.

Güneş Başak’ta 2. Evde

Paranın şansla değil kesinlikle çok çalışılarak kazanılacağını düşünürsünüz. Zaten çalışkanlık enerjiniz olduğu için bunu başarabilirsiniz de. Bundan gurur duyarsınız. Kaynakların titiz bir şekilde değerlendirilmesiyle ilgili uzmansınız.

Güneş Başak’ta 3. Evde

Doğal öğretmen ve öğrencisiniz. Öğrendiğiniz ve öğrettiğiniz yeni şeylerden gurur duyarsınız. Öğrendiklerinizi işinizde kullanma konusunda çok hızlı ve başarılı olabilirsiniz. Çok çalışkan ve titiz kardeşler ve komşulara sahip olabilirsiniz. Öğretmen, araştırmacı, yazar olabilirsiniz. Haritanız destekliyorsa ellerinizle titiz çalışmalar yapabileceğiniz resim, heykel gibi alanlarda da parlayabilirsiniz.

Güneş Başak’ta 4. Evde

Özellikle aile için çalışmak ve onlara katkı sağlamak çok önemlidir. Çalışkan ve titiz bir baba figürüne sahip olabilir. Aile değerleri için, sağlam kökler salabilmek için çalışarak kendini ispatlamalıdır.

Güneş Başak’ta 5. Evde

Dinlenmekten değil aksine çalışmaktan keyif alırsınız. Çalışmak hobileriniz arasında diyebiliriz. Hayattan keyif alınan alanları siz proje gibi görerek bu alanlarda emek verip kendinizi gösterebilirsiniz. Özellikle zihinsel aktivitelerin yoğun olduğu astroloji gibi konuları hobi edinirsiniz.

Güneş Başak’ta 6. Evde

Özellikle sağlık alanında çok başarılı olabilirsiniz. Ayrıca günlük işlerin organize edildiği ya da bu konularla ilgili düzenlemelerin yapılması gereken işlerde de başarılı olursunuz. Kesinlikle evde oturmamalı bol bol çalışmalısınız. Çalışmak sizin gıdanız gibidir.

GÜNEŞ HARİTADA ÜST BÖLÜMDE

Güneş Başak’ta 7. Evde

Çalışkan ve titiz partnerlerden hoşlanırsınız. Partnerlerinizle gurur duymak istersiniz. Yalnız kalmamalı kafasına uyan kişilerle hayat yolunda birlikte ilerlemelidir. İşkolik bir baba figürü olabilir ve çok önemlidir. Babaya benzeyen partnerlere yakınlaşmak olasıdır.

Güneş Başak’ta 8. Evde

Kendisi bile zaman zaman kabul etmese de psişik konulara eğilimi ve yeteneği vardır. Gizemli konularla ilgili her şeyi mantığıyla çözmeye çalışır. Çok zekidir ve zekasıyla kişileri yönlendirip ötesindeki titiz çalışmaları yapmak zaman zaman krize dönüşebilir. Aslında esasen özündeki çalışkan kişiliği dışa vurmayı başardığında parlar.

Güneş Başak’ta 9. Evde

Tam bir araştırmacısınız. Bu araştırma aşkınız okumakla yetinmez, her şeyi yerinde öğrenmek ve keşfetmek de istersiniz. Farklı ülkeler gezebilir hatta yurt dışında yaşayabilirsiniz. Uluslararası işlerde çalışabilir, farklı diller öğrenebilir, yüksek öğrenim alanında başarılara imza atabilirsiniz. Bilgilerinizi basın yayın yoluyla paylaştığınızda takipçi sayınız da çok olur.

Güneş Başak’ta 10. Evde

Toplumun onu çalışkan biri olarak tanıyıp, saygı duyması için çabalar. Emek verdiği işte çabuk parlar ve takdir toplar. İşte enerjisiyle zaman zaman çevresindekileri yorabilir. Babadan kalma bir işi devralabilir.

Güneş Başak’ta 11. Evde

Arkadaşları ve sosyal çevresi için çalışmaktan kendini alıkoyamaz. Biz kavramı oldukça önemlidir. Özellikle sosyla sorumluluk projelerinde canla başla çalışarak hem başarılı hem de çok faydalı olabilir. İş arkadaşlarıyla sosyalleşmeyi sever. Meslek odalarının aranan ismidir. İdeallerinin, hayallerinin peşini aslan bırakmamalı ve bu yolda çok çalışmalıdır.

Güneş Başak’ta 12. Evde

Hem yeterince faydalı olamayacağından hem de sürekli çalışıp hiç dinlenemeyecek olmaktan korkabilir. Hastalıklara karşı da fazla takıntı yapabilir. Mükemmeliyetçi yapısı onun korkularının üstüne azimle gidip, mantığıyla her şeyi çözebilmesine olanak verir.


Hakkında Şeyda Şıpar

5.8.1986 Aydın doğumluyum. İstanbul Bilgi Üniversitesi'nde sinema-tv ve işletmeyi burslu okudum. Reklam ajanslarında yazarlık yaptım ve kamera arkasında sanat asistanı olarak çalıştım. Ayrıca astroloji eğitimi de aldım. Kişisel gelişim ve spritüel konulara meraklıyım. Müzik ve resimle de ilgileniyorum; ukulele ve kahon çalıyorum. Gerçek potansiyelimizi kullandığımız sürece huzurlu hayatlar sürebileceğimize inanıyorum, benim hayallerimin ve çevremdekilerin hayallerinin gerçekleşmesi için elimden geleni yapmak hayattaki en büyük mutluluğum. Zihin açan ve keyifli paylaşımlarda buluşmak dileğiyle...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir