Ana Sayfa / Astroloji / Burcunuza Göre Makyaj İpuçları

Burcunuza Göre Makyaj İpuçları

Astroloji birçok noktada kişileri yönlendiren ve karakter analizi yapılmasına imkan sağlayan bir bilim dalı. Peki astrolojinin kadınların güzelliklerini vurgulayan makyaj önerileri neler? Burcuna göre makyaj ipuçları ile güzelliğine güzellik katacak önerileri uygulayarak görünüşünü taçlandır!

Burcuna Göre Makyaj İpuçları

Koç

Koç burcu iddialı ve lider karaktere sahiptir. Kendinize duyduğunuz bu öz güveni cesur bir kırmızı rujla ilan edin. Koç burçları dudakları ön plana çıkaran hafif bir makyaj ile güzelliğine güzellik katabilir.

Boğa

Boğa burçları sempatik bakışları ile adeta insanları büyüler. Bu bakışları taçlandırmanın yolu ise güzel bir maskaradan geçiyor. Boğa burcunun makyaj rutininde maskarayı ihmal etmemesi güzelliğine güzellik katacaktır.

İkizler

Bilge yapısıyla konuşmayı seven ikizler burcu bu konuşmalarda mimiklerini çok kullanır. Kaşlarına gerekli bakımı yaparak güzelliğini ön plana çıkarabilirsin.

Yengeç

Doğallıktan yana olan yengeçler için en uygun makyaj malzemesi highlighter. Sade makyajına highlighter ekleyerek istediğin o doğal ve güzel görüntüye sahip olabilirsin.

Aslan

Aslanlar gösteriş yapmayı ve üstün olmayı sever. Aslan burçlarının favori makyaj malzemesi kapatıcı. Sade bir makyaj da kullanacağı kapatıcı ile kusursuz cildini gözler önüne serebilirsin. Ortamlarda makyajsız güzelliğinle gözler üzerinde olacak.

Başak

Daima düzenden yana olan detayları seven Başakların favori makyaj malzemesi fondöten. Fondöten kullanımı ile mat ve pürüzsüz bir tene sahip olabilir ve güzelliğini ön plana çıkarabilirsin.

Terazi

Baştan ayağa zarafet olan terazi ne yapsa yakışır elbet ama eyeliner ile gözlerini ön plana çıkarak zarafetini bakışlarıyla taçlandırmalısın.

Akrep

Diğer adı gizem olan akrepler için favori makyaj malzemesi far. Gizemli bakışlarını farlı gözleriyle vurgulayarak güzelliklerini ön plana çıkarabilir.

Yay

Enerji dolu yay burçları bu enerjilerinin güzelliğini gözleriyle ortaya çıkarabilir. Yay burcunun favori makyaj malzemesi göz kalemi.  Makyajında göz kalemini ihmal etmemesi güzelliğine güzellik katacaktır.

Mutlaka Okumalısın!  Cildimizi Tanımada Üçüncü Adım : Cilt Kusurlarımızı Bilmek

Oğlak

Oğlak burçları sadelikten yanadır. O yüzden makyajda parıltıya değil sadeliğe önem verirler. Oğlak burçlarının favori makyaj malzemesi pudra. Makyajlarında pudra kullanarak istedikleri mükemmel görüntüyü elde edebilirler.

Kova

Kova burçları dinamik yapıları ve bitmeyen hayat enerjileriyle genelde abartı makyajlardan hoşlanmazlar. Zaten çoğu zaman bunun için vakitleri de olmaz. Kova burcunun favori makyaj malzemesi lipstick. Lipstick kullanımını ihmal etmemesi güzelliğine güzellik katacaktır.

Balık

Balık burçlarının favori makyaj malzemesi ise allık. Allık kullanarak yüzlerine renk katmaları makyaj yaparken allık kullanmayı ihmal etmemesi görünümüne güzellik katacaktır.
Hakkında Büşra Çelik

Merhaba ben Büşra. Umarım yazılarımı beğenirsiniz ?

Mutlaka Okumalısın

kızıl tonlarda far paleti

10 Dakikada Pratik ve Hızlı Makyaj

10 Dakikada Pratik ve Hızlı Makyaj nasıl yapılır bazı kadınlar için tutkuyken bazıları için ise …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir