Boğa Burcu Kadınlarına Özel Güzellik İpuçları

Boğa Burcu Kadınlarına Özel Güzellik İpuçları

Gökyüzüne bakarak güzellik ipuçlarını öğrenebileceğinizi biliyor muydunuz? Burçlar arasında östrojenin hakkını veren, hatun gibi hatunlar: Boğa Burcu Kadınları. Güzellik ile ilgili bu yazı tam size göre. İşte Boğa Burcu Kadınlarına Özel Güzellik İpuçları

Boğa Burcu Kadınlarına Özel Güzellik İpuçları

Boğa Burcu Kadınlarına Özel Güzellik İpuçları

Hayattan keyif almayı en iyi bilen insanlar arasındasınız. Bu yüzden aslında size şöyle bakımlar yapın dememize pek gerek yok. Güzelliğiniz için böyle formüller uygulayın demek de bize düşmez aslında. Siz güzel ve hoş görünmeyi iyi biliyorsunuz. Bunun yanına sağlıklı yaşama kriterlerini de ekleyip zaten özel uygulamalar yapıyorsunuzdur. Yüzünüz ve cildiniz için doğal tarifler hazırlarken salatalık, ceviz ve yoğurdun bir kısmını kenara ayırmayı unutmayın. Neden mi? Yemek yemekten zevk aldığınızı biliyoruz. Hem maskeyle cildinizi besleyip, artan malzemelerle de karnınızı doyurabilirsiniz : )

Evinize ve konforunuza çok düşkün olduğunuz için evde, kolay hazırlanacak yüz ve vücut bakımı tarifleri size uygundur. Doğayı sevdiğiniz için orman yürüyüşleri yaparken, toprağa basıp elektriğinizden arınabilirsiniz. Bu ruhunuza ve dolayısıyla bedeninize parlaklık katacak güzellik ipuçlarınız arasındadır. Düzeni sevdiğiniz için hafif bir yürüyüş programı yaparsanız zamanla bedeniniz bu rutine de alışacaktır.

Astroloji bilgilerine göz atınca şunu da görüyoruz; güzelliğiniz için ağır sporlara yönelmek pek de size göre değil sanki, bunun yerine sağlıklı beslenme programınıza hafif doğa yürüyüşleri eklemeniz güzel olabilir. Zaten  doğuştan gelen bir artı olarak çoğunuz güçlü bünyelere sahipsiniz.

Boğa burcu astrolojide boğaz bölgesini temsil eder. Genelde Boğa kadınları güzel “gerdanlara” sahiptir : ) Hoş, Boğa burcu kadınlarının genel olarak vücut hatları zaten çekici olur. Vücudunuzun özellikle gerdan bölümünü öne çıkaracak kolyeler ve aksesuarlar kullanmanız güzelliğinize güzellik katacaktır. Ayrıca hülyalı bakışlarınıza vurgu yapan göz makyajları da tam siz göre! Doğayı ve doğallığı sevdiğiniz için yeşil ve kahverengi tonlarını kıyafetlerinizde ve makyajınızda kullanmak sizi rahatlatır.

Boğa burcunun yönetici gezegeni Venüs’tür. Çoğumuzun bildiği gibi Venüs aşk, güzellik, keyif ve bolluğu temsil eder. Bu güzel gezegenin sembolünü üzerinizde taşıyabilirsiniz. Böylece içinizdeki keyifli ruhun zinde kalmasını sağlar ve pozitif enerjiyle dolarsınız.

Bu arada ailenize ve çevrenize çok düşkün olduğunuzu biliyorum. Güzelliğiniz için yapacağınız alışverişler sırasında onlar için de ufak tefek hediyeler alabilirsiniz. Böylece hem kendinizi hem sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz. Ne de olsa kadına yakışan en güzel makyaj gülümsemesidir : )

Boğa Burcu Kadınlarına Özel Güzellik İpuçları yazımızı beğendiyseniz, yorumlar kısmından paylaşabilirsiniz


Hakkında Şeyda Şıpar

5.8.1986 Aydın doğumluyum. İstanbul Bilgi Üniversitesi'nde sinema-tv ve işletmeyi burslu okudum. Reklam ajanslarında yazarlık yaptım ve kamera arkasında sanat asistanı olarak çalıştım. Ayrıca astroloji eğitimi de aldım. Kişisel gelişim ve spritüel konulara meraklıyım. Müzik ve resimle de ilgileniyorum; ukulele ve kahon çalıyorum. Gerçek potansiyelimizi kullandığımız sürece huzurlu hayatlar sürebileceğimize inanıyorum, benim hayallerimin ve çevremdekilerin hayallerinin gerçekleşmesi için elimden geleni yapmak hayattaki en büyük mutluluğum. Zihin açan ve keyifli paylaşımlarda buluşmak dileğiyle...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir