Bir Aslanı Kafese Almanın Sırları

Bir Aslanı Kafese Almanın SırlarıBir Aslanı Kafese Almanın Sırları Ah.. Ah.. Şu kibirli , narşist, sinir bozucu fakat oldukça çekici aslanlar. Eğer bir aslana aşık olduysanız öncelikle geçmiş olsun der, sonrasında birkaç sihirli ip ucuyla size yardımcı olmak isterim.

Aslan Burcunun Özellikleri

Aslan burcu insanları oldukça çekici ve güçlü karakterlerdir. Bir anlat’ vardır onlarda eşi dostu herkes ne olduysa gelir ona anlatır. Herkesin her derdine bir çare bulmaya kalkar. Tıpkı bir şifacı gibidir. Her durumu onunla paylaşırlar. Çünkü kibirinin yanı sıra fazlasıyla yardımsever ve cömerttirler. İyi bir ruhları vardır.  Eğlenmeyi, gezmeyi,tozmayı ve sosyalleşmeyi çok sever. Sosyallik onun ikinci adıdır. Ama gel gelelim ki siz kısacası onun bu toplum içerisindeki havasına pek aldanmayın. Çünķü onun asıl istediği güvendiği kişiyi sevebilmektir. Doğadaki aslanlarda kendi ailesini korumak için geceleri devriye gezen özel korumalar gibidir. Ve hayatında olan her neyse onun için güven duymak en büyük kaledir. Çünkü iyi bir dost olmalarına rağmen, siz aşık olduğu kişiyseniz eğer göreceksiniz ki geçmiş ilişkilerinde en son güvenilecek sadakatsiz kedilerdir bunlar. Fakat bir sevmeye başladı mı korkunç kıskanç olurlar. Görmüş geçirmiş olmak bunlara pek yaramıyor tabi.  Her an güven sınavına tabisiniz ve kaldığınız her dersten de her an bir pençe yemeye hazır olmalısınız.

Peki aslan burcunu aşık etmek kolay mı? Eee.. tabiki de HAYIR! Güven sıkıntısı yaşayan bu bireyler için kendince siz daha onun hayatında olmadan, onun kafasında belirlediği belli konularda, olmasını istediği o karakter olmalısınız. Bunun yanı sıra bir de öncelikle günün her saati bakımlı görünen şık ve güzel kimseler olmalısınız. Bir aslan burcu bir ortama girdiğinde yanındakiyle de övünebilmek ister. Tıpkı kendisiyle de saatlerce ayna karşısında bile övünebildiği gibi. Bu yüzden onun için hep en olan olmalısınız. Her yerde yanındaki onun için hep en güzeli, en özeli, en güveniliri kalmalı ki ona kendinizi sevdirebilesiniz. Fakat unutmamak lazımdır ki, tüm kedi nankörlüklerine rağmen gerçekten zor aşık olan bu vahşi orman kralı sizi bir kere sahiplendi mi bir daha asla bırakmayacaktır. Bu yüzden eğer doğru olduğuna inandığınız kişi bir aslansa elinizi onun ruhundan uzak tutmayınız.


Hakkında EsraTansu

Hayvansever, Müziksever, Yazar, Çizer, Hayal eder..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir