Başak Burcu Kadınlarına Özel Güzellik İpuçları

Başak Burcu Kadınlarına Özel Güzellik İpuçları

Hobiler arasında astrolojiyi en çok seçenler arasındadır Başar burçları. Astrolog olarak sizi ayrı bir severim. Çalışkan, titiz, tertipli kişiler: Başak Burcu Kadınları. Siz olmasaydınız dünya darmadağın olabilirdi, iyi ki varsınız. Bu yazı size teşekkür etmenin bir yolu olsun. İşte Başak Burcu Güzellik İpuçları.

BAŞAK BURCU GÜZELLİK İPUÇLARI

Başak Burcu Kadınlarına Özel Güzellik İpuçları

Şimdi ben burada hangi güzellik sırrından, hangi bakımın size iyi geleceğinden bahsedersem bahsedeyim yüzünüzü buruşturup okuyacaksınız : ) Olsun ben yine de anlatacağım. Siz çok mükemmeliyetçisiniz. Bu yazıyı mükemmele ulaşmanın bir yolu olarak değil, eğlenceli ve biraz faydalı bir içerik olarak okuyun.

Kıyafet seçimi konusuyla başlayalım. Siz İkizler burcu gibi kararsızlıktan değil her kıyafete bir kusur bulduğunuz için kolay kolay bir şey beğenmezsiniz. Üstelik bu memnuniyetsizliği satış elemanlarına da yansıtarak alışverişi daha da zorlaştırabilirsiniz. Belki de internetten alışveriş yapmak sizin için uygun olabilir. Gerçi o zaman da görmeden almaktan hoşnut olmayabilirsiniz. O zaman size tavsiyem; ya alışveriş yaparken çok kimseyle muhatap olmayın ya da yanınızda güvendiğiniz biriyle alışverişe çıkın.

Diyelim ki o gün değişik bir ruh halindesiniz. Bugün marjinal şeyler alacağım, asimetrik kesimli elbiseler, çılgın renklerde makyaj malzemeleri! Aman aman! Heyecan yapmayın. Sizin ruhunuzla bunlar uyumlu değildir. İki gün sonra ben hata yapmışım demeyin. Siz düzgün kesimli, vücudunuza tam oturan kıyafetlerle stilinizi tamamlamalısınız. Başak toprak grubu burçları arasındadır. Bu yüzden toprak ve yeşil tonlarında kıyafetler içinde iyi hissedersiniz.

Hareketli ve çalışkan Başak Burçları! Siz nerede hareket orada bereket dersiniz. Ama mesela boş boş gezmek iyi değildir; sonuçta bir üretim olmalıdır. Belki ortaya bir şey çıkarılan sporlara yönelmelisiniz. Örneğin; sosyal sorumluluk projelerine destek veren spor salonlarına yazılmak size uygun olabilir.

Başak Burcu Kadınlarına Özel Güzellik İpuçları

Titiz ve bakımlı kişilersiniz. Normalde yorulmak bilmeyen hatta dinlenmeyi sevmeyen kişilersiniz. Ancak arada bir mola vermelisiniz. Başak burcu kadını olarak nezih spa ve masaj salonlarında pür pak olmak hoşunuza gider. Masaj ile hem vücudunuz hem de sürekli aktif olan zihniniz rahatlar. Güzel ve temiz kokmak sizin için çok önemlidir. Fresh parfümler vücudunuz ile bütünleşir.

Güzellik ile ilgili konularda düzen ve simetriye bu kadar takılmamaya çalışan. Bazen kusurlar güzellik katar. Mesela gamzenin aslında eksik bir kas nedeniyle oluşan kusur olduğunu biliyor muydunuz?


Hakkında Şeyda Şıpar

5.8.1986 Aydın doğumluyum. İstanbul Bilgi Üniversitesi'nde sinema-tv ve işletmeyi burslu okudum. Reklam ajanslarında yazarlık yaptım ve kamera arkasında sanat asistanı olarak çalıştım. Ayrıca astroloji eğitimi de aldım. Kişisel gelişim ve spritüel konulara meraklıyım. Müzik ve resimle de ilgileniyorum; ukulele ve kahon çalıyorum. Gerçek potansiyelimizi kullandığımız sürece huzurlu hayatlar sürebileceğimize inanıyorum, benim hayallerimin ve çevremdekilerin hayallerinin gerçekleşmesi için elimden geleni yapmak hayattaki en büyük mutluluğum. Zihin açan ve keyifli paylaşımlarda buluşmak dileğiyle...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir