Uzak Mesafelerde İlişki Yürütmenin Yolları Nelerdir?

Uzak Mesafelerde İlişki Yürütmenin Yolları Nelerdir?

‘Uzak mesafelerde ilişkileri karşılıklı güven içinde sürdürmek ne yazık ki pek mümkün olmamaktadır’ gibi düşünen birçok bireyin olduğunu biliyoruz. Hatta itiraf etmeliyiz ki bizler de dönem dönem bu yanılgı içerisine düşmüş olabiliriz. Bir ilişki de asıl olması gereken güven ile sevgi ve sadakat unsurlarına bağlı kalarak ayrıca ilişkileri yıpratmadan nasıl devam edebilirsiniz biraz bunlardan konuşmak isteriz. Uzak mesafelerde ilişki yürütmenin zorlukları elbette ki vardır.

Bir ilişkiyi sürdürmek için illa beraber zaman geçirmek ya da sürekli birtakım aktiviteler içinde bulunmak gerekli olmamaktadır. Sizlerde sağlıklı bir ilişki için ihtiyacınız olan ilk unsurun sevgi olduğunu unutmadan hareket eder iseniz hem sizden bedenen uzakta olan partnerinizi hem de kendinizi mutlu edebilirsiniz. Uzak mesafelerde ilişki sürdürmek niyetinde iseniz hem fikri hem de duygu yönünde açık olmanız da fayda görmekteyiz. Zira sağlıklı bir ilişkinin olmazsa olması dürüstlüktür.

İlişkinizin Daimi Olması için Atmanız Gereken Adımlar Nelerdir?

Uzak Mesafelerde İlişki Yürütmenin Yolları Nelerdir?

Uzak mesafelerde ilişki yaşarken bireylerin birbirini özlemesi kaçınılmazdır. Arada ki bu özlemi minimuma indirmek için yapmanız gerekenleri merak mı ediyorsunuz? Öyleyse okumaya devam edin. Aranıza bir soğukluk girmesini istemiyorsanız ve o kaçamadığınız özleminizi bir nebze dindirmek istiyorsanız partneriniz ile her gün iletişim de kalmalısınız. İster görüntülü ister sesli yahut sadece mesaj ile dilediğiniz her iletişim aracı ile görüşme gerçekleştirebilir ve aranızda ki hasreti dindirebilirsiniz. Unutmayın! Bu durumda kendini değerli hissedecek partnerinizin gözünde harika bir kadın & erkek olabilirsiniz.

Uzak Mesafelerde İlişki Yürütmenin Yolları Nelerdir?

Bu maddemiz kadınlar için. Arada ki mesafeden ötürü, ilişkinin en zor yanlarından biri olan hayatlarda tam anlamı ile var olamama durumu bazen can sıkıcı olabilmektedir. Farklı bir ilde yahut ülkede yaşayan sevdiğinizin işten ya da okuldan kalan zamanlarını devamlı olarak sizi ile geçirmesini beklemek sizde takdir edersiniz ki pek doğru olmamaktadır. Zira sizlerde kendi sosyal hayatınız hayatınızda ki insan yüzünden zedelensin istemezsiniz. Dolayısı ile her ne kadar bir ilişki içinde var olsanız da onunda bir birey olduğunu ve kendine göre bir hayatı olduğunu unutmadan ilişkiyi sürdürmeniz sağlıklı bir karar olacaktır.

Uzak Mesafelerde İlişki Yürütmenin Yolları Nelerdir?

Az evvel bahsettiğimiz üzere partnerinizin sosyal yaşantısına olabildiğince az müdahale etmeli ve kendinize zaman ayırmalısınız. Ondan uzak kaldığınız zamanlarda kendinizi yalnız hissetmemek adına arkadaşlarınız  ile ya da kendiniz ile dolasıya vakit geçirmeyi öğrenmelisiniz. Bu sayede hayatınızda daha fazla zevk alacak ve mutlu bir birey olma yolunda emin adımlar ile ilerleyebileceksiniz ve yine hatırlatmak isteriz ki mutlu bireyler mutlu ilişkileri beraberinde getirmektedir. Daha mutlu, daha huzurlu ve sağlıklı olacağınız nice günler dileği ile.

 


Hakkında elem

SEO alanında faaliyet gösteren bir firmada görev aldım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir