Ruh Eşi İlişkilerde Nasıl Anlaşılır?

Ruh Eşi İlişkilerde Nasıl Anlaşılır?

Ergenlik döneminden itibaren karşı cinse ilgi doğmaya da başlar. Ruh eşi arama konusunda herkesin aklında belli soru işaretleri ve kriterler belirir. Peki insanın ruh eşini bulduğunu anlaması mümkün mü? Hangi şartlar sağlanırsa ruh ikizimi buldum diyebiliriz? Ruh Eşi nasıl anlaşılır?

Doğru Kişiyi Anlarız

Geçmiş yıllardan gelen bir deyiş vardır. “Doğru kişi geldiği zaman anlayacaksın” denir. Bu çerçevede düşündüğümüz zaman “Acaba benim partnerim, müstakbel eşim benim için doğru kişi mi?” diye sormak doğru kişiyi buldum düşüncesini çürütmektedir. Çünkü doğru kişi için acabalar geçersiz olmalıdır. Geçmiş yıllardaki ilişki deneyimlerinizden yola çıktığınız zaman “Ben onunla ömür geçirebilirim” dedikleriniz bir süre sonra sizin için sıradan olmuştur. Demek ki sadece aşk ile doğru kişiyi bulabilmek mümkün olmayan bir düşünce. Hissederek mi, anlamlandırarak mı, parçaları birleştirerek mi ruh eşi anlaşılır? Nerelere dikkat etmek gerekir. Şimdi de bunları inceleyelim.

Ruh Eşi İlişkilerde Nasıl Anlaşılır?

Yanında Kendinizi Güvende Hissedersiniz

İlk olarak güvendiğiniz kişiler doğru insan skalasında sayılmaktadır. Aşık olmak aslında ilişkinin ilk zamanları için tehlikeli bir durumdur. Çünkü kararlar genelde beyin ile değil, kalp ile alınır. Ruh eşini bulan kişiler hiç fark etmese de, istemese de karşıdaki kişiye güvenir. Bu his zamanla edinilecek bir duygudur. Aşk ne kadar büyük olursa olsun, ruh eşiniz ise karşınızdaki kişi sizi sakinleştirecektir. İşler kötüye bile gitse içinizdeki güven duygusu ile her şeyin yoluna gireceğine yürekten inanırsınız.

Onun Yanında Kendiniz Gibi Olabilirsiniz

İlişkilerin başlarında karşı tarafa kendini göstermek ve tanıtmak için genellikle kusursuz gibi görünmeye çalışırız. Kötü huylar söylenmez ve saklanmaya gayret edilir. Ruh eşi bulunduğu zaman işte bu tip saklanmalara hiç gerek olmaz. Kendiniz gibi, en doğal haliniz ile onunla zaman geçirebilirsiniz. Kendinizi değiştirmenize ya da farklı biri gibi görünmenize hiç gerek kalmaz. Kendinizi onun yanında çok rahat hissedebilirsiniz.

Ruh Eşi İlişkilerde Nasıl Anlaşılır?

Hisleriniz Güçlüdür

Birbirinizden aslında çok farklı ve hatta zıt karakterler bile olabilirsiniz. Ancak ruh ikinizin yanında hisleriniz çok kuvvetlidir ve ne olursa olsun onun yaptığı hareketler size batmaz. Tüm farklı özelliklerinize rağmen ortak noktada buluşup, aynı şeyleri hissetmeyi başarabilirsiniz. Belli bir konuda tartışırken bile sağlıklı bir iletişim kurma olanağı bulursunuz. Bam teli olan noktaları da çok iyi bilir ve bilerek o tele basmazsınız. Onunlayken bunu hissetmek hiç de zor değildir.

Cinsel Hayatınız Mükemmel Olur

Teknik olarak cinsellik yaşamaktan uzak kalırsınız.

Ruh Eşi İlişkilerde Nasıl Anlaşılır?

Ruh eşi ile bu özel zamanlar detaylara takılmadan ya da olsun bitsin demeden bu özel zamanlardan zevk alabilirsiniz. Çünkü doğru kişi bulunduğunda cinsellik de bir iletişim çeşidi olduğunu çiftler anlayabilmektedir.

Gerçekten sizinle bir olduğunu inandığınız kişi ile ömür boyu sıkılmadan, güzel anılar biriktirerek ilişkinizi idame ettirebilirsiniz. Onunla tanışmadan önceki zaman boş, gelecek yıllar daha anlamlı gelecektir.


Hakkında Rumeysa Demirors

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir