Erkeklerin Nefret Ettiği 7 Kadın Tipi
I've Had Enough

Erkeklerin Nefret Ettiği 7 Kadın Tipi

Biz kadınlar bazen doğru bildiğimiz yönü seçtiğimizde yada doğru bildiğimiz şeyleri yaptığımızda karşımızdaki erkek acaba bizim hakkında neler düşünüyor? İstatistikler, erkeklerin en nefret ettiği 7 kadın tipi araştırmasında, bakalım erkekler hangi kadın tiplerinden nefret ediyor ve uzaklaşmaya başlıyor? Erkeklerin Nefret Ettiği 7 Kadın Tipi nelerdir?

Erkeklerin Nefret Ettiği 7 Kadın Tipi

Erkeklerin Nefret Ettiği 7 Kadın Tipi
Erkeklerin Nefret Ettiği 7 Kadın Tipi

#1 DIR DIR KONUŞANLARDAN 

Evet, listemizin başında dır dır sürekli şikayet eden, hiçbir şeyden memnun kalmayan kadınlar yer alıyor. Siz karşınızdaki erkeğin sürekli yaptığınız şeylerden dolayı şikayet edip, dır dır konuşmasından memnun kalır mıydınız? Bunu hiçbir kadın istemez. Bu nedenle bir erkek karşısındaki sevdiği kadınında dır dır konuşmasından nefret eder. Karşınızdaki erkek ile sakin sakin, rahatça konuşun. Evet, belki konuştuklarınızda haklı olabilirsiniz ama tatlı tatlı konuştuktan sonra herşey çok daha iyi bir şekilde yola geleceğinden emin olun.

Erkeklerin Nefret Ettiği 7 Kadın Tipi
Erkeklerin Nefret Ettiği 7 Kadın Tipi

#2 ALIŞVERİŞ TUTKUNU KADINLARDAN 

Her kadın için bir tutku olan alışverişi, elbette ki erkeklerde seviyorlar. Ancak her mağazaya girip, didik didik arayıp, çok fazla kıyafet deneyip, saatlerce ve günlerce bu alışveriş sevdasını bir rutin haline getiren kadınlar gerçekten erkekler için sıkıcı bir hal alıyor. Eğer erkek arkadaşınız veya eşiniz ile birlikte alışverişe çıkacaksanız, zamanınızın yarısını ona da ayırın. Erkek reyonuna girip, onlar için de bir şeyler bakabilir veya belirli bir saatten sonra onunla dinlenme kahvesi içebilirsiniz. Hiçbir erkek, mağazada gördüğünüz mor elbiseyi saatlerce anlatmanıza tahammül edemez.

Erkeklerin Nefret Ettiği 7 Kadın Tipi
Erkeklerin Nefret Ettiği 7 Kadın Tipi

#3 AŞIRI GÜÇLÜ KADIN İMAJI ÇİZEN KADINLARDAN

Evet, her kadın kendi ayakları üzerinde durmalı, maddi ve manevi gücü olmalıdır. Bu bir kadın için de, karşısındaki erkek için de harika bir olaydır. Ancak, bunu abartılı bir şekilde her defasında ve her olayda karşısındaki erkeğe söylemek iyi değildir. Erkeğiniz size yardım etmek istediğinde, onun yardımını almak kötü bir şey değildir. “Ben yapabilirim” “Sen olmasan da ben yapardım zaten” gibi sözler onun onurunu kırabilir.

#4 SÜREKLİ ŞİKAYET EDEN  KADINLAR

Düşünsenize, karşınızdaki sizi mutlu eden erkek belirli bir zaman sonra gerçekten konu ayırt etmeden sürekli şikayet ediyor. Böylelikle, siz de elbette ki mutsuz olursunuz. Aynı şekilde, sürekli şikayet eden kadınlar da karşısındaki erkek arkadaşını veya eşini belirli bir zaman sonra mutsuz eder.

Erkeklerin Nefret Ettiği 7 Kadın Tipi
Erkeklerin Nefret Ettiği 7 Kadın Tipi

#5 KAPRİSLİ KADINLAR

Kendinizi bir erkek olarak düşünün. Sevgilinizi veya eşinizi lüks bir restauranta götürüyorsunuz. Ancak ortada bir sorun var, sevgiliniz veya eşiniz hiç beğenmedi. Üstelik sürekli başınıza kakıyor, bu olayı size söylüyor. Ya da ufacık bir detayı beğenmiyor. Ya da Sevgililer Günü için ona harika olduğunu düşündüğünüz bir hediye alıyorsunuz. Hiç beğenmiyor ve hediyede ufacık bir kusur buluyor. O an ne hissederdiniz? İşte siz ne hissederseniz, karşınızdaki erkekte öyle hissediyor. Kaprisli bir kadını taşımak ve sabretmek çok zordur. Belirli bir zaman sonra işler karışmaya başlayabilir.

Erkeklerin Nefret Ettiği 7 Kadın Tipi
Erkeklerin Nefret Ettiği 7 Kadın Tipi

#6 KISKANÇ KADINLAR

Bir erkek çok fazla kıskanıldığında, bunalım yaşar. Bir kişinin sevdiği kişiyi sahiplenmesi, koruması çok doğal ve güzel bir iştir. Ancak bunu abartmamak lazım. Karşılıklı güven ile her ilişkide bu problemler atlatılmalıdır. Abartı kıskançlık bir erkeğin tahammül edemediği şeylerin başında gelmektedir.

#7 PANİK YARATAN KADINLAR

“Su faturasını yatırdın mı?” “Beni gerçekten seviyor musun?” “Benimle evlenmek istiyor musun?” “Kapıyı gerçekten kilitledik mi?” “Sence ben güzel miyim?” “Beni beğeniyor musun?” “Annenin yemekleri mi benim yemeklerim mi daha güzel? “gibi bunaltıcı ve tekrarlayıcı sorular bir erkeğin karşısındaki kadından belirli bir süre sonra soğumasını sağlar.


Erkeklerin Nefret Ettiği 7 Kadın Tipi yazımızı beğendiyseniz yorumlar kısmından paylaşabilirsiniz. Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz?


Hakkında Yağmur Oluç

Ben Yağmur. 23 yaşında, makyajı ve bakımı çok seven, deneyimlere açık biriyim.

1 Yorum

  1. Yazıyı çok beğendim. Çok güzel olmuş umarım daha fazla böyle bir yazı paylaşılır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir