Erkeklerin En Sık Söylediği 6 Yalan

Erkeklerin En Sık Söylediği 6 Yalan

Erkekler maalesef ki yalan söylemeyi sever ve bazen yaptıkları hataları karşı tarafın bilmesini istemediği için yalan söylemek zorunda kalırlar. İşte erkeklerin en sık söylediği 6 yalan ! Dikkatli olmakta fayda var kesinlikle.

Erkeklerin En Sık Söylediği 6 Yalan

Erkeklerin En Sık Söylediği 6 Yalan
Erkeklerin En Sık Söylediği 6 Yalan
 1. BEN ASLA YALAN SÖYLEMEM
  “Canım, ben, tanımıyor musun? Ben asla yalan söylemem. Sana her daim dürüst olurum.” sözlerini söylüyorsa, yalan söylüyordur. Bir kere bu sözleri durup dururken söylüyorsa, muhakkak yalan söylemesi gereken bir şey olmuştur. Ancak siz sorduğunuzda da veya bir şeylerden şüphelendiğinizi anladığında, muhakkak bu cevabı verecektir. “Evet, ben yalan söylerim sana.” diyecek hali yok ya!
 2. SORUN SEN DEĞİLSİN, SORUN BENİM.
  Erkeklerin arasında dolaşan en büyük yalanlardan biridir. Aslında söylemek istiyor ki; “Sorun kesinlikle sensin bu nedenle senden ayrılıyorum. Ama bunu sana söyleyemem” demek istiyor. Bu tür sözlerde, üzerine gitmemekte fayda var. Belki bu söz ile sizi üzmek istemiyordur, zaten bu sözü söyleyen erkek %100 ayrılma konuşması yapacaktır.
 3. KİLO ALMADIN
  Sevgilinize veya eşinize “Sence bugünlerde kilo aldım mı?” ya da “Sence şişman mıyım?” gibi sorular sorarsanız, sevgiliniz veya eşiniz de “Hayır kesinlikle” diye cevap verecektir. Hangi erkek riske girip “Evet, bu aralar kilo aldın.” veya “Evet gerçekten şişmansın” diyebilir ki? Bu konularda fikrine güvendiğiniz en yakın arkadaşınızdan yardım almalısınız.

  Erkeklerin En Sık Söylediği 6 Yalan
  Erkeklerin En Sık Söylediği 6 Yalan
 4. SENİ ASLA ALDATMAM, BENİM GÖZLERİM SADECE SENDE.
  Bunu bir erkek öylesine söylüyorsa (konusu geçmeden) bilin ki muhakkak yalan söylüyordur. Bu cümleler de erkeklerin söylediği en sık yalanların arasında geliyor maalesef..
 5. BENİM BAĞLANMA PROBLEMİM VAR
  Hayır, aslında kesinlikle yok. Sadece bu cümlesi ile size küçük bir mesaj vermek istiyor. Olur da ileride aldatma gibi bir problem olursa, “Ama benim bağlanma problemim olduğunu söylemiştim ben sana.” gibi bir cümle duyabilirsiniz. Aslında size bunun mesajını en öncesinde verip, kendini güvende tutmaya çabalıyor.
 6. BİR KADININ KARAKTERİ GÜZELLİĞİNDEN ÇOK DAHA ÖNEMLİ
  Maalesef ki, bu da büyük bir yalan diyebiliriz. Erkeklerin ilk baktığı kriterler kesinlikle dış görünüş oluyor. Ancak ve ancak bir erkeğin 3. ya da 4. kriteri karakter oluyor.

  Erkeklerin En Sık Söylediği 6 Yalan hakkında ne düşünüyorsunuz? Bu 6 madde ile ilgili daha önce tecrübeleriniz oldu mu? Bizimle yorumlar kısmından paylaşabilirsiniz.


Hakkında Yağmur Oluç

Ben Yağmur. 23 yaşında, makyajı ve bakımı çok seven, deneyimlere açık biriyim.

1 Yorum

 1. Bu sayfanın aşk ve ilişkiler bölümünden kısa zamanda çok güzel şeyler öğrendim. Harika bir yazı olmuş ellerinize sağlık:)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir